Uğursuzluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR-ANCE

Kayıtlı Üye
Üzerim de öyle bir şansızlık, uğursuzluk var ki yeni olan bir şey değil çok uzun zamandır her işim ters gidiyor, a dan z ye her işim ama bu durumun aynısı ailemde de var. Ne yapmalıyım, yapmalıyız lütfen engin bilgilerinize ihtiyacım var. Herkese iyi forumlar.

origanum

Yönetici
Negatif düşüncelerden arınmalı ve yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz. Ayrıca siz veya yakın akraba, arkadaş veya komşu çevrenizden birisi yanlış bir büyü, zikir vs çalışması yaptı ise beceriksizliği sonucu hem kendinin hem de etrafındakilerin hayatını uğursuzluğa itmiş olabilir.
İşin ehli birisinden arınma ve temizlik işlemi yaptırmanız, kişisel gelişim uzmanından da hayatınızı olumlu yönde planlaması için destek almanız yerinde olur. Bu gibi kimseleri bilmiyor iseniz sitemiz sahiplerinden urumhamatahayil meslek olarak bu işleri yapmaktadır. Randevu alın.

funnyyda

Kayıtlı Üye
Zikir çekmek ten nasıl olur ? Esmaül Hüsna nasıl böyle şeylere sebep olur ?

TR-ANCE

Kayıtlı Üye
cevabınız için teşekkür ederim aslında aklıma gelmiyor da değil büyü meselesi çünkü işler gözle görünür derecede çığrından çıkmaya başladı uygun bi' vakitte dediğiniz kişiye özel mesaj atacağım :)

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bende attım uruma ve yuleye fiyat bilgisi için arkadaşım çok zor durumda hem kendi hem de ailesi üzerinde bitmeyen bir uğursuzluk var hocanın birine gitmiş büyü var demiş baya hatta ceketini katlamış ve ceketin içinden çamurlu muskalar çıkmış kadın elini değdirmeden yapmış. Annem hipnoz olabilir dedi ama bilemedik zaten Muğla'da gidip baktırmak için bir gece sırada beklemek gerekiyormuş bana urum yahut yuleye baktırmak daha mantıklı geldi.

lookinside

Kayıtlı Üye
Affiniza siginarak buraya yaziyorum, urum yaahut yule ye nasil ozel mesaj atiliyor ? siteye yeni uye oldum ben de ayni derstten muzdaribim hatta bu soruyu gormeden once bir de soru yazdim cevaplayan olmadi. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Hopee

Kayıtlı Üye
Sağ üst kısımda "üye kontrol paneli" adlı butona tıklayın, sol tarafınızda göreceksiniz. Üyeliğinizle ilgili tüm işlemleri bu bölümden yapabilirsiniz zaten site yönlendiriyor sizi.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben kendımı bıldım bılelı butun ıslerım ters gıdıyor bır zaman sonra alısıyor ınsan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...