Kinezi derslerine giriş

SiyahEf

Kayıtlı Üye
İş
Herhangi bir iÅŸ ile ilgilenmiyorum
Merhaba arkadaşlar ben Siyahef, bugün sizlere psişik güçlerde doğru bilinen yanlışları söyleyeceğim.
Her şeyden önce, psişik güçler, insan beyninin çeşitli dalgalar yayarak, madde üzerinde etkiye yol açmasıdır. Örneğin, beynin maddeleri hareket ettirmesi. Genellikle "Telekinezi" olarak bilinir ama biz parapsikologlar "Psikokinezi" terimini kullanmayı severiz. Peki, sadece Telekinezi mi? Elbette hayır Telekinezi, Tepepati, Elektrokinezi, Biyokinezi ve nicesi...

İşin acı tarafı, bunlar hemen ortaya çıkmaz. Biz insanlar, bu işlere merak sardığımızda hemen en zor tekniği uygulamaya çalışırız. İşin kötü tarafı, ilk başlarda kineziler gerçekten sıkıcı, ve kinezileri yapabilmek için inanç ve sabır olmak üzere iki önemli maddemiz var.

İnanç neden önemli derseniz, çünkü beyninizi inandırmanız lazım. Cevabını veririm. Siz yapma ihtimalinizin %0 olduğu yani imkansız olan bir işi yinede yapmayı dener misiniz? Gibi örneklerle açıklamada bulunurdum, ve kendimden pay biçerek söylüyorum. Gerçekten bunlar(kineziler) var.

Sabırı anlatmama gerek bile duymuyorum. Günler, haftalar içinde olacak bir şey değil. Burada ata binmeyi öğrenmiyorsunuz, doğa üstü sayılan bir olayı yapmanız için gerekli antremanları yapıyorsunuz. Sabır, emek ve çalışma...

Bunlar tehlikeli mi? Kesinlikle! Hayır! Bu kadar eminim. Size fiziksel olarak hiçbir zarar gelmeyecek rahat olun. Ama benim dışımda dediklerimi yaparsanız veua yapmayın dediklerimi yaparsanız, psikolojik zarar görebilirsiniz. Ama fiziksel bir yara alma olasılığınız hiç yok gibi bir şey diyebilirim.

Bazı kişiler inanmamakla ısrar ediyorlar, bu onların kararı. Bir kez inanmayan biri asla TAM olarak inanmaz. Yok işte videolar montaj mış. İşte bu bilimsel olarak kanıtlanmamış yalanmış, işte ip varmış(misina) vs. Gibi cümlelerle haklı çıkmaya çalışırlar. Sakın ola onlara inanmayın. Aksine onlara size inanmalarını sağlayın.

Buraa kadar aklınızdaki çoğu soru işaretleri gidermiş bulunuyorum sanırım. Ve bunlar başlangıçta bilinmesi gerekenler birkaç gün içinde yeni bölüm gelecek. Ve emin olun, bu dersler bitince eğer doğru uygularsanız ve tam olarak inanıp sabırla çalışırsanız, en azından bir şişe kapağını yüksekten yere düşürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Bu arada, bazıları hangi kineziyi yaptığımı merak ediyor. Ben biri doğuştan biri sonradan kazanılmak olmak üzere iki kinezi yapabiliyorum. Elektrokinezi ve Pyrokinezi... İmzamda çok severek taşıdığım bir sözdür.