Arkadaşımın bana yaptığı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kardelen55

Kayıtlı Üye
Arkadasimla otururken karşıma gecti bana ellerini ver gözlerini kapat dedi dediğini yaptım. On dakika sessizce öylece durduk. Bir şey gördün mu dedi. Yok dedim. Tamam dedi. Bana ne yapmaya çalıştı sizce? Bana üçüncü göz ile alakalı bir sey yaptığını söyledi asli nedir?

Levla

Kayıtlı Üye
El falı bakmaya çalışmış kanımca bazı tanıdıklarım böyle bakardı.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
telepati kurmaya çalışmış,birşey yok yani.

rookie1234

Kayıtlı Üye
Gözlerini kapattığında durugörü imajinasyonla düşündüğü şeyi senin telepati durugörü imajinasyon yolu ile bilmeni istemiş denemiş olabilir.

Ori

Kayıtlı Üye
Telepati kurmayı denemiş bende küçükken yapmaya çalışırdım :) :)

LegendStar

Kayıtlı Üye
Dikkat et kardelen kardeşim,bir daha böyle şeyler yapma ve o kişinin sana birşey gördünmü diye sorması çok yanlış yoksa sana varlıkmı musallat ediyorda birşey gördünmü diyor bunlara dikkat et

fechken

Kayıtlı Üye
Dikkat et kardelen kardeşim,bir daha böyle şeyler yapma ve o kişinin sana birşey gördünmü diye sorması çok yanlış yoksa sana varlıkmı musallat ediyorda birşey gördünmü diyor bunlara dikkat et
Senin amacın ne ya? her konuya negatif insanları rahatsız huzursuz edecek mesajlar atıyorsun, belki bu arkadaşa bu denemeyi yapan insan çok yakın güvendiği arkadaşı samimi olduğu insan -ki 10 dakika gözlerini kapatmış tek sözüyle. Senin ne hakkın var bu tarz huzursuz edici, ara bozucu negatif mesajlar atmaya? yaptığın cidden çok ayıp birşey attığın mesajlar hep bu yönde site yönetiminin seni yasaklamasını istiyorum insanları huzursuz, edip korkutmaya hakkınız yok.

Mayk dal

Kayıtlı Üye
Arkadasimla otururken karşıma gecti bana ellerini ver gözlerini kapat dedi dediğini yaptım. On dakika sessizce öylece durduk. Bir şey gördün mu dedi. Yok dedim. Tamam dedi. Bana ne yapmaya çalıştı sizce? Bana üçüncü göz ile alakalı bir sey yaptığını söyledi asli nedir?
Korkulacak bişey yok bence, arkadaşınız üçüncü gözünüzü kullanıp kullanamadığınızı ölçmek istemiş, arkadaşınız kullanıyor gibi saygılarımla.

kardelen55

Kayıtlı Üye
Bende bu arkadaşımdan şüphe ettim açıkçası o yüzden sorayım dedim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bunu zamanında bir teyze de bana yapmıştı. Elini ver dedi, kapat gözünü. Içinden kevser suresini oku dedi. Okudum ama öyle korktum ki nasıl titriyorum. Korkma dedi güldü birşey görüyor musun dedi. Hiçbir şey görmemiştim maalesef -_- Kalp gözü ile alakalı birşey yaptığını söylemişti o da.

origanum

Yönetici

Yapmaması için bir neden yok. Arkadaşının sorduğunda bir yanlışlık yok. Varlık musallat etmek kim arkadaşı kim, bu kadar kolay olduğunu mu sanıyorsunuz?
Fikirlerinizi kendinize saklayınız, sadece gerçek bilgi veren ve konuya katkı sağlayan kaliteli yorumlar yapmaya dikkat ediniz. Herşeyden o kadar tırsmayınız ve etrafa korku yaymayınız. Öğrenerek kendinizi geliştirin, korkuları bilgi yener.

Senin amacın ne ya? her konuya negatif insanları rahatsız huzursuz edecek mesajlar atıyorsun, belki bu arkadaşa bu denemeyi yapan insan çok yakın güvendiği arkadaşı samimi olduğu insan -ki 10 dakika gözlerini kapatmış tek sözüyle. Senin ne hakkın var bu tarz huzursuz edici, ara bozucu negatif mesajlar atmaya? yaptığın cidden çok ayıp birşey attığın mesajlar hep bu yönde site yönetiminin seni yasaklamasını istiyorum insanları huzursuz, edip korkutmaya hakkınız yok.

Mesajı hoş değil ve gereken cevabı aldı ancak sizin mesajınız da hoş değil. Üyenin yasaklanmasını gerektirecek bir durum yok ortada. Şimdilik en azından.

Bozkurt17

Kayıtlı Üye
rabıta yani (bağlılık,bağlanma) ile alakalı olabilir kalben ikinizi birbirine bağlamak gibi ben onu tanımasamda dikkat et derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...