Sevdiğim insanın ailesi beni istemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Bunun bir sebebi yok bildiğim kadarıyla. Beni sonradan öğrendiler. Tamamen takıntı. Herhangi bir serseriliğim yok olamazda. İleriyi düşünüyorduk. Fakat asla olmaz demişler. Bıktım artık sizce bu konu için ne yapabilirim. Aile rızası olmasını istiyorum

origanum

Yönetici
Gidip işin üstadına yaptırtacaksınız başka yolu yok.

Ori

Kayıtlı Üye
Sizi tanımıyorlarsa biraz daha yakından ilgilenebilirsiniz aile ile.. Ama eğer tanıyorlarda boyle dıyorlarsa yapacak tek sey sevgılınızın ailesını razı etmesı. O da olmuyorsa yapacak pek bırsey yok gıbı duruyor. Buyuklerınızı araya sokarak verımlı sonuclar elde edebılırsınız kanaatındeyım.

baysal01

Kayıtlı Üye
Gidip işin üstadına yaptırtacaksınız başka yolu yok.

Sevgili origanum, ne yapmam gerekiyor. Biraz açabilirmisiniz.

Sizi tanımıyorlarsa biraz daha yakından ilgilenebilirsiniz aile ile.. Ama eğer tanıyorlarda boyle dıyorlarsa yapacak tek sey sevgılınızın ailesını razı etmesı. O da olmuyorsa yapacak pek bırsey yok gıbı duruyor. Buyuklerınızı araya sokarak verımlı sonuclar elde edebılırsınız kanaatındeyım.

Maaleaef şuan için farklı şehirdeyim. Pek tanımıyorlar asla tanıma fırsatıda vermiyorlar. Tamam ben direk beni kanul etsinler demiyorum. İş sevdiğim insanon her gün dıtin bir şekilde hakarete uğramasına (annesi tarafından) varıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bunun bir sebebi yok bildiğim kadarıyla. Beni sonradan öğrendiler. Tamamen takıntı. Herhangi bir serseriliğim yok olamazda. İleriyi düşünüyorduk. Fakat asla olmaz demişler. Bıktım artık sizce bu konu için ne yapabilirim. Aile rızası olmasını istiyorum
En fazla sorulan soru bu sanırım.Ailelerin onaylamaması..Bunun için birçok sebep olabilir.Çok genel yazmışsınız.Mesela yaşlar kaç?Okuyormusunuz?Eğitiminiz devam ediyormu?Bir mesleğiniz var mı?
Önce sebebi tespit etmeli bana göre.İlla ki bir nedeni vardır karşı çıkılmasının.Belki haklı belki haksız yere...Bilemem...Ama bir neden vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...