Aura ve Kuran

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Aura canlıların(cansız neslerinde auraları var.) bedenlerinden yaydıkları farklı frekanslardaki ışınımların etki alanına verilen isimdir.Evrensel yaşam enerjisi(Ne yazık ki başka tanım bulamadım daha fazla araştırmam lazım.)auralarımızdan geçerek çakralarımızdan bedenimize akar sonra tekrar auramıza yayılır.Aura alanları son dönemde kirliyan fotoğrafçılık teknikleri ile görüntülenebilmekte bunlar da delilleri

Ekli dosyayı görüntüle 8116

Karşımdakinden elektrik alamadım,bende şeytan tüyü var,enerjisine kapıldım,itici geldi gözüme,bir yere girdiğimde tüm bakışlar bana çevrilir gibi cümleleri tabiki kadın programlarına,ay şekerim diye konuşan şuh kahkahalar atan burjuva taklidi insanlara bırakıyorum..

KURAN VE AURA TEORİSİ

Sadece ayetleri paylaşacağım

Allah’ın boyasına bak,Kim, Allah’dan daha güzel boya vurabilir ki? İşte biz O’na ibadet edenleriz.(Bakara 138)
Onların üstlerinde ateşten tabakalar, altlarında yine ateşten tabakalar vardır. İşte Allah, kullarını bundan korkutuyor, Ey kullarım yalnızca benden korkun(Zümer 16)

Kaynak - S.Baris

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Zümer suresinin on altıncı ayetiyle pek bir bağlantı kuramadım açıkçası.Dışarıdan biraz zayıf bir teori gibi gözüküyor.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Zümer suresinin on altıncı ayetiyle pek bir bağlantı kuramadım açıkçası.Dışarıdan biraz zayıf bir teori gibi gözüküyor.
Hmm soyle diyeyim ki acikcasi zumer suresi 16.ayet merkebaya isaret ediyor,merkebada auraya benzer enerji alani bulunmaktadir gozlemlenebilir.Merkeba hakkinda yazilari ve arastirmalari ilerde paylasicam:)