Fotoğrafta çıkan varlık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8181

Bu fotoğraf tum aılede yogun meraklar uyandırdı. fotograf cekıldıgı gun evde kucuk cocuk yoktu. bu varlık nedir ne değildir tecrubelı,enerjısı yuksek olan uyelerden yorum beklıyoruz.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Bu tip durumlarla ciddi olarak ilginenen birisi olarak benzerini akrabalarımın kızlarının fotograflarında karşılaştım. ve danıştığımız bir ilim sahibi varlık olduğunu ve ismini söyledi. Naçizane görüşüm siz de benzer bir durumla karşılaşmışsınız. Fotoğrafı yanlış görmediysem yüzünde de bir beyazlık var ancak ne olduğunu anlayamadım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ori

Kayıtlı Üye
Belkide o küçük bir çocuk değildir ne dersiniz? Teknoloji yanıltmaz diye bir kaide yok.

evladiresul

Kayıtlı Üye
Gerçekten Ürkütücü , O Evde Rahat Uyuyamazdım :) İnşallah içinizin rahat olacağı Bir sonuç alırsınız.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Bu tip durumlarla ciddi olarak ilginenen birisi olarak benzerini akrabalarımın kızlarının fotograflarında karşılaştım. ve danıştığımız bir ilim sahibi varlık olduğunu ve ismini söyledi. Naçizane görüşüm siz de benzer bir durumla karşılaşmışsınız. Fotoğrafı yanlış görmediysem yüzünde de bir beyazlık var ancak ne olduğunu anlayamadım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

evet,bizde gercekten urktuk. acaba danışabılecegım bır adres bılıyor musunuz ınternet uzerınden?

acid

Kayıtlı Üye
Orada oturan biri fotoğraf çekilirken an hareket halinde olmasından dolayı teknolojinin azizliğine uğramış olabilir mi diye düşündüm ilk olarak.
Varlıklar fotoğraflarda görüntülenebilir mi bunu bilmek gerekiyor önce? Bu konuda çok fazla şey söyleniyor. Kirlian fotoğrafçılığını duymuştum bu konuda kullanılan. Sizin çektiğiniz fotoğrafta da hiçbir çaba yok anladığım kadarıyla sadece aile içinde hatıra olarak çekilen bir fotoğraf. Belki bu alanda çalışması olan üyeler ya da yöneticiler yorumda bulunacaktır. Varlıkların görüntülendiği iddia edilen çok fazla fotoğraf var çünkü.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sahte nike giyen bir varlıkta hiç görmedim açıkcası, 13-14 yaşlarında bir erkek çocuk. Varlık ile uzaktan yakından alakası bile yok.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Evde çocuk yoksa ve televizyon açık ama arkası dönük halde içkisini yudumluyor televizyonu kim izliyor? ayrıca çocuk ise bir hayalet olamayacak kadar şaşkın durumda :) bana inandırıcı gelmedi el çocuğun yarısını kapatmış ve yüzüne flu bir efekt eklenmiş gibi görünüyor

shado

Banlı Kullanıcı
Sesli güldüm bende baktım sanırım Urum eşofmandaki çizgilerden bahsediyor.Bildiğin çocuk bu zaten oturuyor mu zıplayor mu? bilemedim.Siz ayranin etkisiyle farkedemediniz çocuğu sanırım.

shado

Banlı Kullanıcı
Flood olacak fakat çocuk oturmuyor anladığım kadarıyla bir bayan oturuyor başörtüsü ya da saçı var uzun, ayrıca eşofman da o bayanin üst kısmında fotoğraftaki el bayanı ve çocuğu kapatmış, bayan da çocuğun alt bedeni gibi görünüyor, bu durumda televizyonu da bayan izliyor ayrıca fotoğrafı çeken kişide izeyebilir kimse izlemese bile hepimizin evinde açıktır televizyon.Neyse çocukta normal görünüyor asıl flu hayalet Casper'a benziyor bence.

fechken

Kayıtlı Üye
Evet kim ne derse desin burada açılan klasik '' hangi varlık ? '' '' bana musallat oldular ! '' başlıklara yanıt veren üstadlar karşısında konuyu açan ve bilgisi olmayan kişinin 1000 yorum bile gelse ısarla ' ben sağlıklı oldugumu duymak istemiyorum hangi varlık?!?!?! '' gibi yanıtlar veriyor büyük ihtimal sizde ısrarla oradaki varlık diyeceksinizde orada varlık falan yok. Zaten kamera pixel pixel çekmiş bildiğin, televizyon karşısında ışıklı ortamda veya akşam vakitlerinde fotoğraf çekildiği zaman böyle saçma sapan şeyler oluyor varlık falan yok yani :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu tip fotoğrafların sonu hep aynı şekilde sonuçlanıyor.Zaten elinize sıradan bir fotoğraf alın ve biraz dikkatli inceleyin.Her yanında doğaüstü bir varlık gördüğünüzü sanırsınız.Tıpkı seslere odaklanıldığında her sese paranormal bir anlam yüklemek gibi.İnsan neyi ararsa onu bulur.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
o cızgıler olarak gordugunuz kısım anneannemıze aıt, elın altına bakarsanız aşagı uzanan bas ortusunu farkedeceksınız.

fechken

Kayıtlı Üye
o cızgıler olarak gordugunuz kısım anneannemıze aıt, elın altına bakarsanız aşagı uzanan bas ortusunu farkedeceksınız.
Forum üyeleri hiçbirşeyin olmadığını söyledi, ayrıyeten site kurucusu sn. Urum dahi bir sıkıntı yok dedi -ki bildiğim kadarıyla mesleği bu ayrıca sitede açılan konularda gerçekten musallat durumu söz konusu olduğa kanaat getirilince forumdaki yeni üyeden tut eskisine herkes urum'a ulaşılmasını söylüyor ve kendisi bizzat yardımda bulunuyor. Israrla hala orada birşey var gibi yorum yapıyorsunuz eğer içini ferahlayacaksa kesinlikle ve kesinlikle orada bir varlık var çok dikkatlı olun çakal çukal mahalle hocalarına gitmeyide unutmayın onlarda ekmeğinde sonuçta para kazanmaları gerek :)

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Forum üyeleri hiçbirşeyin olmadığını söyledi, ayrıyeten site kurucusu sn. Urum dahi bir sıkıntı yok dedi -ki bildiğim kadarıyla mesleği bu ayrıca sitede açılan konularda gerçekten musallat durumu söz konusu olduğa kanaat getirilince forumdaki yeni üyeden tut eskisine herkes urum'a ulaşılmasını söylüyor ve kendisi bizzat yardımda bulunuyor. Israrla hala orada birşey var gibi yorum yapıyorsunuz eğer içini ferahlayacaksa kesinlikle ve kesinlikle orada bir varlık var çok dikkatlı olun çakal çukal mahalle hocalarına gitmeyide unutmayın onlarda ekmeğinde sonuçta para kazanmaları gerek :)

canım benım,arkadaşlar siluetın altındakı goruntuyu cakma nıke amblemıne benzetmısler,bende onun cakma nıke degıl;koltukta oturan basortulu anneannemız oldugunu acıklıyorum.yorum yapmıyorum yanı hıcbır sekılde,acıklama yapıyorum. kesın kosullu olsam burada konu acıp tecrubelı arkadaşların yorumunu rıca etmezdım.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Resimdeki görünen çocuk gerçekten bir montaj veya bir kandırmaca değilse varlık olma ihtimali yüksek.Ayrıca tam çocuğun durduğu yerde yani çocuğun sol tarafında duvarda da çirkin bir suretin olduğunu farkettim.dikkatli bakılırsa ordada bir varlık daha var gibi.

yusufdilek

Kayıtlı Üye
aaa arkadaki kişiden mi bahsediyordunuz ben dünden beri duvardaki şeye bakıp duruyorum duvardakindede çakma nike arıyorum bi an dehşete kapıldım tek göremeyen ben miyim diye :/

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Resimdeki görünen çocuk gerçekten bir montaj veya bir kandırmaca değilse varlık olma ihtimali yüksek.Ayrıca tam çocuğun durduğu yerde yani çocuğun sol tarafında duvarda da çirkin bir suretin olduğunu farkettim.dikkatli bakılırsa ordada bir varlık daha var gibi.

Size yemin ederim ki yüzü paintle siyaha boyamaktan başka fotoğrafa hiç bir şey yapılmadı. anlamam zaten o işlerden

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Burası sizin eviniz miydi? O gün çocuk olmadığını biliyorsanız o eve bi baktırmanız gerek. Korkunç . Duvardaki şey köşe saksısı gibi birşey geldi bana, süs çiçeği değil mi o?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...