Varlık Resmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magicex

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8193

Arkadaşlar herkese merhaba,

Nette bir sitede buldum resmi. Sitede bakarken farkedemedim, ama photoshopta layerlerle oynayınca ortaya çıktı, gifini hazırladım.

Lambadaki cin muhabbeti doğru olabilir mi yoksa :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce şaka sandım ancak ciddisiniz sanırım. Fotoğrafta varlık yok, açıklamayı böyle sınırlandırayım.

shado

Banlı Kullanıcı
Ben göremiyorum hiç bir şey ne bu şişe cini mi? Elini falan nasıl gördünüz?

Ori

Kayıtlı Üye
Yahu arkadaşlar yapmayın :D

shado

Banlı Kullanıcı
Çok dikkatli bakınca ben Teddy bear'a benzettim bir de uğramışsınız o kadar.

fechken

Kayıtlı Üye
Orda birtane değilki birkaç varlık var
Allah allah gerçekten mi? bana kalırsa milyarlarca var orada. Ya en sonunda şu siteden bir gün ban yiyeceğim büyüye, ine cine ifrite şeytana ne kadar meraklı adam varsa google'da o büyüsü şu büyüsü aratıp gelip kaydoluyor buraya ve bizim milletimizde başına gelen en ufak şeyi cine şeytana varlığa bağladığı için direk burada konu açıyor bilgisi olmayan diğer insanlarda '' kesinlikle orada varlık var, hocaya git, bilmem ne '' neyse az daha yazarsam cümlenin sonuna doğru saygımı bozacağım. YAPMAYIN ŞUNU ARKADAŞIM EN UFAK ŞEYE GÖRDÜĞÜNÜZ AGAÇ DALINA CİN ŞEYTAN VARLIK DEMEYİN İNSANLARIN PSİKOLOJİSİNİ BOZMAYIN !

magicex

Kayıtlı Üye

Çok doğru söylüyorsun bilen, bilmeyen herkes yazıyor, keşke mesajıma kimlerin cevap verebileceğini seçebilseydim. Öyle bi fonksiyon olmadığı için sen bile yazabildin.

Moderatörlerden ricam kilitleyelim konuyu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok doğru söylüyorsun bilen, bilmeyen herkes yazıyor, keşke mesajıma kimlerin cevap verebileceğini seçebilseydim. Öyle bi fonksiyon olmadığı için sen bile yazabildin.

Moderatörlerden ricam kilitleyelim konuyu.
Yazan herkes bilmiyorsa öğretiniz? Hem fikir olduğum bir husus var, o da seçme yapılamaması konuya cevap veren için de konu açan için de.. Anladığım kadarıyla bu gif yabancı bir forum için oluşturulmuş,anatomi İngilizce açıklanmaya çalışılmış hani..
Üstü buzlu desenli bir şişeye flaş veya başka kaynakla ışık tutulmasından başka bir şey fotoğrafta. Yani bazen öyle şeyler görüyoruz ki, dalga mı geçiliyor yoksa kişinin can sıkıntısından oluşan sanrı mı bunu anlamaya çalışıyoruz. Varlık var mı yok mu kısmına gelebileceğimiz, gerçekten enerjimizi yeteneğimizi kullanabileceğimiz resimler videolar olsa keşke, inanın ben de çok isterdim.

magicex

Kayıtlı Üye
Yazan herkes bilmiyorsa öğretiniz?

Chillout sen neden üstüne alındı ki? Saygımı bozacağım gibi bir ifade kullanmasından rahatsız olduğum için formlu99 için söylemiştim.
Uzatmaya gerek yok. Mana ve madde arasındaki bağlantıları bulmaya çalışıyorum. O yüzden bu forumdayım. Olumlu eleştirilere tamam, ama diğer türlü seviyeyi düşürmemek lazım.

İlginçtir ki güncel hayattan bir konu açılıyor, bu konunun yeri bu forum değil bilmem ne forumuna yaz bunları diyen birileri çıkıyor.
Madde ötesiyle ilgili bi konu açılıyor, insanların psikolojisi bozuluyor diyen birileri çıkıyor ki ben ayda yılda bir konu açan biriyim.

Ne olursa olsun belki çok güzel fikirlerin paylaşılabileceği konular bir şekilde sekteye uğratılıyor.
Son açtığım konulardan biri de bir arkadaşın yahudiler hakkında kötü şeyler yazmaya başladığı için sanırım kapatılmıştı.

vesselam.

origanum

Yönetici
Ortada bir varlık falan yok. Boşuna hüsnü kuruntu yapmayın. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...