Ruyama giren cin midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kardelen55

Kayıtlı Üye
Geçen hafta gece uyurken rüyamda bir varlık gördüm, varlık karaltı şeklinde idi, yüzünü görmedim, ondan kaçıp annemin yanına gittim, odamın ışığını yanıp yanıp söndürdü hızlıca sonra kabusla uyandım. Sabah annemle kahvaltı yaparken annem gece yatağında rüzgar şeklinde yorganın kaldırıldığını bir varlığın rahatsız ettiğini uyuyamadığını söyledi. Aynı gece ikimiz de rahatsız edilmiştik. Bana sen tarot baktığın için bunlar oluyor dedi. Annem haklı mıdır? Ayrıca odamın ampulu bir gün sonra yandı elektrikçi çağırdık. Bu varlık ne olabilir? Neden gelmiş olabilir? Irtibat mı kurmak istiyor? Korunmak için çember yaptım ama her gün yapmak gerekiyor biliyorsunuz daha etkili bir yöntem var mı? Bu konuda yorum alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

origanum

Yönetici
Sadece bir rüya görmüşsünüz, kendi kendinize hüsnü kuruntu yapıyorsunuz. Freddy yi görseniz bu kadar telaş yapmazdınız herhalde.
Anneniz de yangına körükle gitmiş. Bütün parapsikolojik konularda cahil halk gibi o da aynı yorumda bulunmuş, onun suçu değil tabi halkın çoğu cahil bu konuda ve yüzyıllardır yalan yanlış bilgilendirilen kişilerin yetiştiği bir ortamda farklı düşünce yapısında olamazlardı. Takmayın kafanıza, kırmayın onu da he deyin geçin.
Ampulün yanacağı varmış.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Origanum'un dediği gibi hüsnü kuruntu yapıyor olabilirsiniz. Ama düşük bir ihtimal eğer anneniz de sizden psikolojik olarak etkilenmediyse rahatsız etme durumu söz konusu olabilir. Bildiğim kadarıyla tarot bakıldıktan sonra, tarotun bakıldığı yere bazı enerjiler mıknatıs gibi çekilir. Bu da parazit varlıkların veya bazı varlıkların ilgisini çekebilir ve enerjiniz hemen bitiyorsa kolayca bu varlıklardan etkilenebilirsiniz. Tavsiyem ise daha yüksek enerjiyle bakım yapmanız, auranızı güçlendirmeniz, tarot bakımından sonra kendinizi ve bulunduğunuz ortamı arındırmanız.

kardelen55

Kayıtlı Üye
Annem ben anlatmadan anlattı aynı gece ikimizin rahatsız edilmesi beni tedirgin yaptı sadece parazitlerin zarar verme potansiyeli var midir? Tavsiyeler icinde tesekkur ederim

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ciddi bişey değil banada 2 3 olmuştu bu olay 4 senedir olmuyo dua ederek yatın karabasandr varlığı hissettiniz dua edememe azınızı açamama sıkıntısı olur sadece korkmayn bişey olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...