Enerjiyi hissetmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar psiball ile uğraşıyordum sadece ellerim isiniyordu eskiden bu deneyiminden ellerim de hafif bir esinti ve sonra tıpkı mıknatıslarin birbirini itmesi gibi güçlü bir manyetik alan hissettim sizce doğru yoldamiyim ve ya yaklastimmi

origanum

Yönetici
Kundaktan çıkıp emeklemeye başlamışsınız sadece.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Bi ilerleme var yani 😅 geliştirmek için neler yapabilirim

origanum

Yönetici
1. Bol pratik
2. Bol pratik
3. Bol pratik

karabay

Kayıtlı Üye
selam ve saygılar sayın origanium ben de durugörü çalıması yapıyrum kum diskim var ayrıca gözlerim kapalı orak da yapabiliyorumçancak geldiğim aşama yeterli değil.çünkü net görüntü elde edemiyorum sadece renkli bulutlar görüyorum sizce bundan sonrasında nasıl bir çalışma yapmalıyım saygılar..

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
selam ve saygılar sayın origanium ben de durugörü çalıması yapıyrum kum diskim var ayrıca gözlerim kapalı orak da yapabiliyorumçancak geldiğim aşama yeterli değil.çünkü net görüntü elde edemiyorum sadece renkli bulutlar görüyorum sizce bundan sonrasında nasıl bir çalışma yapmalıyım saygılar..

Güzel kardeşim bunu neden buraya yazıyosun ne alaka simdi

origanum

Yönetici

Merhaba,
Sorunuzu ayrı bir başlık altında sorular bölümüne açın. Bu başlık bir üyemizin sorusuna ait. Eğer farklı üyeler cevap versin isterseniz genele açın ancak sadece şahsımın cevap vermesini istiyorsanız (bana hitap ettiğiniz için bu kanaate vardım) bana özel mesajla sorabilirsiniz. Durugörü eğitimi vermiyorum bu yüzden hiç yapamayanlar ve yeni başlayanlar nasıl çalışma yapar bilmiyorum. Uruma sorun o eğitim veriyor. Anlattıklarınızdan başlangıç alıştırması yaptığınızı anladım, bu şekilde çalıştığını duydum sadece yeni başlayanların başka bilgim yok. Ama tüm bu tarz çalışmalar için konsantrasyon ve dikkat en önemli unsurlardandır. Sizde dikkat eksikliği olduğunu da adımda fazladan ikinci bir i harfi yazmanızdan çıkardım. Bu mesajı görmenizden sonra, konu altında karmaşa olmaması adına kaldıracağım. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...