psişik yetenekler para karşılığında alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B.F

Kayıtlı Üye
yazarken bile çok zorlandığım hayatımın ortasına oturmuş , ne yutabildiğim ne de birine kusabildiğim bir durum;
parapsikoloji uzmanı olduğunu ve belirli güçleri olan tayyi mekan yapabilen, akıl okuma,düşünce değiştirebilme v.s söyleyen birisiyle tanıştım.Belirli bir gün ve eğitimler sayesinde bu güçleri bana da aktarabileceğini söyledi fakat bu eğitim tamamen gizli kalacaktı.kimseye söylememe izin yoktu.ben :neden nasıl diye sormadan kabul etmiştim.fakat eğitimin içeriğini bilmeden başlamıştım.bu eğitim süresince benden borç adı altında bir miktar paralar istendi fakat bunların eğitim bittikten sonra kat ve kat verileceğini ve çok iyi üniversitelerde burs verileceği v.s v.s vaatleri verildi.Bana dediği eğitim süresi çoktan geçmesine ragmen bana verdiği enerjiyi alamadığımı ve bunun için beni suçlayıp benden süphe ettiğin için olmuyor diyerek aylar geçti.aldığım hiçbir enerji olmamasının yanında birde cinsel boyutu oldu .allah rızası için böyle bir durum olabilir mi? yardım edin lütfen düşünmekten hayatıma devam edemiyorum.benden çok şey alıp götürdü .kandırılmış olabilirmiyim?

shado

Banlı Kullanıcı
Ayni tuzağa bende düşüyordum kıyısından döndüm bu kabul edilemez bir şey çok geçmiş olsun.Bende mabet moderatorlerine sormuştum iyiki de sormuşum.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Bir takım yollarla psişik yeteneklerin kısmi olarak aktarılabildiğine şahit oldum ama tamamen aktarılması gibi bir durum olduğunu sanmıyorum. Çünkü o yeteneklere doğuştan sahip olanlar bile uzun süreli çalışmalarla kendilerini geliştiriyorlar. Aktarılsa bile böyle bir şeyin para için değil de daha özel bir amaç için yapılacağını düşünüyorum. 'Kaç para lan bi telepati!' diyerek ertesi gün baştan aşağı psişik yeteneklerle uyanmanız zaten imkansız. Kısaca düşüncelerimi özetlemek gerekirse tebrikler, kandırılmışsınız :)

B.F

Kayıtlı Üye
peki bende bu durumun gerçek boyutunu anlamak için hadim çağırsam ? aynı zamanda cinlerin gelmesinden de korkuyorum .ne yapabilirim? bu konuları ilk kez araştırıyorum kimseye bişey diyemediğim içinde nereye başvurmam gerektiğini bilmiyorum birşey önerin lütfen :(

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
ilk defa duydum, bakkaldan peynir alır gibi neymiş bu :)

B.F

Kayıtlı Üye
olayı özetlemek adına kısaca anlattım fakat olayın gerçek boyutu daha uzun daha çileli daha iğrenç .belirli bir süre sonra bu enerji aktarımı olacaktı ve bu olayda para sadece bir araçmış gibi gösterildi.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnsanların ilgisini çeken neler varsa çıkarcılar dolandırıcılar oraya dadanır.Bunu pisişik konulardada görüyoruz şifacılıktada.Bi gerçek üstatlar var birde üstatmış gibi davranıp paraları götürmeye çalışan insanları sömürmeye çalışanlar var.Bu konuya dikkat etmeliyiz.Her üstadım diyen adamın peşinden koşarsak böyle şeyler başımıza çok gelir.

Hopee

Kayıtlı Üye
Evet en büyük problemimiz bu, yanlış insanlara inanmak. Ben burdan yöneticilerimize sesleniyorum, sizce "şarlatanlara" kanmamak ve doğru, bilgili kişileri fark etmek için belli bir yöntem var mıdır? Yoksa sadece onları mantık süzgecinden geçirmek yeterli midir anlamak için?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konuda 2009'da yazdığım mesajı tekrar yazayım:
''Sizinle sevişmeyi talep eden böyle biriyle karşılaştınız diyelim.Yapacağınız şey çok basit.Elinize güzelce bir sopa alın,gerisini içinizdeki hayvana bırakın.Haber verin ben de geleyim.Çarpılmak konusuna gelince de çarpacak kişiyi bana yönlendirin bakalım kim neye çarpıyor.''

Bakınız, kişi sizi belli ki kandırmış, kullanmış ve dolandırmış. Bu insanlar enerjinin ''E'' sinden anlar mı acaba bir de kaldı ki cinsel enerjiyi dönüştürmeyi bilecekler? Uçkur derdinden başka da bir iş değil bunlarınki. Paranızı da çarpmış, geçmiş olsun. Ayrıca emin olun tek kurban siz de değilsinizdir. Polise gidin ya da hepsini yutun üstüne de soğuk su için.

Furking

Kayıtlı Üye
Yahu hepimiz aklı başında insanlarız. Tamamen maneviyat gerektiren bu konuların maddiyata çevrilmesi sizi şüpheye düşürmedi mi ? Konu eskiymiş ama yine de yazmak istiyorum. Böyle insanlara nasıl inanabiliyorsunuz ya ? Ayrıca bu şahsın adı soyadı nedir nerde hangi şehirde yaşıyodur ? Bulunduğum yere yakındır umarım, boylelerini diri diri yakmak gerek aslında. Din tüccarlığı bitti şimdi de parapsikolojiye yöneldiler onun bunun çocukları...

tekseleme

Kayıtlı Üye
Din tüccarlığının dallanıp budaklanmış hali,acaba daha neler göreceğiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...