Demon cagirma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackvillain

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bundan 4 sene önce demon çağırmıştım. Küçüktüm o zamanlar, annemle babam çok büyük kavgalar ediyordu, ben de dua ediyordum bitmesi için ama devam ediyordu kavgaları. Ben de şeytandan yardım istemeyi düşündüm, şeytan çağırma diye yazdığımda bayağı altlarda demon çağırma çıktı, duası falan vardı. Bir de demonların özellikleri ve nasıl cağıralacağını da söylüyordu. Ama ben korktuğum için öğleden sonra saat 2 de hava günlük güneşlikken odamın kapısını bile kapatmadan duayı bir kağıda yazdım ve Balam’ı çağırdım. Hiç bir şey olmadı, buna 1 hafta devam ettim sabahları sonra bir gün rüyamda -o kadar gercekçiydi ki- o duayı okurken sarı uzun saçlı bir kız vardı yanımda, bir anda onun içine girdi, kırmızı gözleri vardı, boğuk bir sesle konuşmaya başladı. İlk sözü; beni seviyor musun oldu. Şaşırmıştım ve sanki gerçekten uyumuyordum, düşünerek, hissederek cevap veriyordum. Önce bilmiyorum dedim sonra seviyorum dedim. Birlikte benim okuluma gittik, orada benim en yakın arkadaşıma kolunu attı beraber geziyorlardı. Arkadaşıma onunla gezme, o kötü birisi dedim. Döndü bana hayır çok iyi dedi. Demon da değişik bir biçimde sırıttı, sonra evimize geldik. Salondaydık ama ne pencere vardı ne de kapı bana benden ne istiyorsun diye sordu ve uyandım. Kan ter içinde kalmışım. Hemen rüyada şeytan çağırmak yazdım nete, en üstte demon çağırmayın çıktı, bazı insanların bu varlıklarla iletişimi güçlü, enerjisi yüksek olabiliyormuş. Bunun için demon anlaşma için uykuyu seçiyormuş. Bu doğru mu bana gerçekten gelmiş midir yoksa ben çok çağırdığım için bilinç altının bir oyunu mu? Bir de ben bu sene de denedim olmuyor, Paimonu çağırmak istiyorum. Bana yardım eder misiniz, şimdiden teşekkürler.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Demon konuları biraz ilginçtir. Yani bu kadar yüksek dereceli bir varlığı direk çağırmak hiç mantıklı değil bana göre. Tabi çağırmışsınız iş işten geçmiş ama o davetlere pek güvenmeyin :) Büyük ihtimal başka bir varlıktır. Diğer alemin kapılarını iyi kontrol etmeniz gerek ki zarar görmeyin. Demon konusunda çok bilgi vardır ama netteki davetler eksiktir.

Bazen niyet bile bazı şeyleri oluşturmaya yeter.

ruhname

Kayıtlı Üye
Aynen niyet bile yeter bazıladında ancak ben de yetmiyor :D

origanum

Yönetici
Nereden başlasam bilemedim, sitede tonla ilgili yazı var, belli ki hiç okumamışsınız. Onun yerine kulaktan dolma uyduruk bilgilerle zihninizi boşuna yükleyip bulandırmışsınız. İnternetteki bu kirlilikten de insanların hala buna inanabilmesinden de gına geldi.
Öncelikle küçükken demon filan çağırılamaz, siz kimsiniz ki önce, size demon gelsin, en basitinden alt seviye bir varlık bile tenezzül edip de gelmez. Demonların nerjisi çok yüksektir ve kendi enerji seviyelerine yakın insanlarla iletişime geçerler, bu seviyedeki enerji de ermiş, evliya kısmında ve usta majisyenlerde bulunur. Davul bile dengi dengine iken siz kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz.
Şeytan çağırma kısmına gelelim, şeytan denilen enerji formu asla kalkıp da bir insana direkt olarak gelmez, şehir efsanesi bunlar. Malesef şeytan çağırma ile ilgili anlatılan yalanların çoğunda demon çağırma konusu ele alınır ki alakası bile yoktur.
Kavgalardan, korkulardan kurtulmanın en iyi yolu kişisel gelişim yöntemlerinden geçer, kendi iradenizi güçlendirmeniz gerekir. Eğitimleri var. Çoğu kişinin hayatı değişti, güzelleşti.
Gelelim yaptığınız şeye; o ilginç şeyin adı demon çağırmak değil, internette gezen saçmalıklardan biri sadece. Delinin biri kuyuya taş atmış kimse çıkaramıyor. Yazılan isimlerin ve onlar hakkındaki hikayelerin hepsi de batıdaki hıristiyanlık ve kilise karşıtı kişilerin kaleme aldıklarıdır. Bizde ve Avrupa-Amerika dışındaki yerlerde farklı isimlerle bilinirler ama bazı batı özentisi kişiler bu şekilde isimlendirmeye devam etmişlerdir. Bu hıristiyanlık karşıtı kişilerin bir kısmı ateist bir kısmı satanist bir kısmı da musevidir. Herkes kendine göre birşeyler uydurmuştur.
Gördüğünüz rüya anlamsız, bilinçaltı öyle bir şeydir ki gün içinde zihninizi meşgul eden, en gizli korkularınızı su yüzüne çıkartan ve onları tersyüz edip size sunan bir mekanizma. Çok güzel yutturur size hikayesini, gerçek sanırsınız, oysa sadece bir oyundur. Hiçbir varlığı çağırmadınız aslında ve kimse de gelmedi size. Yapmak isteyip de bilinçli halinizin başaramadığını beyninizi sıyırmayın diye bilinçaltınız, yaptığınızı zannettirerek kendisini korumaya almış sadece. Her zamanki gibi görevini yapmış yani insanı güvende olduğuna, yolunda gitmeyen birşeye maruz kalmadığına ikna etmiş. Kandırmış yani. Dünyanın en büyük dolandırıcısı bilinçaltıdır.
Son soruya gelirsek; kimseyi çağıramazsınız. Teknik olarak kendi halinde bir insanın bir bedensiz enerjiyi çağırması mümkün değildir. Hatta yakınlarda bulunan birini bile hissedemezsiniz. Enerji frekansınız tutmaz çünkü. O yüzden görmüyor ve duymuyorsunuz. Yoksa görür ve duyardınız aynı insan gibi. Şöyle düşünün köpeklerin insanların duyamadığı farklı ses frekanslarını duyabildiğini bilirsiniz. Onun yapısı buna uygun ve duyar, insan o şekilde yaratılmamıştır ve duymaz. Yani varlık işleri sadece buna uygun yaratılmışlara özgü. Onların arasından da değişik seviyedekiler var, hepsi her tür varlık ile görüşemez, herkesin sınırı belli yani. Para gibi düşünün, herkesin farklıdır ve kimi aç gezer, kimi doyacak kadar kimi çatlayana kadar yer. Sınıf atlamak zordur ama imkansız değil. Oysa varlık işlerinde insan ya görüşecek cinsten doğar ya da görüşemeyecek, geçiş yok. Tıpkı zenci doğanın çalışıp didinmekle Çinli olamayacağı gibi.

blackvillain

Kayıtlı Üye
Tamam doğru demişsiniz ama demonla görüşen bir sürü insan var hepsi bunun için mi doğmuş?Cinler içinde anı şey geçerli mi onlarla iletişim kurmak daha mı kolay

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Tamam doğru demişsiniz ama demonla görüşen bir sürü insan var hepsi bunun için mi doğmuş?Cinler içinde anı şey geçerli mi onlarla iletişim kurmak daha mı kolay

Sitede bahsettiğiniz her varlıkla ilgili yazı var.Daveti,uyarısı, oluru olmazı...Bunun için tekrar tekrar konu açacağımıza onları okuyalım.Origanum cevap ta vermiş,a varlık deseniz de aynı şeyi yazacak b deseniz de,çünkü mantığı cevabı aynı ama anlamak istemiyorsunuz.Demonla görüşebilen o bir sürü insanın bunu alenen söylemesi için ya sorunlu bir insan ya da dikkat çekmeye çalışan sevgisiz bir çocuk olması lazım.Kimse ilmini kaybedeceğini bile bile rüyasında ak sakallı dede gördüğünü anlatır gibi ben şunu yaptım da böyle oldu demez,diyemez.Bilen demez.Bunu bilip kabul ederek işe başlarsanız etrafınızdaki çakma guruları da elemiş olursunuz.Önceki başlıklara bakıp siteyi bir çözün sonra bir soru için konu açın.

Sevgiler

origanum

Yönetici

Demonla görüşen bir sürü insan yok. Demonla görüştüğünü iddia eden bir sürü insan var. Hepsi yalancı. Gerçekten demonla görüşebilenlerin sayısı bir elin parmağı kadardır ve hiçbiri de kendini deşifre edecek kadar beyin özürlü değildir.
Varlıklar arasında cinlerin titreşim seviyeleri demonlardan çok alttadır. Ancak bu demek değildir ki her önüne gelen insan görsün onları. Yoksa bedenli canlılar gibi görülebilirlerdi ama sadece titreşimi onlarınkine yakın olan insanlar görebilir. Diğerlerinden bir kısmı çalışıp enerji seviyesini yükseltebilecek durumdadır. Bu aşamaya geldikten sonra uygun işlemleri yerine getirip yani kendilerine evrenden inen yöntemi izleyip başarıya ulaşırlarsa görüp iletişime geçebilirler. Kendi halinde büyücülerin çoğunun yaptığı şeydir. Onların gücü buna yeter, daha fazlası için oldukça usta büyücü olmaları gerekir. Sade vatandaşa gelince ulaşamayacağı şey için boşuna çırpınmamalıdır. Genelde mundar deyip kötülemeyi ve bunu başaranları karalamayı tercih ederler içlerinde hasetlik olanlar. Umarım anlaşılmıştır. Bu tarz konuları sitenin pek çok yerinde anlattık aslında. Biraz okuyup araştırsanız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...