Bu konu için Kahhar esması uygunmudur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Sevdiğim ve bir yıldır birlikte olduğum kız arkadaşımı rahatsız eden eski bir tanıdığı var. Yaklaşık 1.5 sene önce kendisine çıkma teklifi etmiş fakat kız arkadaşım kabul etmemiş. Bu adam evli. Çocuk bile bekliyorlar. 18-19 yaşlarında. Ben maalesef uzak mesafedeyim müdahele edemiyorum. Çok ağırıma gidiyor. İnanılmaz ağırıma gidiyor çocuk birde sırıta sırıta başka başka hesaplardan yazıyormus sevgilin beni bulsun diye. Allaha dua ettim ıslah olması için. Düzelmedi. Sizce kahhar esmasını mı okumalıyım ? Ve ya başka bir uygulama mı ?

altena

Kayıtlı Üye
Enfal Sûresi 17. ayeti inanarak ve tüm kalbinizle okuyun. Muhakkak ki Allah inananlarla beraberdir.

"Ve mâ rameyte iz rameyte velâkinnellâhe ramâ"

Manası: "Attığın zaman sen atmadın, fakat Allah attı."

Zilzal Sûresi 1.-6. ayetleriyle devam edin.

"İzâ zülziletil erdu zilzâlehâ ve ahracetil erdu eskâlehâ ve kâlel insânü mâ lehâ yevmeizin tühaddisü ahbârahâ bi enne rabbeke evhâ lehâ yevmeizin yasdürünnâsü eştâtâ."

Manası: "Yer o zaman sarsıntı ile sarsıldığı, yer (bağrındaki) ağırlıklarını (hazineleri, madenleri yahut ölüleri dışarı) çıkardığı ve insan: "Ona ne oluyor?" dediği zaman. İşte o gün (yer), haberlerini söyler, Çünkü Rabb'in ona vahyetmiştir. O gün insanlar, ayrı ayrı gruplar halinde (ilahi divana) çıkarlar."

Allah yardımcınız olsun.

Mr.Şeytan

Banlı Kullanıcı
İş
Kitap yazıyorum
düşmanı helak için okunur kahhar esması ki siz bu konuda haklı ve mağdur tarafsınız.Okuyun uygundur.Allah c.c mazlumlarla birliktedir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle şunu bilin kahhar esmasıyla yapacağınız okuma dua olmayıp büyü sınıfına giricektir.Kahhar ciddi bir esmadır ve ölümle sonuçlana bileneceğini söyleyenler var.Bu ciddi esma uzman eller tarafından kullanılmadığında okuyanın kendisininde canını yakacağı söylenmektedir.Zaten uzman olmayanların bu işlere girmesi sonucunda zarar göreceği onlarcakez sitemizde açıklandı,öyle sanıyorum ki kahhar esmasıyla bu zarar hat safhaya çıkacaktır çünkü burada negatif bir uygulamaya girişiyorsunuz.

Selametiniz için biraz paraya kıyıp bu işi uzmanına yaptırın.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Kahhar esmasi ile calisma yapacaksaniz buyuye girer ama kahhar esmasini okuyarak ALLAH a dua ederseniz buyuye girmez ebced degeri kadar okuyup ALLAH a dua edin

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kahhar esmasi ile calisma yapacaksaniz buyuye girer ama kahhar esmasini okuyarak ALLAH a dua ederseniz buyuye girmez ebced degeri kadar okuyup ALLAH a dua edin
Ebced değerleri zaten majikal işlemler içindir.Sitemizin havvas bölümünde bu konuda açıklamalar mevcut

altena

Kayıtlı Üye
Kahhar esmasına başta katılmıştım, ancak riskleri, ayrıca adaletli kullanılıp kullanılmaması açısından garantisi olmadığı gerçeğini düşündükten sonra yare-i yarim'e hak verdim. Kahhar ciddi bir esma. Bunu ebced ile kullanmak bir yana, günlük yaşamda büyük sıkıntılarda bile "Allah seni kahretsin" şeklinde kullanmaktan kaçınılır.

Bence dua ile yardım istemek, Allah'ın adaletine güvenmek daha samimi ve güvenilir olacaktır. Bu sizin için bir sınav da olabilir zira. Sihre bu kadar kolay bulaşmak iyi olmaz. Size bir kötülük gelebilir.

Hakkınıza hayırlısı dileklerimle...

baysal01

Kayıtlı Üye
Kıymetli cevaplarınız için teşekkür ederim. Dikkatr alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...