Cinlere Sahip Olmak İsteyenler Bunu Okuyun Kesin Çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evladiresul

Kayıtlı Üye
Şimdi Arkadaşlar Bu Gün Bir Cindar Amcamızı Gördüm. 5 Adet Cini Olduğunu Söylüyordu Bakım Yaparken Muska Yazarken Büyü Yaparken Okunmuş Su Yaparken Hep Onları Çağırırlardı . İsimleri Müslüman İsimleri. Yani Sözde Müslümanlar İsimleride Sözde Fatma , Emine , Ayşe , Birde Ebu Mustafa Bir tane daha vardı Onun ismini Unuttum. Bu Adamın Yardımcılarıymış. Adamı Uzun Zaman Sonra Gördüm Adamı Terk Etmişler O 5 Varlık Ve Bedenini de Bir Kaç Tür Cin Ve Şeytan Musallat Olmuş Adam da Beyin Gitmiş. Ne Dediğini Bilmiyor Konuştuğunu Kendisi Anlamıyor . Dili Bağlanmış Özürlü Ve Engelliden Farkı Yok Altına Yapıyor Adamın Yaşı 55-60 Falan 20 Yıldan Fazla Bu Cindarlığı Yapıyormuş . Ve Ona Dedim ki Bu Cinlerin NE Olduğunu Anladın mı Dedim ? Onlardan Neden yardım İstedin Ki Dedim. Daha Sonra Not Defterimden Cin Suresi 6. Ayeti Açtım ona okudum Dedim ki ayette Cinlerden Yardım İsteyen İnsanlardan bahsediyor İnsanların taşkınlıklarını arttırdığını söylüyor. Allah Yasaklıyor Onlarla Görüşmemizi Neden yardım istedin diyorum Orda öyle birşey mi var öyle mi yazıyor gerçekten diyor.. Ve Adam Bitmiş durumda. Hayatı , eşi , çocukları , akrabaları , ALLAH YARDIM ETSİN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR ELİMDEN.

Ve Bu adamın Bana Kuranda böyle mi yazıyor demesi Dikkatimi Çekti Yani Toplum olarak Hacı hocaların bize Kuranı okumayın demesi Aklıma Geldi. Siz Anlamazsınız Kuranı Dediler Anca Evinizde Arapçasını okuyun Dediler. türkçe okutmadılar. Bu Yüzden Böyle şeyler başımıza geliyor ve Gün Geçtikçe Bu Cinlere Şeytanlara HÜDDAM lara İfritlere Demonlara Perilere İlgi Artıyor. Kendilerini Ne Olarak Görecekler Acaba MERAK Ediyorum.

ALLAH BU YAZIMIZI OKUDUKTAN SONRA HALA BİR CİNİM OLSUN BENİM OLSUN DEDİĞİMİ YAPSIN HİZMETİMİ YAPSIN DİYORSA O ADAM İLERDE GİZLİ ŞİRKE GİRECEKTİR. Gizli şirk ne demektir. Farkında olmadan ALLAHA ortak koşmak demektir. yani ALLAHTAN rica edip isteyeceği yerde yanındaki cine söylüyor ondan istiyor.. allahtan isteyeceğine .. Arkadaşlar bu işler o kadar basit değil.

Böyle insanlar hiç bir zaman iflah olmazlar. Ve Olmayacaklarda ALLAHIN LANETİ ONLARIN ÜZERİNDEDİR.
ALLAHIN AZABI BÜYÜKTÜR.
ALLAHTAN KORKUN Kİ BUNLARDAN UZAK DURASINIZ.

Admin notu: Sürekli imla hatası yapıp duruyorsunuz. Yazım kurallarını bilmiyor iseniz yazmayınız aksi halde hepsini silerim. Kelimelerin sadece cümle başında olanı ve özel isim olanı büyük harfle başlar. Hadi ilkokul bitirme sorunu yaşadınız diyelim, hiç mi bir yerde kitap okumadınız da bakıp öğrenmiyorsunuz? Ayrıca forumda tamamı büyük harfle yazı yazmak bağırmak anlamına gelir ve saygısızlıktır. Bu yüzden tümü büyük harfli yazı yazmayınız. Sürekli siz düzeltmek zorunda bırakmayın bizi.

Hopee

Kayıtlı Üye
Diyecek bir şey bulamıyorum sana.. Yalnızca gülmekle yetiniyorum sayın cahil üye :D Bu dünyadaki en büyük güç hiç şüphesiz ki sevgidir. Sence Mevlana, Yunus Emre, Şems sadece Allah'tan korktukları için mi adadılar hayatlarını tasavvufa, bu yüzden mi bedenlerini ve ruhlarını arındırmak için perhiz yaptılar devamlı? Korku geçicidir hiç bir korku bakî kalmaz. Ben Allah'tan korkma demiyorum, yalnızca korktuğundan daha fazla sev. Böylelikle bulacaksın doğru yolu.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Diyecek bir şey bulamıyorum sana.. Yalnızca gülmekle yetiniyorum sayın cahil üye :D
Bir kişinin konu hakkında yanlış bilgiye sahip olması kişiye "cahil" demenizi gerektirmez. Yanlış bildiği bir şey varsa bunu güzelce açıklayabilirsiniz. Direkt hakaret etmek niye?

Hopee

Kayıtlı Üye
Kişiyi rencide etmek için söylemedim, böyle bir kasıt yok. Ortada aşikâr bir cehalet var, sadece bunu söyledim, ancak bu bana düşmez. Tam tersine ultraviyole adlı kullanıcının yaptığı yorumda saldırgan bir tutum olduğu kanaatindeyim. Takdir site yöneticilerinin.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Kişiyi rencide etmek için söylemedim, böyle bir kasıt yok. Ortada aşikâr bir cehalet var, sadece bunu söyledim, ancak bu bana düşmez. Tam tersine ultraviyole adlı kullanıcının yaptığı yorumda saldırgan bir tutum olduğu kanaatindeyim. Takdir site yöneticilerinin.
Sanal ortamda niyetinizin ne olduğunu tabi ki bilemeyiz. Belki de iyi niyetle yazdınız ama cevaplarınız okunduğunda hakaret eder gibi geliyor söylemeye çalıştığım şey bu

Hopee

Kayıtlı Üye
Bir insanı üzmek bütün insanları üzmek demektir. Demeye çalıştığım şey yanlış anlaşıldıysa, tüm gizlimabet ailesinden özür diliyorum.

ultraviyole

Kayıtlı Üye
tamam sen her şeyi çok iyi biliyorsun sen bilirkişisin sen bu işin uzmanısın tamam sensin egoya gel :D

ultraviyole

Kayıtlı Üye
Bir insanı üzmek bütün insanları üzmek demektir. Demeye çalıştığım şey yanlış anlaşıldıysa, tüm gizlimabet ailesinden özür diliyorum.

bir boş bulunmuşlukla yaptığım 2 yorumdan dolayı yorumda bulunduğum arkadaşımdan ve herkesten özür dilerim iyigünler.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Sitemizde hicbir dine, inanisa, ilim sahibi insanlara hakaret soz konusu olamaz. Kaldi ki konu bilgi vermek amacli degil ve direkt ikili tartismalara cok musait. Yapilan yorumlar da bunu kanitliyor. Bu sebeplerden dolayi konu kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...