Büyü yaptım odam çok kötü kokmaya başladı yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ezgicold15

Kayıtlı Üye
Vakti zamanında iki büyü yapmıştım.O büyüleri de dolabımda sakladım.Büyü kavanozunu yıkadım sonradan.Malzemeleri falan da kaldırdım,Ama kokusu dolabıma sindi.Ne yapsam geçmiyor yardım edebilirmisiniz?

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Dolabınızı havalandırmanızın faydası olacaktır sanırım ;)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Kötü kokuya neden olacak ne karışımı kullanmıştı nız ki?

bilgengen

Banlı Kullanıcı
dolabını havalandırdıktan sonra içine parfüm şişeni koyabilirsin

origanum

Yönetici
Koku birşey değil de bilmediğiniz bir tehlikeyi uygulamaya cesaret göstermiş olmak sizin asıl yardım istemeniz gereken konu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Origanum biraz sizi rahatlatmak istemiş ancak koku bazen başka şeyler anlatır. Malzemeden kalan koku olduğuna inanıyorsanız bir şey diyemem de, oluşan enerjinin koku ile tezahürü ise o pek iyi değil.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Vakti zamanında iki büyü yapmıştım.O büyüleri de dolabımda sakladım.Büyü kavanozunu yıkadım sonradan.Malzemeleri falan da kaldırdım,Ama kokusu dolabıma sindi.Ne yapsam geçmiyor yardım edebilirmisiniz?
Islanmış koyun yada herhangibir hayva postu gibi kokular aliyormusunuz?

Ori

Kayıtlı Üye
KOkunun türü nedir peki? EN yakın bir şekilde nasıl tanımlayabılırsınız bu kokuyu?

Ezgicold15

Kayıtlı Üye
tam olarak idrar ve birçok yağ karışımı tarzında kokuyor içinde biraz da gül kokusunu andıran bi koku var ama çok ağır

İdrar,gül yağı,vanilya yağı ve bikaç yağı karıştırmıştım.

dolabını havalandırdıktan sonra içine parfüm şişeni koyabilirsin
Dolabımı 3 gğn boyunca filan havalandırdım.Üzerine parfümde sıktım bi sürü ama naapsam koku geçmiyor

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle flood yapmazsanız sevinirim. Parfüm şişeniz doldurulmaya müsait bir şişeyse, yani sprey kısmı çıkabiliyorsa, çıkartın. İçine ince uzun kürdan çöplerden koyun. 1-2 Haftaya kadar parfümünüzün kokusu odanıza yayılacaktır. Dolabınızın içine koyarak o kokuyu giderebileceğinizi düşünüyorum. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yok enerjiyle alakalı değil. Karbonat-limon karışımlı su ile önce güzelce silin, sonra bir kase karbonat koyun üstü açık biçimde. Koku kalmaz.

bilgengen

Banlı Kullanıcı
dolabını sirkeli suyla silmeyi de deneyebilirsin çamaşır suyu da olabilir bilemedim işin içine idrar girince ;)

nira

Kayıtlı Üye
Çay veya kahve veya vanilya ile silmeyi dene bir de..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ciddi bir büyü yapmak ve sonrasında sadece kokuya takılmak ? Enteresan bir bakış açısı.İşinde uzman olmadığınız kanaatindeyim zira uzmanı olsanız kokunun sebebini bilirdiniz belliki ilk defa yaptığınız bir uygulama bu durumda ben kokunun nereden geldiğinden çok korunma ve arınma olmadan başıma geliceklerden korkardım.Günümüzde her bilgiye kolayca uğlaşabiliyoruz bunun ceremesini birgün toplumca ödeyeceğiz de bakalım nezaman :)

asterix

Kayıtlı Üye
İyi bir iş yapmamışsanız ve kötü kokular gelmeye başlamış ne güzel kendini ifade etmiş olay kendini.

shado

Banlı Kullanıcı
Yapmayın demiştim umarım başınız ağrımaz bu konuda intikam alacağım diye.

hasan06

Kayıtlı Üye

en masumane olan odanın havalandırmaya ihtiyacı oluşudur. inş kötü varlıkların varlığına binaen bir durum değildir. Ayrıca korunma yapmadan deneyiminiz ve bilginiz olmadan af edin ama büyü yapmak evde makarna yapmaya benzemez. Dönüp sizi vurabilir , işin içinden çıkamayacak kadar dibe vurabilirisiniz, size musallat olabilir, rhunuzu ele geçirmeye çalışabilir ve ya hayat enerjinizi alma kalkabilirlerdir burda saydıklarım ve saymamadıklarımın tamamını şimdi burda nikini söylemiyim ama birkaç kullanıcının başına gelen şeyler.

Ezgicold15

Kayıtlı Üye
en masumane olan odanın havalandırmaya ihtiyacı oluşudur. inş kötü varlıkların varlığına binaen bir durum değildir. Ayrıca korunma yapmadan deneyiminiz ve bilginiz olmadan af edin ama büyü yapmak evde makarna yapmaya benzemez. Dönüp sizi vurabilir , işin içinden çıkamayacak kadar dibe vurabilirisiniz, size musallat olabilir, rhunuzu ele geçirmeye çalışabilir ve ya hayat enerjinizi alma kalkabilirlerdir burda saydıklarım ve saymamadıklarımın tamamını şimdi burda nikini söylemiyim ama birkaç kullanıcının başına gelen şeyler.
Bu büyüyü yaklaşık bir ay önce yapmıştım.Haklısınız korunma yapmadım ama büyüyü araştırdığımda evrenin enerjisiyle yapılan bir büyü olduğunu cinlerle alakası olmadığını öğrenmiştim.

bilgengen

Banlı Kullanıcı
evren bunun karşılığını da senden alacaktır ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...