Sevdiğinizi telefonla aratmak için basit bir yöntem

LegendStar

Kayıtlı Üye
Benim eskiden bir Kız arkadaşım vardı ayrılmıştık,günler geçti ondan haber yoktu ve bende ona aşağıdaki uygulamayı yapmıştım aradan 3 saat geçti gece yarısı beni telefonla aradı uygulama çalışmıştı ve ben çok sevinmiştim.Sizede lazım olabilir belki uygulama şu şekildedir.
Arkadaşınızın fotoğrafına 66 defa kevser suresi okunur sonra aşağıdaki azamet okunarak fotoğrafa üflenir ve fotoraf yakılır.Yakarkende bu kişi aşkımdan bu fotoğrafın yandığı gibi yansın denir,sonra en kısa zamanda sevdiğiniz,arkadaşınız sizi arar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Aşağıdaki azameti görmüyorum bir kontrol edin. Ayrıca bana daha çok telepatik bağ kurmuşşunuz gibi geldi.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Azimeti ekleyecektim ama azimetin içinde bazı cinlerin iblisin isimleride geçiyor tehlikeli olabilir diye koymak istemedim.

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Azimeti ekleyecektim ama azimetin içinde bazı cinlerin iblisin isimleride geçiyor tehlikeli olabilir diye koymak istemedim.

hem ayetli hem şeytanlı uygulama nasıl oluyor anlamadım. benim bildiğim bir uygulama ya tam rahmanidir, ya da tam şeytani. yoksa ben mi yanlış biliyorum?

xesim

Kayıtlı Üye
hem sizde kullanın diye uygulama paylaşmak,hemde kötü olabilir diye yarım bırakmak..bilemiyorum...

canmert196

Kayıtlı Üye
hem ayetli hem şeytanlı uygulama nasıl oluyor anlamadım. benim bildiğim bir uygulama ya tam rahmanidir, ya da tam şeytani. yoksa ben mi yanlış biliyorum?
majikal uygulamalarda havas sınıfından dahi olsa varlıkların enerjilerinden faydalanılabilir bu yapan majisyene bağlıdır.Büyük bir çoğunluğuda yararlanır.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Benim faydalı konumu yayımlamadınız, alın size konu.