uykuya dalacakken yaşadıklarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Titanium

Banlı Kullanıcı
Ben neredeyse hiçbir şeyden korkmayan bir insandım. Perşembe gecesi tam uykuya dalacakken birden beynime sanki bir şey yaklaşıyor gibi sinyal geldi sonra sanki beynimde deprem oluyor gibi oldum ve uyandım. Geceleri yatmakta çok zorlanıyorum, yatıyorum 2 saat sonra tekrar kalkıyorum, yataktan sıçrıyorum bağırıyorum. Hiçbir şeyden korkmazken şimdi 3 gündür insanlar sesini az bir şey bile yükseltse korkuyorum.

TR-ANCE

Kayıtlı Üye
Bazen gece yatağa yeni yattığımda gözlerim bir süre kapalı kaldığında, tam anlamıyla olmasa da uyuşma benzeri bir durum oluyor, kendimi kasmasam beni alıp götürecek gibi ve anlamlandıramıyorum, sizce bu durum nedir, ne oluyor? Bırakamıyorum kasılmamı gitsin çünkü gelmeyecekmiş gibi gidiyor, bana öyle hissettiriyor, görsel bir şey görmüyorum, aniden geliyor, çoğalıyor şeklinde hissediyorum bütün bedenimde. Korkuyorum, hemen hareket ediyorum geçiyor. Çok sık oluyor bazı zamanlar bazen de aylarca olmuyor.
Arkadaşımızı ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.

phenomenon

Kayıtlı Üye
Bana psikolojik bir bozukluk gibi geldi. Psikiyatri uzmanına görünün bence.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Astral projeksiyon yaşayacakken uyaniyorsunuz gibi geldi bana.

bilgengen

Banlı Kullanıcı
karabasan olabilir dini inancınızı bilmiyorum ama uyumadan önce ayetel kürsi okuyarak koruma içine alabilirsiniz kendinizi

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Ilık bir duş, yeşil çay, meditasyon ve inancınıza göre dua etmek ve korunmak iyi gelecektir. Belki de psikolojik bir bozukluk.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Bazen gece yatağa yeni yattığımda gözlerim bir süre kapalı kaldığında, tam anlamıyla olmasa da uyuşma benzeri bir durum oluyor, kendimi kasmasam beni alıp götürecek gibi ve anlamlandıramıyorum, sizce bu durum nedir, ne oluyor? Bırakamıyorum kasılmamı gitsin çünkü gelmeyecekmiş gibi gidiyor, bana öyle hissettiriyor, görsel bir şey görmüyorum, aniden geliyor, çoğalıyor şeklinde hissediyorum bütün bedenimde. Korkuyorum, hemen hareket ediyorum geçiyor. Çok sık oluyor bazı zamanlar bazen de aylarca olmuyor.
Arkadaşımızı ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu konuda hiçbir problem yok. Bilinciniz açıkken vücudun uykuya dalma durumunda ve astral bedenin hazırlanması durumunda yaşanan sıradan hisler.

castiel23

Kayıtlı Üye
Benim şahsi fikrim alıkonulma olabileceği yönünde.Bir çok insan kaçırıldığını hatırlayamaz veyahut daha sonra anılar halinde hatırlamaya başlar.Nasıl diyim bende yaşadım o gece yataktan bağırarak sıçramaları artık olmuyo bu aralar.

hasan06

Kayıtlı Üye
Ben neredeyse hiçbir şeyden korkmayan bir insandım. Perşembe gecesi tam uykuya dalacakken birden beynime sanki bir şey yaklaşıyor gibi sinyal geldi sonra sanki beynimde deprem oluyor gibi oldum ve uyandım. Geceleri yatmakta çok zorlanıyorum, yatıyorum 2 saat sonra tekrar kalkıyorum, yataktan sıçrıyorum bağırıyorum. Hiçbir şeyden korkmazken şimdi 3 gündür insanlar sesini az bir şey bile yükseltse korkuyorum.
ilk etapta felak nas surelerini okumanızı tevsiye ederim ama elbette gusul ve küçük abdest aldıktan sonra okumak lazım

vaka

Kayıtlı Üye
bana panik atak yada benzeri bir durummuş gibi geldi atak belirtilerinin arasında bu yazdığınız durumluar mevcut çünkü.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Yoğun stres ve baskı altındaki insanlarda benzer belirtiler görülebilir. Önce rahatlamaya ve kaygı düzeyinizi azaltmaya çalışmakla başlayın derim. Devam ederse farklı sebeplere yorabiliriz.

muratsavci

Kayıtlı Üye
panik atak olabılır gerçekten. yada piskolojik bi sorun olabılır..

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Kafanızı fazla takmamanızı öneririm, gelip geçici bir şey olduğunu düşünüyorum. Kendinizi kasmayın boşverin.

Ayrıca Origanium :D konu düzeltmesine yazdığınız not... :D hala gülüyorum.

Not: Evet dipnotlarım efsanedir:D Bir düzenleme daha yapayım o zaman: Origanium değil Origanum. Bazıları neden araya i harfini ekiyorlar merak ediyorum.

Titanium

Banlı Kullanıcı
Panik Atak Olduğuma Kabul ettirdirdim Kendimi Şimdilik haftada 3-4gün Oluyor. Origanum Sana Gelirsek Yazdıklarını Tamamen Senin Karaktersiz Ve Duygusuz Oluşuna Bağlıyorum Bir Yetkili Nasıl Olurda Bu Cümleleri Kurabilir Ben Senin Arkadaşın Değilim Ortam İçerisinde Senin Yazdığın Bu Cümleler Beni Küçük Düşürmekten Ve Senin Egonun Münasip Bir Yerininin Ortalama 60derece Üstüne Çıkmasından Daha Fazla Birşey Sağlamaz.

Admin notu: Yazının düzgün yazılması gereken hali:

Panik atak olduğuma kabul ettirdim kendimi, şimdilik haftada 3-4 gün oluyor. Origanum sana gelirsek yazdıklarını tamamen senin karaktersiz ve duygusuz oluşuna bağlıyorum. Bir yetkili nasıl olur da bu cümleleri kurabilir? Ben senin arkadaşın değilim, ortam içerisinde senin yazdığın bu cümleler beni küçük düşürmekten ve senin egonun münasip bir yerinin ortalama 60 derece üstüne çıkmasından daha fazla birşey sağlamaz.

kardelen55

Kayıtlı Üye
Durumun aynısını bi zamanlar yaşadım kafayı takma o duruma ve korkma o zaman olmuyor gidiyor onemsersen artiyor geçmesini istiyorsan nedenini araştırma ve üzerinde durma nedenini araştırınca artacaktir bi de stresten uzak dur tavsiyem budur.

dejavuu

Kayıtlı Üye
Buna benzer birşey yaşamıştım. Gece yatarken ani bir korku uyuşma, el kol kilitlenmesi ve kulağımı sağır edercesine bir çınlama oluyordu. Basta karabasan falan sanıyordum(cünkü bu olaya cok sık rastgeliyorum) ancak nedeni vertigo olabilir. Vertigo bir nevi kulak içindeki kristallerin yer değiştirirken yarattığı bir dengesizlik. Özellikle stresli dönemlerimde cok fazla oluyor. Bence hayatınızdaki stresi bir dem olsa da azaltmaya calısın, fiziksel ve ruhsal olarak yoruluyorsanız kendinize biraz rahatlama molası verin. Ayrıca bir vertigo süphesiyle doktora danısın. Eğer birşey cıkmazsa dualarla uyuyun. Allah şifa versin

origanum

Yönetici
Panik Atak Olduğuma Kabul ettirdirdim Kendimi Şimdilik haftada 3-4gün Oluyor. Origanum Sana Gelirsek Yazdıklarını Tamamen Senin Karaktersiz Ve Duygusuz Oluşuna Bağlıyorum Bir Yetkili Nasıl Olurda Bu Cümleleri Kurabilir Ben Senin Arkadaşın Değilim Ortam İçerisinde Senin Yazdığın Bu Cümleler Beni Küçük Düşürmekten Ve Senin Egonun Münasip Bir Yerininin Ortalama 60derece Üstüne Çıkmasından Daha Fazla Birşey Sağlamaz.

Admin notu: Yazının düzgün yazılması gereken hali:

Panik atak olduğuma kabul ettirdim kendimi, şimdilik haftada 3-4 gün oluyor. Origanum sana gelirsek yazdıklarını tamamen senin karaktersiz ve duygusuz oluşuna bağlıyorum. Bir yetkili nasıl olur da bu cümleleri kurabilir? Ben senin arkadaşın değilim, ortam içerisinde senin yazdığın bu cümleler beni küçük düşürmekten ve senin egonun münasip bir yerinin ortalama 60 derece üstüne çıkmasından daha fazla birşey sağlamaz.

Öncelikle ben sizin hiç arkadaşınız değilim, bana sen deme hakkını nereden kendinizde buluyorsunuz. Benim karakterimi, duygularımı sorgulamak da yorumda bulunmak da sizin haddinize değil. Burası seviyeli bir forum. Yazı yazmayı öğrenin öncelikle, cümle içinde kelimelerin hepsini büyük harfle başlamak da nedir? İlkokul diplomasını kim verdi size? Seviyesiz üslübunuz da alt seviye yazım tarzınız da bizim forumumuza uygun değil. Sizi bir yere düşürdüğüm filan yok, zaten olduğunuz yerde duruyorsunuz. Benim münasip bir yerimi ağzınıza aldığınız ağzınızı alın ve münasip bir yerinize kadar yol alın. Burada yeriniz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...