Renkler, Yazılar, Sesler ve Aura

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escano

Banlı Kullanıcı
Merhaba. Eskiden sorduğum soruları yineleyeceğim, belki bilenler çıkmıştır.
#Gece karanlıkta cisimlerin etrafında hatta her şeyin etrafında ince bir kuşak halinde çizgiler görüyorum. Renkler hızlıca ve sürekli değişiyor.
#Duvarlara bir süre baktığım zaman(10-15sn) sembol ve yazılar beliriyor fakat ne yaparsam yapayım onları okuyamıyorum.
#Aslında biraz gülünç olacak fakat her insan kafasının çok derinliklerinden gelen sesler duyar mı? Ben duyıyorum ve hep tanıdığım kişilerin daha önceden söylediği bazı şeyleri anlık olarak duyuyorum.
#En üstteki sorumda bahsettiğim kuşaklardan birine uzun bir süre odaklandım. Yatağımın kenarındaydı bu ışık. Uzun nir süre ışık değiştikten sonra ilginç, şeffaf bir yeşil renge büründü ve belli miktarda etrafa yansıdı. Acaba bu aura mıydı?

enesuynk

Kayıtlı Üye
Bunun bir göz rahatsızlığı olabileceğini düşünüyorum. Yanılmıyorsam korneanın zarar görmesi sonucu böyle şeyler olabiliyor. 3. soruya gelirsek bu biraz uzun bir konu ama kısaca anlatmak gerekirse 5 duyu organımızın gerçekleştirdiği etkileşimler beyindeki ilgili kısımlar tarafından yorumlanarak bilincimize ulaşır. Sizdeki durumu da şöyle açılayalım tanıdığınız kişilerle olan diyaloglarınızı o kadar net düşünmeyi başarmışsınız ki beyinizi kandırmışsınız böylelikle diyalogları tekrar duymuş hissi yaşamış olabileceğinizi düşünüyorum..

escano

Banlı Kullanıcı
Bunun bir göz rahatsızlığı olabileceğini düşünüyorum. Yanılmıyorsam korneanın zarar görmesi sonucu böyle şeyler olabiliyor. 3. soruya gelirsek bu biraz uzun bir konu ama kısaca anlatmak gerekirse 5 duyu organımızın gerçekleştirdiği etkileşimler beyindeki ilgili kısımlar tarafından yorumlanarak bilincimize ulaşır. Sizdeki durumu da şöyle açılayalım tanıdığınız kişilerle olan diyaloglarınızı o kadar net düşünmeyi başarmışsınız ki beyinizi kandırmışsınız böylelikle diyalogları tekrar duymuş hissi yaşamış olabileceğinizi düşünüyorum..

Teşekkürler. Göz muayenesi yaptırdım ve temiz çıktı. Nöroloğa da gitsem sonuç alamayacağım. Diğer konuya geçersek, beynimi kandırmayı biliyorum, duran objeyi dönüyormuş gibi algılayabiliyorum. Fakat bu sesler kendiliğinden çıkıyor, ben istemiyorum. Bu sesleri herkes duymuyor mu ki?

enesuynk

Kayıtlı Üye
Bu sesleri ne tür zamanlarda duyuyorsunuz ? duyduğunuz anları tarif edebilir misiniz ?

escano

Banlı Kullanıcı
Bu sesleri ne tür zamanlarda duyuyorsunuz ? duyduğunuz anları tarif edebilir misiniz ?
Etraf çok sessiz olmalı. Mesela uyku zamanı yatakta debelendiğim zamanlar duyuyorum. Belki gün içinde de duyabilirim odaklanır, dinlersem fakat hiç denemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...