Rüyamda anlatılmak istenilen şey nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Sitede böyle soruların sorulması pek uygun değil fakat internettede bulabileceğim bir şey değildi, bende fikir almak istedim. Rüyamda Melek Kartları alıyordum. Elimi birçok Melek Kartının olduğu yere uzattım ve tam alıyordum ki bir ses: ''Bunlar ile bir şeyler yapmak istersen ruhani varlıklar ile karşılaşabilirsin.'' idi. Rüyada bunun gerçekte olmayacağını bilsem bile yine seçtiğim desteyi aldım.

Sizce bu bir yol gösterici midir? Nedir?

Dipnot: Moderatörlerden özür diliyorum.

Bi güncel desem acaba bana yardımı dokunur mu? :)

enesuynk

Kayıtlı Üye
Merhaba anlattıklarınıza bakarsak bana daha çok bir uyarı gibi göründü. İnsan iradesi her zaman doğru olana yönelecek diye bir şey yok maalesef ki birçok insan yanlış olana talip olabiliyor. Kendinizi bahtlı biri sayabilirsiniz çünkü uyarılmaya layık göründüğünüzü düşüyorum. Demem o ki bence o sesi duymamazlıktan gelmeyin :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sitede böyle soruların sorulması pek uygun değil fakat internettede bulabileceğim bir şey değildi, bende fikir almak istedim. Rüyamda Melek Kartları alıyordum. Elimi birçok Melek Kartının olduğu yere uzattım ve tam alıyordum ki bir ses: ''Bunlar ile bir şeyler yapmak istersen ruhani varlıklar ile karşılaşabilirsin.'' idi. Rüyada bunun gerçekte olmayacağını bilsem bile yine seçtiğim desteyi aldım.

Sizce bu bir yol gösterici midir? Nedir?

Dipnot: Moderatörlerden özür diliyorum.

Bi güncel desem acaba bana yardımı dokunur mu? :)
Bu soruyu size göre yanıtlayacak olursak o sesi dinleyip dinlememek size kalmış birşey.Kendi deneyimim ise benim birden fazla melek kartım var ve ruhani bir varlıkla karşılaşmadım.

altena

Kayıtlı Üye
Kartların ezoterik olarak nasıl bir sisteme dahil olduğunu bilmiyorum. Tecrübem pek yok. Ancak pek çok mistisizm uygulaması ruhani farklı alemleri de barındırır. Melek kartları açıkça bir kart uygulaması olabileceği gibi, herhangi bir ezoterik uygulamanın sembolü anlamına da gelebilir. Kısacası, eğer bu alanlarla ilgilenirseniz, doğrudur, hayatınız çok farklı bir sürece girebilir. Bunun iyi mi kötü mü olacağını bilemem, ama eğer bir uyarı varsa, dikkate almalısınız. Ezoterik arayışlar herkeste olumlu sonuçlar uyandırmaz.

Eğer içinizde son zamanlarda varolan bir ilgi varsa bu alanlara, rüyanız buna yönelik bir cevap niteliği de taşıyor olabilir.

Hakkınıza hayırlısının olması dileklerimle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...