Devremin yaptiği inanilmaz doğaüstü olaylari bütün olaylari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mayk dal

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaşlar ben bu konunun ilk olayını açmıştım zaten, siteden bi bi yorumcu bütün olayları anlatmamı istedi fikrini sundu yani bende oyüzden bütün olayları tek konuya açıyorum saygılarımla. 1.OLAY benim asker arkadaşım vardı bu çocuk enteresandı biraz farklı gibi bi gün akşama yemeğinden sonra biz beş altı arkadaş oturuyoduk farklı olan arkadaşımda yanımızdaydı bize şöyle dedi... Hadi gelin size bişey göstericem dedi bizi tarla vardı oraya götürdü biz toplam beş altı kişiyiz bizim kendisinden bi sekiz on metre uzağa gitmemizi istedi gittik bizde döndü arkadaşımıza doğru o karşıdan bize bakıyo bizde ona şöyle dedi şimdi konsantre olun sakin olun dedi ve iki yarım saniye sonra başlıyorum artık dedi akşam üstü idi zaten çocuk bize konsantre olmaya başladı on saniye içinde çocuk Resmen kayboldu artık görünmüyodu ve bende dahil herkes şokta otuz kırk saniye sonra göründü yine bu ilk olayıydı bide çocuğun bedeni devasa şekilde büyümeye başladı ve gerçektende herkes şaştı kaldı resmen aynı şekilde bedeni küçülüyodu ve biz resmen görüyoduk acaba ne yaptı bu arkadaşım.?
2. OLAYI üstte anlattığım olaydan tam 30 ila45 dakka öncesini anlatıyorum
Bi gün yine akşam üstü biz depoda 6-7 kişi çalışıyoduk işimiz bitmişdi yemeğimizide yedik, farklı olan arkadaş gerçekten iyi biriydi bize şöyle dedi hadi süze farklı bişey gösteriyim istermisiniz ee bizde tamam dedik göster bakalım. Arkadaş ışıkları kapamamızı istedi kapadık ışıkları 4 kişi çekyatta oturuyoduk 3 kişiyide karşımıza geçirdi aramızda 2 metre felan vardı farklı olan arkadaş hazırmısınız dedi bizde tamam dedik napıcan Hadi diye ışıkları kapamıştık ama birbirimizi görüyoduk yani... farklı olan arkadaş tamam dedi başlıyorum konsantre oldu 3-5 saniye inanılması gerçekten zor ama
Karşımızdaki arkadaşların üzerine bi karanlık geldi resmen onlar karşımızda oturmasına rağmen 3 birden kayboldular artık gözümüzün önünde yoklardı biz onları onlarda bizi göremiyodu ama sesleri geliyodu arkadaş yeterli dedi ve aniden çöken karanlık kalktı resmen birbirimizi yeniden görüyoduk yine hepimiz şoktayız tabi nasıl olabir böyle bişey diye. Bu olay üstte anlattığım olaydan önce olmuştur her olayı dikkatli okumanızı öneririm.
3. OLAYI
Şimdi bi abdullah diye bi arkadaşım vardı oda bizim depoda çalışıyodu farklı olan arkadaşın yaptıklarını duymuş ama inanmıyodu yok canım olmaz öyle şey diyodu ???ama biz gördük diyoduk yine inanmıyodu ozaman bende görüyim dedi banada göstersün dedi oda tamam ben abdullah bide farklı olan arkadaş akşam yemeğinden sonra tarla vardı taburda orayagittik. Apdullah devrem göster hadi dedi oda tamam dedi bende yanlarındayım farklı olan arkadaş Apdullah a kolunu bileğine kdar sıvazla dedi oda yaptı uzattı kolunu bak şimdi başlıyorum dedi 3-4 saniye sonra abdullah ın koluna bişeyler olmaya başladı büyümeye başladı kolu ve aniden kolu saydamlaşmaya başladı ve gerçektende abdullah ın kolunun diğer tarafı görünüyodu apdullah aynen şöyle dedi devrem sen Nesin böyle inanılmaz farklı olan arkadaş biririyorum dedi ve kolu normale döndü ondan hemen sonra apdullah ve bende 10 metre uzağa gitti ve bana bakın dedi gözünüzü ayırmatın benden biz abdullah ile bakıyoz arkadaşa şaka gibi ama çocuk başlıyorum dediği andan itibaren bedeninde farklı bişeyler olamaya başladı nasıl olduysa bedeni devasa şekilde büyüyor ve bizde film izler gibi izliyoduk o kocaman olan bedeni nasıl olduyaa bu kezde tam tersi küçülmeye başladı ve bitirdi olayı herşey normal e döndü
Herkesle çok samimi olduğu için zamanla olayı gören bilen arkadaşların hiçbiri korkmuyordu öyle bi etkiside vardı görüyoruz ama korkmuyoruz böylede enteresan bişey vardI.

4. OLAYI
Bu kez ben yoktum yanında bunuda diğer devreme göstermiş farklı olan arkadaş bizede gösterdiği arkadaş anlattı bu olayı şöyle olmuş olay aynen aktarıyorum. Gündüz öğleden sonra saat 1-2 gibiymiş devrem farklı olan arkadaşın tek başına oturduğunu görmüş ve yanına gitmiş o sıcakta kimse yokmuş onlar bi de bi kaç kişi gelip geçiyomuş devrem farklı olan arkadaşla konuşuyolarmış neyse işte bu farklı olaylarla ilgili konu açılmış ve şunu yapmış farklı olan arkadaş gitmiş tarlanın ortasına bi taş almış eline tarlanın herhengi bi yerine atmış yanına geri gelmiş bak şu taşın arkasındaki ağaçlara demiş devremde o taşı neden oraya attığını sormuş oda kontsantre olmak için demiş sonra kontsantre olmuş demiş şu ağaçlara bak devremde tamam bakıyorum demiş farklı olan arkadaş yine aynısını yapmış2-3 saniye konsantre olmuş devrem bi bakmış ağaçlar beşik gibi bi sağa bi sola doğru yer yani toprak ile sallanıyomuş deprem gibi değilmiş ama fana hareket ediyomuş bu olayıda bitirmiş orda bu farklı olan arkadaşın ne yaptığını gerçekten merak ediyorum.
Toplu bi kaç olayınıda kısa kesip anlatıyım.

Bu farklı olan arkadaş neslere baktığında nesneler kayboluyodu,
Gece gökyüzüne baktığında karanlığın üstüne bi karanlık daha çöküyodu
Havayı bi avucunda tıpluyodu bi ara depodayken sol avucunu açtı 1 dakka sonra dokunduk sol eline buz gibiydi diğer eli normaldi sadece 6_7 kişi biliyodu bunları yapabildiğini terhis olmadan önce yaptığı en son olaydan sonra ismi yayılmaya başladı ama zaten terhis olmuştu.

En son olayı terhis olmadan bi önceki gece yaptığını anlatıcam zaten son olayıydı sabahı terhis oldu.
Bu arkadaş ben ve 2 arkadaş daha yine bu iki arkadaşlarda inanmıyodu ona ama sonunda şok olduk yine ? bize tarlada 4 depo vardı birini seçin dedi bizde seçtik birini bakın dedi ona üçümüzü öne aldı bir adım felan kendiside arkamızdaydı bakın depoya başlıyorum dedi ve gösterdiği deponun üzerine karanlık çökmeye başladı 3_4 saniye sonra depo yoktu artık koskoca depo yerinde yoktu ilk defa gören iki devrem bundan farklı olan arkadaş dan korktular bian ama nasıl olduysa rahatladılar sonra hemen ardından10 saniye sonra depo yerindeydi hemen ardından dolunay vardı gökyüzünde bize şu golunayı görüyormusunuz dedi bizde evt dedik görüyoruz bakın ona dedi biz bakıyoruz dolunaya ama bişey yok herşey gayet normal taki başlıyorum diyene kadar bende iilk defa gördüm farklı bi olayını dolunaya bakın başlıyorum dedi yine 3-4 saniye konsantre oldu ve dolunay sallanıyodu resmen sallanıyodu hemde dolunay ve olayı bitirdi ama şöyle bişey oldu o anda diğer devrem göremedi onun yaptığı bu olayı ama onun yanındaki arkadaşm herşeyi görüyodu benim bu dikkatimi çekti ve farklı olan arkadaş bitirdi olayı sabahı terhis oldu zaten ondan sonra ismi yayılmaya başladı ama terhis olduğu için fazla bahsi geçmiyodu ardından bir hafta sonrada biz biz terhis olduk
.
Evet sevgili konuyu okuyanlar inanılması gerçekten çok zor ama hadi bi kişiye gösterse yalan bi numara var derdim 6_7 kişinin gözleri önünde yaptığı için bi türlü bulamadık ne yaptuğını INŞALLAH yorumlarımızı merak ediyorum ne yaptı bu devrem.? son bişey aklıma gelmişken söyliyim biz bu yaptıklarını videoya alalım dedik tamam dedi videoyu açtık olayları herkes görüyo ama videoda hiç bişey yoktu. Saygılarımla uzun oldu konu baya kusuruma bakmayın saygılarımla.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bana arkadaşınızın hadimi/ hadimleri varmış gibi geldi. Yani söz konusu nesnelere müdahale yok, size o şekilde gösteriyor. Bunu da varlıklara bağlayabiliriz. Zaten gerçek bir müdahale olsa videoda da görünürdü, bir tür etki, ilüzyon.

teknik67

Kayıtlı Üye
varlıklar beynin görüntü merkezine etki ederek her türlü görüntüyü göstertebilirler.yani pembe pelerin in dediği gibi bir nevi hipnoz veya illüzyon.

Mayk dal

Kayıtlı Üye
Bana arkadaşınızın hadimi/ hadimleri varmış gibi geldi. Yani söz konusu nesnelere müdahale yok, size o şekilde gösteriyor. Bunu da varlıklara bağlayabiliriz. Zaten gerçek bir müdahale olsa videoda da görünürdü, bir tür etki, ilüzyon.
Evt dediğiniz gibi olabilir katılıyorum size mesela öğlen bu çocuk asfalta bakıyodu asfalt nefes alıp verir gibi böyle yukarı doğru kalkıp iniyodu aklıma takılan diğer insanların hepsi göremiyodu mesela samimi olddukları görüyodu aklıma takılan herkesinde olayı görrmesi.

varlıklar beynin görüntü merkezine etki ederek her türlü görüntüyü göstertebilirler.yani pembe pelerin in dediği gibi bir nevi hipnoz veya illüzyon.

Aynen sizede katılıyorum bi ara sordum nasıl yapıyon bunları diye ışık hüzmeleri var dedi pek bişey anlamadım ama öyle oluyomuş ışıktan kastı neydi çözemedim

Mr.Şeytan

Banlı Kullanıcı
İş
Kitap yazıyorum
konunuza cevap verilmekte :) kuralları okuduysanız orada arka arkaya mesaj yazmak(flood) yasak zira moderatörlere iş çıkarıyoruz.Lütfen dikkat edelim iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...