Size danışmak, bilgi almak istediğim bir alıntı paylaşım var. Görüşünüz nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
"Bezcelin ismini kırmızı bir kağıda Perşembe günü güneş doğmadan evvel yazılır ve hiç kimse ile konuşmadan hacetini söyleyip denize bıraksalar haceti kabul olur . "

Alıntıdır.

Arkadaşlar, aranızda deneyen oldu mu? Siz ne düşünüyorsunuz bu paylaştığım alıntı hakkında? İlk defa gördüm ben böyle bir şeyi. Bir de pek anlamadım mesela güneş doğmadan evvel yazılıyor ve hacet söyleniyor. Denize bırakırken de mi güneş doğmadan evvel olması gerekiyor? Alıntı yaptığım yeri hatırlamıyorum o yüzden link veremedim, oraya da soramadım dediğim gibi rast geldim gördüm daha da o linki hatırlayamadım. Sonra aklıma takıldı sizlerle paylaşıp yardım almak geldi aklıma.

Sizin bilgi ve tecrübenize ihtiyacım var arkadaşlar, şimdiden teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
konuya genel cevap veriyorum:
1. konu başlığı defalarca uyarmamıza rağmen yine hatalı. konunun içeriğini bileceğimiz şekilde konu başlığı seçin. örneğim; bezcelin ile yapılan dilek çalışması gibi.
2. deneyen oldu mu diye sormayın. deneyen varsa cevap vermeyin. gizli ilimler gizli kalır.
3. ilk defa gördüm böyle bir çalışmayı. yani zaten parapiskoloji içinde havas eğitimi almadığınız için ilk defa görmeniz. internete araştırma yaparak öğrenemezsiniz. ilk defa görmeniz bu kadar basit bir çalışmanın özel olduğu anlamına gelmiyor.
4. diğer kalan soruların hepsi bu konuda tamamen bilgisiz olduğunuzu gösteriyor. bir uygulama görüp onu yapamamanız gerektiğini bu şekilde anlayınız. havas ilminde saatler ve zaman konusunda önce çok iyi bir bilgi birikimiz gerekiyor. haftalar süren örgün eğitimle öğrettim zaman konusu iki üç mesaj ve konu ile genele hizmet eden sitelerde ya da kitaplarda anlatamayız. tüm havascılar çok iyi astroloji bilmek zorunda.
5. son olarak bir isim yazıp belli bir saate belli bir element ile birleştirelen bir uygulama örneği hiç bir işe yaramaz. özelikle bahsi geçen isim hakkında çok iyi bilgi gerekiyor ki o ismin özelliklere göre çalışma yapmak lazım. bu uygulama öğrenin tüm detaylarını anlatsam eksiklerini tamamlasam bile kişiye özel uyarlanması var. zaten tüm ayrıntıları genele açık bir yerde paylaşamayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...