Bu olayı yapan cinler mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Babafaca

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın evinde kimse olmuyor, oturuyoruz, dışarı cıkacağımız zaman bir bakıyoruz, ayakkabılarımızın iplerine biri kör düğüm atmış, bu hep oluyor nedeni nedir acaba ?

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
sık oluyorsa,işin aslını anlamak için evin içine kamera yerleştirmeli... teknoloji-bilim çözebilir bu sırrı...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayakkabılar dışarıda duruyorsa haylaz bir çocuğun işi olabilir. İçerideyse de denildiği gibi kamera yerleştirin.
Benim de bir ara bir eşyam bariz bir şekilde kayboluyordu, birinin aldığına eminim ama o evde yaşayan biri değil kesinlikle. Bir de rica ederek bir yeri gösterir, oraya konulmasını isterdim odanın duvarlarına konuşarak. Ve akşam orada olurdu. Tam gösterdiğim yerde. Bir ara varlık sendromu yaşıyordum gerçekten. Cin midir peri midir bilemiyorum ama o sıralar enerjim de çok düşüktü, sömürülüyor olabilirdim. Belki hala kurtulamamışımdır.
Çok içimi döktüm ama rahatladım..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu tür haylaz işleri perilerin yapabileceği söylenir.
Ama bir insan da yapabilir pelerinin dediği gibi ayakkabının nerede durduğuna göre değişir bu sorunun cevabı.
Ayakkabı içerideyse eve gizli bir kamera kurun gelen sonuçları bizimle paylaşırsanız yapılıcaklar konusunda sizi yönlendirebiliriz.

Babafaca

Kayıtlı Üye
Tabi kamera olabilir sürekli oluyor biz de cocuk sandık ama 2 gün üst üste evde cocuk yoktu biz gece gec vakite kadar oturduk kimse gelip gitmedi kapi kapalı yine bağlanmış gördük ve bir cocugun atabilecegi dügüm degil kardeslerim biz onlardan oldugunu biliyoruz manası ne olabilir sizce onu sormak istedim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yaşadığınız yer, orman, göl kenarı, deniz kenarı, yer altı tatlı su kaynağı nehir kenarı, müstakil ev ve daha önce psişik birinin yaşamış olduğu ev çok az insanın yaşadığı bir yer ise insan olmadığınızdan yüzde yüz eminseniz peri olabilir. periler oyun oynamayı sever fakat dediğim yeler dışında periler bulunmaz. davetler yapıp çağırmadı isek tabi ki. periler sıkıntı vermez belli türleri hariç. sıkıntı verecek olan peride ayakkkabı bağı ile uğraşmaz. eğer peri ise ve bu yaptığındna çok rahatsınız, el ile ateşye dövülmüş demirden yapılmış bir nesneyi evin dış kapsına dıştan asınız. eviniz müstakil değilse hiç yapmayın. periler şehirlere gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...