Uyku ve uyanıklık arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopee

Kayıtlı Üye
Dün başıma gelen bir şeyden bahsetmek istiyorum sizlere, varsa ufaktan bilginize de başvurmak isterim saygıdeğer gizlimabet sakinleri.
Uyku felcine alıştım artık genellikle haftada 3-4 kez yaşarım. Biyolojik saatim sanırım 3 civarına kurulu. Ancak konumuz bu değil her neyse, dostlarım her seferinde 3 civarında uyanırım ve içime bir ürperti gelir sanki biri bana dokunuyormuş yada izliyormuş gibi. Klasik uyku felcinde olduğu gibi hareket kabiliyetimde kısıtlanıyor 10-15 saniye boyunca. Karabasan olduğunu iddaa etmiyorum çünkü genel olarak halisünasyon yada ona benzer şeyler görmüyordum ta ki düne kadar. Neyse olaya geçeyim fazla uzatmadan.
Yine saat 3 gibi uyandım aynı ürpertiyi duyuyordum sanki bütün vücudum titriyormuşcasına. Uyku felci geçirdiğimi anladım hareket edemiyordum, battaniyenin üstünde sadece sol elim vardı onu görebiliyordum, oynatmayı denedim sıktım elimi ancak hareket etmiyordu buraya kadar bir problem yok her şey sıradan. Sonrasında işaret parmağımdan bir şey çıktığını gördüm, sanki bir vücuda sahip, parmağımın devamı olan bir şey gibiydi ve derimle aynı renkti. Bana zarar vermedi ancak oldukca korktum. 10-15 saniye boyunca parmağımda hareket etmeye devam etti sonra uyku felcinden çıktıktan sonra elimi oynatmamla kayboldu. Uyku sersemiydim ne olduğunu pek seçemedim. Negatif bir varlık gibime geldi, bu olaydan sonra fazlaca terlediğimi fark ettim ve kalp atışlarım hızlanmıştı. Uyandığım sırada fazlaca baskı hissediyorum üstümde. Belki de sadece benim kuruntumdur ve beynimden uyduruyorumdur her şeyi ancak oldukca gerçekçiydi. Daha önce bir kaç paranormal olay yaşadığım için belirtileri az çok ayırt edebiliyorum, tabiki üstadlarım daha iyi bilir.
Buna benzer bir şey yaşayan yada beni aydınlatmak isteyenlerin yazacaklarını merakla bekliyorum. Şimdiden sağolun.
Sevgi ve Işıkla

castiel23

Kayıtlı Üye
Benzer bi hadisede benim başımdan geçti yaklaşık 1 yıl kadar önce.Bir gece uyanıyorum beyaz bir varlık görüp tekrar bayılıyorum.Nasıl diyim şekili yoktu tarif edebilecek kadar bakamadım.Sanki rüya gibiydi ama gerçekte olabilir çok emin olamadım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Astral bedeninizmiş gibi geldi. Tabii, bunu görebilmeniz ne kadar normal ayrı mesele. Astral çıkışlarda da bazen ilk başta parmak hayali ayrılarak astral bedenin çıkışına başlanır.

Hopee

Kayıtlı Üye
Astral bedeninizmiş gibi geldi. Tabii, bunu görebilmeniz ne kadar normal ayrı mesele. Astral çıkışlarda da bazen ilk başta parmak hayali ayrılarak astral bedenin çıkışına başlanır.
Enteresan söyledikleriniz. Ancak şöyle bir durum var ki hayatımda hiç astral seyahat deneyimim olmadı, astral seyahate geçmek için bir çabamda. Kişi farkında olmadan bunu yapabilir mi?

bilgengen

Banlı Kullanıcı
benimde başıma benzer bir olay gelmişti geçen yıl, ama ben uyandığımda 5 saniye kadar o varlık tam karşımda duruyordu aramızda 50 cm falan vardı.
sonrasında da gri bir duman şeklinde etrafa dağıldı kayboldu. Üzerinde çok tuhaf giysiler vardı aşırı uzun ve çok biçimsizdi vücudu ayakları gövdesine göre anormal uzundu. O sıralar neredeyse hergün bu olayı yaşadım bir süre.

swoonn

Kayıtlı Üye
Ben uyku ve uyanıklık arasında bir aleme gittiğimizi ve bu alemin cinler alemi olduğunu düşünüyorum. Bu durumu yakın geçmişte çok sık yaşadım. Tam uykuya dalacakken cinlerin konuşmaları, etrafıma toplanmaları ve hatta son safhada bana dokunması... Bu durumu yatarken Ayetel kürsi, Nas ve Felak okuyarak sonlandırabildim. Öneririm.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Enteresan söyledikleriniz. Ancak şöyle bir durum var ki hayatımda hiç astral seyahat deneyimim olmadı, astral seyahate geçmek için bir çabamda. Kişi farkında olmadan bunu yapabilir mi?

İstemsiz astral yaşayanlar var ama siz öyle bir durum yaşamadıysanız farklı bir şey olsa gerek. Zaten benim dediğim küçük bir ihtimal. Astral bedeninizi bu gözlerle göremezsiniz. O parmağı görebilmek için tamamen çıkmış olmanız gerekirdi.

Hopee

Kayıtlı Üye
Tuhaf şeyler oluyor ve ben bunları anlama arzusuyla yanıp tutuşuyorum. Bakalım önümüzdeki günler nelerle karşılaşacağız..

bilgengen

Banlı Kullanıcı
ben ayetel kürsi okuyarak korunuyorum abdestte önemli tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...