Uyku problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hepunutuyorum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yakın bir zaman önce kahve falı bakabildiğimi farkettim ve iki kere denedim ancak her baktığım gece uyuyamadım. Şimdi bakmamdan günler geçti fakat geceleri birinin adımla seslenmesi, hşşşt diyerek ve yan dönüp uyuduğumda da birinin beni yataktan düşürecek derece güçlü itmesi, sarsması ile uyanıyorum. Ne olduğu konusunda yardım edecek birine ihtiyacım var. Cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada ben cinlerden korkmuyorum, bu olaylar da korkutmaktan çok rahatsız ediyor beni. Nasıl kendimi koruyacağım?

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Bu fal bakma durumunu kendinizde var olan bir yetenek mi, yoksa başka varlıkların size sağlamış olduğu bir lütuf olarak mı değerlendiriyorsunuz? bu önemli bir ayrım bence durumun anlaşılmasında.. psikolojikte olabilir.

Hepunutuyorum

Kayıtlı Üye
Bu fal bakma durumunu kendinizde var olan bir yetenek mi, yoksa başka varlıkların size sağlamış olduğu bir lütuf olarak mı değerlendiriyorsunuz? bu önemli bir ayrım bence durumun anlaşılmasında.. psikolojikte olabilir.

Yakın zamanda kendimde bir çok yeni yetenek keşfettim. Kahve falıda bunlardan biri. Kahve falını hislerime dayalı yorumluyorum bu yüzden benden kaynaklandığını düşünüyorum dediğiniz gibi psikolojikte olabilir fakat yakın zamanda onlarla ilgili bişeyler duyup izlemedim, korkmadığım içinde bu ihtimali düşük buluyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kahve falıda dahil olmak üzere fal sistemleriyle uğraşırken korunma yapılması tavsiye edilir.Sizde kendinize koruma yapın eğer bunu yapabilicek beceriniz yoksa bu konuda bir uzmana başvurun

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Korkmasanız dahi ,durum size rahatsızlık verdiği için bence sabah ve akşam olmak üzere hergün 7 şer kez nas ve felak sürelerini okuyun, bu durumdan kurtulana kadar.. ve asla fal bakmayın. Fakat fal bakmaya devam edecekseniz de madem korkmuyorsunuz,bu durumlara alışmaniz gerekecek..veyahut arkadaş korumadan bahsetmiş, ona yönelmeniz gerekecek..şahsen benim koruma hakkında bir bilgim olmadığı için yardımcı olamıyorum bu konuda.. umarım iyi olursunuz,iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...