Başımdan Geçenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
Hayatım bir süredir sürekli olumsuz. Aslında iyi bir hayatım vardı sonradan aniden sıra gelen hiyerarşik terslikler sonucu bir anda her şey altüst oldu. Daha önce bir konu açmıştım, hayallerimi yazıyordum, bir anda silindi gitti diye. Fakat bu seferki daha farklı bir durum. Daha önceleri acaba üstümde büyü ya da musallat mı var diye çok şüpheleniyordum. Bir falcı bana üstümde üç tane çok güçlü musallat olduğunu, bir hoca bir büyü olup sürekli yenilendiğini söyledi. Ben pek önemsemedim ama artık sürekli gördüğüm rüyalar, beni bir güç tarafından uyarıldığım hissine kaptırdı. Sanki bir şey beni uyarıyor. Rüyalarımda her seferinde başka bir insan suretinde gelen çok kalın ürkütücü iğrenç bir ses çıkaran bir şey geliyor, süreki beni kovalıyor fakat tam yakalayacağı sırada ben Ayetel kürsi okuyorum. Bana okuma okuma diye bağırıyor sonra o anda uyanıyorum. Şu son rüyada ise daha değişik bir şey oldu Ben oturuyorum, karşımda ise kendim oturuyor yani kendimle konuşuyorum. Diğer yanımda da türbanlı esmer genç bir kadın oturuyor. Kendimle konuşurken bir anda karşımda oturan kendim hiddetleniyor, bana kızıp bağırıyor, karşımdaki kendimin gözlerinin rengi değişiyor, yemyeşil oluyor.
Yalnız burada dikkatimi çeken olay benim karşımdaki böyle olurken türbanlı kadın sürekli elleriyle şekiller yapıyor, iki eliyle sağa sola oynatıp bir şeyler yapıyor, o oynattıkça karşımdaki kendim bana karşı daha bir sinirli konuşuyor Ben o anda kalkıp koşuyorum, oradan çıkıyorum. Bu rüyayı görmeden önce diğerlerini sürekli görüp bıkmıştım, o gece tövbe edip çok samimi içten bir şekilde dua etmiştim. Rabbim bu üstümdeki neyse beni kurtar, nedir bu bana göster diye, o gece bu rüyayı gördüm. Bu nedir bilen var mı? (Not son yıllarda sürekli kendi kendime konuşuyorum ama başkası varmış gibi konuşuyorum, çok tuhaf bir hal aldım, şizofren olmadığımdan eminim çünkü milletin içine de çıkıp sağlıklı iletişim kurabiliyorum):(

origanum

Yönetici
Sadece bilinçaltının oyunu. Başka birşey değil. O kişilerin söyledikleri beyninizde korku yer etmesine sebep olmuş, kendinizi korumak için okumuşsunuz ama bir yandan da bunun etkili olmayacağının farkındasınız. Çaresizlikten bilinçaltınız değişik şeyler uydurmuş. Kabusunuza bile girmiş. Siz yardım için bilinçsizce çırpındıkça bilinçaltınız da kendini korumak için rüyalarla farklı senaryo alternatifleri uydurup alternatif bir gerçeklik yaratıp onunla kandırmaya çalışmış.
Çözüm ise basit. Gidin urumdan temizlenme satın alın ve rahat edin.

romeo713

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim de şu konunun değiştirilme sebebi olarak orda ilkokul vs bişeyler yazıyor o tam olarak ne demek isteniyor ben anlamadım :) dalga geçtiğim falan mı düşünüldü de öyle bişey yazıldı ?

durubilir

Banlı Kullanıcı
ilkokul dediği şu: noktalama işaretleri ve yazım biçimi. gelelim sana hoca büyü şudur : kötü varlıkların insan üzerindeki etkileri. rüyaları bence fazla takma. kötülükleri herkesin başında vardır tuhaf şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...