2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Kadının bana vermek istediği mesaj ne?

Paylaş

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    1
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Standart Kadının bana vermek istediği mesaj ne?

Bundan yaklaşık 2-3 ay önce bir rüya gördüm. Rüya çok uzun ve karmaşıktı. Bir bölümünde ise lise arkadaşım, ben ve tanımadığım 2 kız bir odaya giriyoruz. Bir divanın üzerine oturuyoruz. Odaya bana bakım yapmak üzere bir kadın giriyor. Gözleri tarif edemeyeceğim kadar dikkat çekiciydi masmaviydi hatta direk gözlerine bakamıyordum bile. Bana "Eyübe güven." Dedi. Tanımadığım sarışın kız "benim babamın adı eyüp" deyip güldü. Lise arkadaşımın babasının adı da Eyüp tü. Ben de "Onun babasının adı da Eyüp" dedim. Gülüştük 3 kişi. Yanımızdaki diğer tanımadığım kumral kız da bize kızarak "Kadın ciddi bir iş yapıyor burda, dalga geçmeyin." Dedi. Haklısın deyip sustuk. Kadın arkasını dönüp içinden duman çıkan bir kazandan tıpkı hindistan cevizine benzeyen bir sey çıkardı ve bi kabın kapağını açmaya çalışır gibi döndürdü onu. Bayağı cüsseli bir kadındı biraz şişmandı. Sonra ikiye ayırdı elindeki küreyi. Içinden çıkan beyaz suyu bacağıma döktü. Ellerinin kenarlarını kullanarak onu dağıttı. Bacağıma baktığımda upuzun bir kac satır arapça şeyler yazıyordu. "Ben bunu okuyamam ki ben arapça bilmiyorum başka bişey yaz lütfen" dedim. Tekrar yaptı aynısını. Bu sefer sadece VAV harfi yazdı ve tekrar "Eyübe güven" dedi.
    Uyandığımda vav harfini araştırdım. Ne anlatmak istiyor acaba diye.. Eyüp Sultan hazretleri geldi aklıma. Oraya gidip namaz kılmam gerektiği olabilir diye düşündüm ve bunu yaptım.
    Sizce bu rüyanın başka bir anlamı olabilir mi?

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 259
    Ettiği Teşekkür
    148
    76 mesaja 123 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Rüya yorumcusu değilim ama bana göre bi konuda sabretmen gerektiğini ve Allaha sığınman gerektiğini düşünüyorum. Ebced hesabında vav harfi 6 rakamına denktir, belkide imanın 6 şartını temsil ettiği için bu yönden de bir mesaj verilmiş olabilir diye düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)