Tarot bir hırsızlık olayı için bildiginiz açılım var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kardelen55

Kayıtlı Üye
Bir hırsızlık olayı yaşadım bunun için net cevap alabileceğim tarot açılımı arıyorum. Malesef kelt aciliminda bu olayın kim yaptığı neden yaptigi net çıkmıyor. Bu sırrı çözebilmek için bildiğiniz bir açılım var mi?

4

43887

Kelt açılımında ayrıntılı olarak istediğiniz her sorunun yanıtını alabilirsiniz. Cevap alamıyorsanız soru sorma yöntemini değiştirmelisiniz. Tarot sırrını açarsa üçlü açılımda bile gösterir. Daha dikkatli inceleyin. Tarot'un size ne demek istediğini, uyarılarını hisleriniz görüleriniz doğrultusunda çözmeye çalışın.

Not; Her türlü sorunuzu sorular bölümüne yazmalısınız.Ayrıca farklı konu başlıkları altında yazdığınız aynı mesaj içerikleriniz de silinecektir.

kardelen55

Kayıtlı Üye
Not için teşekkür bilmiyordum. Peki nasıl bir soru sornaliyim yani bunun kim yaptığını öğrenmek istiyorum bunun için nasıl bi soru sorabilirim

Mr.Şeytan

Banlı Kullanıcı
İş
Kitap yazıyorum
Kelt açılımında ayrıntılı olarak istediğiniz her sorunun yanıtını alabilirsiniz. Cevap alamıyorsanız soru sorma yöntemini değiştirmelisiniz. Tarot sırrını açarsa üçlü açılımda bile gösterir. Daha dikkatli inceleyin. Tarot'un size ne demek istediğini, uyarılarını hisleriniz görüleriniz doğrultusunda çözmeye çalışın.

Not; Her türlü sorunuzu sorular bölümüne yazmalısınız.Ayrıca farklı konu başlıkları altında yazdığınız aynı mesaj içerikleriniz de silinecektir.

Tarot destem var, yeni aldım fakat aynı soruyu bir kaç kez sorma aptallığı yaptım.Ayrıca zaten hislerim, görülerimle yorumladığım da söylenemez.Herneyse sevgili neffertiti size bir kaç soru soracağım :

- Tarot bakımı yaparken sorduğumuz soruya aldığımız cevap ve yaşayacağımız kötü bir durum ne kadar zaman için geçerlidir yani sonra düzeltilebilir mi?

- Değiştiremeyeceğimiz sonuçlar almak gibi durumlar da mevcut mu?

- Tarottan aldığımız bir sonucu ve bir olayı değiştirmek, olaya karşı kendimizi korumaya çalışmak gibi bir seçenek mevcut mu?

4

43887

Not için teşekkür bilmiyordum. Peki nasıl bir soru sornaliyim yani bunun kim yaptığını öğrenmek istiyorum bunun için nasıl bi soru sorabilirim

Çalınmış para, eşya vs. ile ilgili yaşayacağınız olasılıkları, kişiyi, ne zaman sonuçlanacağını bir kişiden şüphe ediyorsanız belirtmeniz dahilinde Tarottan beklediginiz sorunuzun cevabını alırsınız.Tabi şunu da belirtmek isterim ki iyi bir Tarot okuyucusu olmak önemli bu tür sorularda. Size öyle işaretler verir, fakat göremeyebilirsiniz.

Tarot destem var, yeni aldım fakat aynı soruyu bir kaç kez sorma aptallığı yaptım.Ayrıca zaten hislerim, görülerimle yorumladığım da söylenemez.Herneyse sevgili neffertiti size bir kaç soru soracağım :

- Tarot bakımı yaparken sorduğumuz soruya aldığımız cevap ve yaşayacağımız kötü bir durum ne kadar zaman için geçerlidir yani sonra düzeltilebilir mi?

- Değiştiremeyeceğimiz sonuçlar almak gibi durumlar da mevcut mu?

- Tarottan aldığımız bir sonucu ve bir olayı değiştirmek, olaya karşı kendimizi korumaya çalışmak gibi bir seçenek mevcut mu?

Sorduğunuz soruya aldığınız cevap, açılıma göre değişiklik gösterir.Zaman belirtmeniz sizin için faydalı olacaktır. Tarot size 6 ay, 8 ay 2 yılda gerçekleşecek durumları gösterebilir.Örnek olarak değnek 8lisi, açılımda yoğun değnek serisi ,Kule, Ay olayı hızlandırırken, para 7lisi, Asılan, para serisi,Güneş süreci olumlu olumsuz uzatabilir.

İyi bir Tarot okuyucusu zamanı kartlara bakmadan sadece sezgileri doğrultusunda da çözümleyebilir. Yetileri de önemli, yoksa her eline Tarot destesi alan kitapçığını okuyan ben Tarot biliyorum diye danışanı yanıltabilir kafa karışıklığı yaratabilir.

Tarotta aldığınız bir sonucu olayı değiştirmek, sorduğunuz soruya göre değişkenlik gösterir. Örneğin Tarot Büyü, musallat olayı gösteriyor,bu durum yaşanılandır değişmez. Fakat kendinizi korumaya almak bir uzman yardımı ile şifalanmak sizin seçiminizdir, değiştirebilme burada devreye girer. Bu ayrılık, ölüm, kaza, hastalık vs. gibi kadersel etkiler için de geçerlidir. Tarot size yolunuzu gösterir. Yaşayacağınız durumları olayları, o yolda yürüyüp acı tatlı farkındalığını keşfetmek de size kalır. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...