Kapan Laneti

Ori

Kayıtlı Üye
Malzemeler :

11 siyah mum
Adam otu
Tütsülük
Isırgan otu Tütsüsü
Kişiye Ait obje vs.
Ortama ait resim vs. (ortamda olmanız tavsiye edilir illaki uzaktan yapılacaksa bu gereklidir)

Mumlar ortamı saracak şekilde dizilir eğer uzaktan yapılıyorsa resmin etrafına dizilir mumlar tek tek yakılır yakılırken ''Polum ....... ..........'' denir ısırgan otu tütsüsü yakılır ve oda tütsülenir tütsülenirken ''afferte ........ ..........'' denir sonra odanın etrafındaki mumlardan bir enerji yükseldiği ve bunların birleşerek odayı kaplayacak şekilde duvar oluşturduğu imaje edilir sonra adam otu kişinin objesine bağlanır ve bağlarken şunlar söylenir ''deus maledicere ..................................................................... det punitio beatus'' mumlar saat yönünün tersinde söndürülür tütsü bitene kadar yanabilir adam otu ve obje karanlık bir yerde saklanır (Daha etkili olması için adam otunun üzerine kan damlatılabilir)

Odadan çıkıldığında veya girildiğinde (sizin ne amaçla yaptığınıza bağlı) baş ağrısı kalp ağrısı ritim değişikliği ve boğazda yanma gözlenmiştir.

Not: Unutmayalım ki her uygulama sizin odaklanmanıza,enerjinize vs. bağlıdır.

Alıntı

Arkadaşlar kendi tarafımdan denenmemiştir bilginiz olsun. Bilgi olsun diye paylaşıyorum.

origanum

Yönetici
Negatif uygulamaya bir örnek verilmiş. Varlık desteği alınıyor. Uygulayacak kişi batı ekollerinden birine sahip olmalıdır.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Benim yazdığım ritüeli buraya taşıdığınız için teşekkür ederim.