Sadece Kulak Çakrası Nasıl Açılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evladiresul

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, Sadece Kulak Çakrasını Nasıl Açabiliriz. Hangi Ritüel , Zikir (esmaülhüsna) Vs. Varmı ? Varsa Bunlar Hangi Zikirle Yada Ritüel ile Açılır. Merak Ediyorum. Ve Kulak çakrası açılınca Hangi Varlıkların Sesiyle karşılaşabiliriz ? bizi rahatsız ederler mi ses ile .. yani uyutmazlar mı ?
bunları öğrenmek ve meraklısı olan arkadaşlara açıklayabilecek bir Yürekli İnsan Arıyorum :)

Şimdiden Teşekkürler .. İyi forumlar ..

www.gizlimabet.com ailesinden ayrılmayın. her türlü konuya burada cevap bulabilirsiniz. :)

arzirumi

Kayıtlı Üye
İş
İlahiyat Öğrencisi
Selamlar arkadaşım.
Bende birkaç ay evvel kulak daveti yapmıştım bir kitaptan. Davet süreci içerisindeyken daha bitirmeden lavaboda kulağımda daha önceden hiç olmayan uğuldamalar duydum. Uykuya dalarken ise kalabalık bir topluluk gürültülü bir şekilde birbirleriyle konuştuklarını işittim ve bu birkaç kez tekrarlayarak beni uykusuz bıraktı. Davet duasını okurken ise kulak içinde zar taraflarında çok farklı bir his oluyordu. Bunun dışında başka bir şey yaşamadım. Daveti yarıda bıraktım.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İki kulağımın yanında beyaz bir küre hayal ediyorum bir ışık işte ve o küre den kulağını içine girdiğini hayal ediyorum ve kulak cakramin dengelenmesine niyet ediyorum. Ben bunu tüm cakralarima yaparken en son yapıyorum. .
Kimleri duyarsin onu bilmiyorum iste her varlığın sesini duyabilirsiniz hatta sizin hakkınızda konusulanlari bile bazen anlamayabilirsiniz bazen sorarsanız cevap alırsınız bazende almazsiniz

LegendStar

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, Sadece Kulak Çakrasını Nasıl Açabiliriz. Hangi Ritüel , Zikir (esmaülhüsna) Vs. Varmı ? Varsa Bunlar Hangi Zikirle Yada Ritüel ile Açılır. Merak Ediyorum. Ve Kulak çakrası açılınca Hangi Varlıkların Sesiyle karşılaşabiliriz ? bizi rahatsız ederler mi ses ile .. yani uyutmazlar mı ?
bunları öğrenmek ve meraklısı olan arkadaşlara açıklayabilecek bir Yürekli İnsan Arıyorum :)

Şimdiden Teşekkürler .. İyi forumlar ..

www.gizlimabet.com ailesinden ayrılmayın. her türlü konuya burada cevap bulabilirsiniz. :)
Kulak çakrası açmak tehlikeli bir işdir. Hertürlü sesle karşılaşabilirsiniz. Bence bu şeylerden uzak durmanız sizin için daha iyi olacaktır.

nehibo

Banlı Kullanıcı
Geceleri uykuya dalarken bende bazen tanidik bazen tanimadik sesler duyuyorum ve cvp veriyorum dusunerek hatta bazen sesli bile verdigim oluyor ve esim uyariyor o an banami dedinyada ne dedin diye farkinda olmuyorum tabi bunun beyinin ve bilinc altinin bir oyunu saniyorum uyku surecinde ama farkli bakis acisi varsa bilmek isterim kesinlikle davet imajinasyon yada herhangi bi sey yapmadim

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Melodik ve gürültülü sesleri olmayan müzikler dinlemek,
"Aum" (om) mantrası dinlemek ve seslendirmek (bunların youtubeda notalarla okunuşları var,böylece işitme algınız çalışır)
Gong veya çan sesleri,yine notalar ve belli frekanslar için hazırlanmış olanları izleyin/dinleyin.(Tibetian bowls, tibet gong olarak aratın)
Labrodonit, Selenit veya mavi kyanit kullanımı kulağa yakın bulundurulması veya yastığın içine saklanması yardımcı olur
Tehlikeli dien üyelere;Kullanma kılavuzunu okumadan bir cihaz çalıştırmak tehlikelidir.Ancak ehliyet alır,kurallara uyarsanız herkes gibi araba kullanabilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...