Çakra - Reiki - Şifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

galip63

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar iyi formlar. Sorum şu : Vücutta bir hastalık bir çakraya bağlanıyorsa bu çakrayı şifalandırmak sorunu ortadan kaldırır mı ? Bir sorun o bölgeye en yakın çakra veya çakralarla mı alakalıdır ? Eğer çakrayı temizlemek çözüm olacaksa bunu nasıl yapacağım ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

4

43887

Çakralar kendi enerji alanları içerisinde çevreledikleri organları, kasları, bağ dokuları, ruh halimizi ve diğer sistemlerimizi yani kısaca bütün sağlığımızı etkiler. Sorunuza hitaben rahatsızlık nereye tekabül ediyorsa oradaki en yakın çakra ile bağlantısı vardır..Kişinin sorunu mesela kendini ifade edememe, iletişim sorunu, boğaz, bronş, kulak, diş, çene gibi durumlardan biriyle ilgili sıkıntı yaşıyorsa, boğaz çakrasına çalışmalı, dengelemeli, iyi gelen taşlarla, bitkilerle, aramotik yağlarla, olumlama cümleleri kullanarak şifalamalı. Reiki veya herhangi bir şifa enerjisine uyumlu değilseniz masterdan yardım alarak sorunlu bölgeyi bulduktan sonra dengeleme şifalama çalışması da yapılabilir ki daha verimli bir çalışma yapmış olursunuz.

galip63

Kayıtlı Üye
sayın nefertiti değerli bilgileriniiz için teşekkür ederim reiki2 uyumlamam var masterada bu hafta içinde uyumlanacağım. Bu işlemi nasıl yapacağım ?

4

43887

Sn üyemiz benim anlamadığım reiki 1 ve 2' ye uyumlandığınızı söylüyorsunuz. Peki sizi uyumlayan reiki hocanız aura temizliği, çakra dengeleme vs. konulardan bilgilendirme yapmadı mı? Ki bu bilgileri edinmiş olmanız gerekir. Bu bilgiler için illa master olmanıza gerek yok. Reiki 1-2 de verilir bu bilgiler. Önceki mesajınıza uyumlanmadığınızı düşünerek yazdım. Siz gittiğiniz master hocayı biraz araştırın bence.

galip63

Kayıtlı Üye
Sayın Urum evet siz uyumluyorsunuz. Bu pazar master uyumlamasını yapacaksınız hatta..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Size gönderdiğim kitapçığı bir kez daha okuyun sorularınızın cevabı orada mevcut. Başka sorularınız olurda konu açmak yerine sizde iletişim bilgim mevcut oradan sorunuzu bana iletiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...