Kedim bir şey görüyor ve korkuyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Daha az önce başıma geldi. Odamda kedim ayak ucumda yatıyordu , bir şey gördü arkamda gozbebekleri büyüdü ayağa kalktı ve benim arkamdaki duvara baktı gözleri bir şeyi takip ediyordu. Bende onun baktığı yere baktım sinek falan gördü sandım ama hiçbir şey yok. Kedim korkuyor ve pür dikkat arkama bakıyor. Akşam akşam korktum :(

Umarim baktığı şey kötü bir şey değildir. :( Nedir bu gördüğü şey kedinin?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kedilerin gözünde perde yok ne görmüş olabileceğini bilemem fakat kimi zaman kendi kendilerinede ortada olmayan birşeyi kovalayıp oyun oynarlar. Öyle hemen cin gördü denilirmi nerden biliyorsunuz?

nastinka

Banlı Kullanıcı
Kedilerin gözünde perde yok ne görmüş olabileceğini bilemem fakat kimi zaman kendi kendilerinede ortada olmayan birşeyi kovalayıp oyun oynarlar. Öyle hemen cin gördü denilirmi nerden biliyorsunuz?
Evet bende hayvanlar insanlarin goremedigi şeyleri gorebiliyorlar diye biliyorum . Ama bencede öylesine oynamışta olabilir .

Cruella

Kayıtlı Üye
benim kedim de yapıyor arada , sanki birşeyleri kovalıyor. Genelde bütün kediler yapar bunu. Korkulacak;bişey yok korkma.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Daha az önce başıma geldi. Odamda kedim ayak ucumda yatıyordu , bir şey gördü arkamda gozbebekleri büyüdü ayağa kalktı ve benim arkamdaki duvara baktı gözleri bir şeyi takip ediyordu. Bende onun baktığı yere baktım sinek falan gördü sandım ama hiçbir şey yok. Kedim korkuyor ve pür dikkat arkama bakıyor. Akşam akşam korktum :(

Kedilerin geceleri harika gordugu kanitlanmiş bişey,ama renkleri zor algılıyorlar,kedinizinde gorduyu herneyse yalniz kendisi bilir:D

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sitede yaşanmış bir korku belgeseli paylaşmıştım cassie cinlere karıştı gibi birşeydi o belgeseldede evde besledikleri köpeklerinin sürekli birşeyleri takip ettiğinden bahsediliyordu.Zaten canlıların birşeyleri gördüğü bilinen birşey bu size zarar vericek birşeyler olduğu anlamına gelmez herzaman.Ancak korkuyor ve rahat edemeyecekseniz kendinize bakım yaptırabilirsiniz.

Mithra

Kayıtlı Üye
Kedilerin özel yeteneği var astral seyahattaki insanları görebiliyorlar belki astral alemde birşey görmüş olabilir, ihtimal çok.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Ne gördüğünü bilemiyorum ama korkuyordu kedim. Evde benim 7 tane kedim var. Yatarken odama sadece bir tanesini alıyorum benimle uyuyor. Benimle uyuyan kedim ben ne zaman odama çekilsem arkadaki duvara uzun uzun bakar durur bir şey görür korkar yanıma gelir. Bu bir kaç gündür böyle oldu önce onemsemedim sonra baktım bu olay devam ediyor korktum.
??

Cin falandır herhalde.

Evet bende hayvanlar insanlarin goremedigi şeyleri gorebiliyorlar diye biliyorum . Ama bencede öylesine oynamışta olabilir .

İlk önce bende öylesine oynamıştır ya da sinek görmüş onu takip ediyor diye düşündüm. Ama bu sürekli tekrarlamaya başladı.

benim kedim de yapıyor arada , sanki birşeyleri kovalıyor. Genelde bütün kediler yapar bunu. Korkulacak;bişey yok korkma.

İnşallah dediginiz gibidir.

Kedilerin geceleri harika gordugu kanitlanmiş bişey,ama renkleri zor algılıyorlar,kedinizinde gorduyu herneyse yalniz kendisi bilir:D

Gördüğü şeyi bende bilsem keşke ?

O belgeseli nasıl bulabilirim , adı veya linki var mı? Rica etsem bana yollar misiniz ? Simdiden teşekkür ederim .

Mesela Astral seyahat ile odada bulunan birisini görebiliyor mu?

altena

Kayıtlı Üye
Belgeseli falan boşverin bence. Siz direk bakım yaptırın. Olmayacak şey değil ama belgeseli izlemek sizi daha fazla üzebilir. Çözüme odaklanın.

c.ocean

Kayıtlı Üye
Aynı olayı bende bi kaç hafta önce yaşadım. benimde köpeğim huysuzlandı.bagırdı. diğer odaya doğru koştu. peşinden gittim. ama bişey yoktu. biraz sakinleştirmeye çalıştım. ama bir saat kadar böyle devam etti. doğrusu bende merak ediyorum. acaba ne olabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayvanların bizden farklı algıları olduğu kesin. Her algıladıklarını varlık sanmayın (algılayabilirler elbette zaman zaman) başka bir çok şeye tepki verebilirler. Sizin duyamadığınız duvar içindeki bir böceğe, duvardaki inşaat demirinin titreşimine, havadaki anlık farklı bir kokuya (moleküler düzeyde hormonlar mesela) bu örnekler çoğaltılabilir.

mhs

Kayıtlı Üye
Benim kedimde uykumda karabasandan kurtardı. rüyamda kabustan bir türlü kalkamıyordum.birden üzerime biri zıpladı.bir baktım benim kedim öyle uyandım. artık hissettimi gördümü bilmiyorum.

hasan06

Kayıtlı Üye

hayvanların 6cı hisleri insanlardan daha fazladır. ve gözlerinde insanlar gibi perde yoktur. perde dediğim şey şu insanlar gözle görünmeyen varlıkları göremez ( zaten görselerdi hemen iman ederlerdi ya ) ama hayvanlar görür ve hisseder. yüksek bir ihtimal kedinde böyle bir vakaya tanıklık etmiştir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Astral boyuttaki bir kişinin olması ihtimali bence çok daha düşük. Astral projeksiyon yüksek konsantrasyon ve gevşeme ister. Meditasyonda ilerleme kaydetmemiş bir kişi kapıdan girer gibi astral boyuta geçemez ( İstisnai durumlar hariç). Bence bu ihtimali en son olarak değerlendirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...