İçimde çok fazla enerji olduğunu hissediyorum

512

Kayıtlı Üye
İçimde çok fazla enerji olduğunu hissedebiliyorum bu çocukluğumdan beri var, olayları önceden sezebiliyorum fakat içerimde herhangi bir karın ağrısı vs olmuyor, örneğin eve gitmeden önce evde olan yemeğin tadı ağzıma geliyor bu pek sık olmasa genel olarak oluyor. Ortamın enerjisinden çok çabuk etkilenebiliyorum, dışarı çıktığım zaman illa birisi yol soruyor veya bir alışveriş merkezinde bir mağazanın yerini soruyorlar. En ciddisi ise evlatlık olduğumu içimden bir ses söylüyordu (şuanki anne babam bunu hiç hissettirmediler ama çocukluğumdan beri hissediyordum bunu daha önce bana söylememişler) ve geçen aylarda öğrendim bunu, dün yada ondan önceki gün anneme ne yemek var dediğimde içimde ciddi anlamda kuru fasulye pilav diye bir ses geçti ve tadı ağzıma geldi 1 saniye sonra annem kuru fasulye pilav dedi bu içime gelişi saliseler içinde oldu. Ayrıca içimdeki enerjiyi kontrol edebiliyorum gibi geliyor örneğin metroda odaklanıp beynime doğru aktığını düşünüyorum ardından birisinin gözlerinin içine bakıp kafamda fotoğrafını çekiyorum ve ardından gözlerimi kapayıp veya ciddi şekilde başka yöne odaklanıp sanki karşımda duruyormuş gibi düşünüyorum gözlerinin içine bakıp belirli şeyler söylüyorum o anki durumuyla ilgili mesela kulaklığını takıp dışarı bakan bir insana ayağa kalkmalıyım şeklinde bir şey dersem olmayacağını biliyorum bu durumda kafasını diğer cama yada arkadaki adama baktırabiliyorum yardım eder misiniz?

Not: Bu yaptıklarımın hiç birini internette okumadım, hepsi içimden gelen şeyler yapmam gerektiğini hissettiğim şeyler.

origanum

Yönetici
Sadece algılarınız diğer insanlara göre birazcık daha açık. Önemli birşey değil. Üstünde durmaya değmez.