karmaşık bir durumum var yardım edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misafir123

Kayıtlı Üye
Ben 25 yaşındayım. 5 yaşımdan beri hayatımı mahveden diğer insanların keşke bende de olsaydı dediği bir takım adını ve ne olduklarını bilmediğim yeteneklerim var ki ben buna lanet diyorum. Lanet dememin nedeni ise kontrolsüz bir anda gelişmesi ve sosyal hayatıma zarar vermesi. Mesela;
-İnsanların düşüncelerini kontolsüz şekilde okuyabiliyorum. Akıllarını kısmen yönlendirebildiğimin de farkına vardım. (İstediğim şarkıyı söylettirebiliyorum, sözcükler söylettiriyorum v.b.)
-Kim olduğu farketmeden kişinin yaptıklarını sanki ben gözümle görmüşüm, ağzımla konuşmuş gibi yaptıklarını ve söylediklerini ve hatta kimi zaman duyduklarını duymuşum gibi oluyorum. Yani göz başkasının gözü ama sanki o gözün gördüklerini ben görmüşüm gibi oluyor...
-Benden oldukça uzak olan kişilerin o an ne yaptığını sanki karşımdaymış gibi görüyorum.
Bu saydıklarımın doğruluğunu onlarca olay ile (ki çok uzak değil 5 saat önce arkadaşımın arkamdan ne söylediğini bilmem ve bunu bir başka arkadaşımın doğrulaması gibi) kanıtladım ve öyle yetenek (lanet) olduğunun farkına vardım.
Kontrolünü sağlayamadığım yeteneklerimden (veya bu lanetten) bazıları bunlar. Hayatımı mahvediyor bütün bunlar...
Sizden ricam; bunların kontrolünü nasıl sağlarım ya da bütün bu yeteneklerden tamamen nasıl kurtulurum, bu konuda yardımcı olmanız.
Lütfen bilen kişiler yardım etsin.

Adnin Notu: Keşke imla konusunda da yetenekli olsaydınız...

Blank505

Kayıtlı Üye
Yerinizde olsam bunu lanet olarak görmezdim. Bu sizin yeteneğinizse ve geri kalan hayatınızda bununla yaşamak zorundaysanız ilk yapmanız gereken kabullenip, benimsemek olmalıdır bence. Ardından meditasyon yaparak vücüdunuzu sık sık rahatlatın derim. Anlaşılan sürekli gergin bir insansınız. Öncelikle benimseyin daha sonra fazla enerjinizi atın bence.

Mr.Şeytan

Banlı Kullanıcı
İş
Kitap yazıyorum
bu yeteneklerinizi art niyet olmadan yararlı olarak kullanabilirsiniz.Bu kadar kötü görmeyin, zira kötü değiller.Sakinleşin ve onları kontrol etmek için zihninizin tekerleklerini durdurun :)

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Böyle bir yeteneğiniz var ise ya da lanet ne diyorsanız artık forumdaki insanların önüne yeteneklerinizi açıkladığınız için bu yeteneklerinizin çoğuna veya hepsine iyi geceler dediniz zaten. Sitede açıklandı defalarca yeteneklerinizi açığa vurmayın anlatmayın diye.

rookie1234

Kayıtlı Üye
Belki geliceği görmüyorsunuz.Geleceği yaratıyorsunuz ,değiştiriyorsunuz.Dolayısıyla düşünmemeye çalışın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Neye nasıl baktığın,nasıl gördüğün önemlidir ya.....Bu yazdıklarınız herkesin sahip olmadığı özellikler,yetenekler.Öncelikle lanet kelimesini kullanmamalısınız.Zira gerçek lanet böyle olsa keşke..Başkalarının düşüncesini okumak gibi şeyler benim bakış açımla hayatı zorlaştıran durumları meydana getirir.Ancak Allah vergisi böyle bir özellik varsa bundan kurtulmaya çalışmak yerine,'kendime ve diğer insanlara nasıl faydalı olabilirim 'in yolunu aramaya koyulurdum.
Allah hiçbir kuluna taşıyamayacağı yükü vermez.Siz de bu varsa enerji olarak,ruhen uygun olduğunuz içindir.Naçizane görüşüm.Yinede dilerseniz yok edin,karar sizin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...