Çocukken gördüğüm yaratık

shado

Banlı Kullanıcı
Merhabalar.Bu konuyu dünde paylaşmıştım yanlışlıkla link paylaştığım için kaldırıldı.Çocukken yaşadığımı düşündüğüm bir olay paylaşmayı istedim ama nasıl tarif edeceğimi bilmiyordum varlığı dün avatar araştırırken karşıma çıktı paylaşmak istedim.Yaklaşık 6 yaşındaydım dayimin köyde derme çatma bir evi vardı meyveliğin içinde.Bahçede kuzenimle oynuyorduk o da küçük tabi. Hava yeni kararmaya başlıyor işte uzaktan birinin geldiğini gördük rahip gibi bir kıyafeti vardı ben kendisini efendi Yoda ya da benzetiyorum.Neyse biraz daha oynadık sonra adam daha görünür bir şekil almaya başladı havada karardığı için yavaştan biz de eve girdik sonra adamdan korkup ayakkabılarımızı içeriye aldık aklımda kalan bu.Ara sıra aklıma geliyor ama ne zaman bu tür olaylar yaşasam zaman içinde kendimi bunun mümkün olamayacağına inandırıyorum.Eve geldik cama yapıştık hava da karardı bu adam işte her neyse bize dönük duruyordu ağacın yanında yüzü görünmüyor kapşonu var.O an kimseye anlatmadık çünkü ev kalabalıktı ve yemek telaşı vardı.Zaten kimse bize inanmazdi, öyle de oldu.Ben bu arkadaşı bir süre daha izledim hava kararınca göremedim artık zaten aramızda mesafe vardı işte hikayem bu acaba aranızda buna benzer bir şey yaşayan var mı? Fotoğraf gerçek mi bilmiyorum muhtemelen değil ama gördüğüm şeyin aynısı ve ağacın yanında resmedilmiş. iyi forumlar dilerim.Ekli dosyayı görüntüle 8024Kendisi çok karizmatik umarım rüyalarıma girmez.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende bunlardan iki kere rüyamda iki kere gerçekte görmüştüm ama benim gördüklerim daha uzundu ne olduklarını bilmiyorum ama iyi birşey gibi de gelmiyor.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Gerçekte nasıl gördünüz peki.Evet pek hayırlı bir şeye benzemiyor:D
Benim gördüklerim insana benziyordu daha çok çok net bir kızın yüzünü hatırlıyorum bembeyazdı ama parlak değil pürüzlü gibiydi sanki saçları sarı ve sımsıkı topluydu..

shado

Banlı Kullanıcı
Benim gördüklerim insana benziyordu daha çok çok net bir kızın yüzünü hatırlıyorum bembeyazdı ama parlak değil pürüzlü gibiydi sanki saçları sarı ve sımsıkı topluydu..
Sizinki farklıymış benimki daha çok nazgul gibiydi yüzü karanlık daha doğrusu yoktu göremedim.

Aleister Crowley

Kayıtlı Üye
Dostum bu yaratıklar Flatwoods monster olarak geçiyor zaten resimde internette bu fenomenden alıntı biraz araştırma yaptım ben yerel bir şey gibi duruyor sende araştır istersen :)

fako

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Bu konuyu dünde paylaşmıştım yanlışlıkla link paylaştığım için kaldırıldı.Çocukken yaşadığımı düşündüğüm bir olay paylaşmayı istedim ama nasıl tarif edeceğimi bilmiyordum varlığı dün avatar araştırırken karşıma çıktı paylaşmak istedim.Yaklaşık 6 yaşındaydım dayimin köyde derme çatma bir evi vardı meyveliğin içinde.Bahçede kuzenimle oynuyorduk o da küçük tabi. Hava yeni kararmaya başlıyor işte uzaktan birinin geldiğini gördük rahip gibi bir kıyafeti vardı ben kendisini efendi Yoda ya da benzetiyorum.Neyse biraz daha oynadık sonra adam daha görünür bir şekil almaya başladı havada karardığı için yavaştan biz de eve girdik sonra adamdan korkup ayakkabılarımızı içeriye aldık aklımda kalan bu.Ara sıra aklıma geliyor ama ne zaman bu tür olaylar yaşasam zaman içinde kendimi bunun mümkün olamayacağına inandırıyorum.Eve geldik cama yapıştık hava da karardı bu adam işte her neyse bize dönük duruyordu ağacın yanında yüzü görünmüyor kapşonu var.O an kimseye anlatmadık çünkü ev kalabalıktı ve yemek telaşı vardı.Zaten kimse bize inanmazdi, öyle de oldu.Ben bu arkadaşı bir süre daha izledim hava kararınca göremedim artık zaten aramızda mesafe vardı işte hikayem bu acaba aranızda buna benzer bir şey yaşayan var mı? Fotoğraf gerçek mi bilmiyorum muhtemelen değil ama gördüğüm şeyin aynısı ve ağacın yanında resmedilmiş. iyi forumlar dilerim.Ekli dosyayı görüntüle 8024Kendisi çok karizmatik umarım rüyalarıma girmez.
12 Eylül 1952 de flatwoods da hava kararmadan önce yakın bir arazide tepenin üstünde bir grup

Öğrenci gök yüzünden kısa süreliğine parlayan bir UFO* görmüşler.el fenerlerini enteresan* çevirdiklerinde bir çift parlayan göz görmüş ve büyük bir varlık,yaratık,canavar ortaya çıkıp onlara doğru öfkeyle tıslayarak süzülmüş,grup panikle kaçmış. Oradan aceleyle uzaklaşırlarken yol boyunca titreşimle ışığı gören diğerleriyle bir araya gelmişler. Ertesi gün araştırmacılar muhtemelen UFO(Tanımlanamayan uçan cisim) dan kaldığını düşündükleri yağ benzeri bir maddenin izlerine rastlamışlar.

Senin paylaştığın resim ise tasvirini new york tv görevlisi Bay Bayan kathleen May ın 12 Eylül 1952 de canlı olarak görüntülediğini iddia ettiği fotoğrafmış

-UFO: Tanımlanamayan uçan cisim yani sadece uçan dairelere ufo denmiyor. Bilmeyen biri olabilir diye yazdım biliyorsan üstüne alınma
-Enteresan: Bu kelime çevirirken normalde ürkütücü olarak da geçiyor ama genelde mide bulandıran, mide bulandırıcı derecede olan anlamına gelsede ben kendi yorumum ile enteresan diye çevirdim.

Kaynak: ufoevidence adında bir yabancı site, daha çok yerel bir hikaye gibime geldi. Seni aydınlatmak açısından çevirdim pek Türkçe kaynak olmuyor bu tür şeyler hakkında çeviride hata olmaması için titizlikle baktım ama olabilir profesyonel değilim :) umarım merakını biraz gidermişimdir

DemitriLouisSOF

Kayıtlı Üye
Hava kararırken gördük diyorsun, büyüklerimizin biz küçükken söylediği kalıplaşmış bir cümle vardı " akşam ezanından sonra dışarda, sokaklarda oyun oynanmaz". Demekki varmış bir bildikleri gerçektende hava kararırken ortam loşlaşırken ortaya çıkıyorlar demekki. :)

fransula

Kayıtlı Üye
Ben de iki yaz önce hava aydınlanırken sabaha karşı buna benzer biraz uzunu siyah cüppeli bir adam görmüştüm odamda kapının önünde. Ama yüzü karanlıktı. Biraz yakınımda da kız çocuğuna benzer kısa boylu şeffaf bir varlık vardı. Ama sadece baktım ne konuşabildim ne de hareket edebildim o anda. Yalnız değiliz tabi ki bu kainatta, görülmesi olası şeyler bunlar.

Sylnty

Kayıtlı Üye
Acaba neden hava karardıktan sonra, akşam ezanından sonra görülüyor. Hep merak edeceğim bunu :willy_nilly:

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben de iki yaz önce hava aydınlanırken sabaha karşı buna benzer biraz uzunu siyah cüppeli bir adam görmüştüm odamda kapının önünde. Ama yüzü karanlıktı. Biraz yakınımda da kız çocuğuna benzer kısa boylu şeffaf bir varlık vardı. Ama sadece baktım ne konuşabildim ne de hareket edebildim o anda. Yalnız değiliz tabi ki bu kainatta, görülmesi olası şeyler bunlar.
Bende onları merak ediyorum iki üç defa görmüştüm artık görmüyorum ne acaba onlar?

shado

Banlı Kullanıcı
Teşekkurler bordolevo Türkiyeye dönünce arastiracagim bakalim farkli bisiler bulurum belki.

DemitriLouisSOF

Kayıtlı Üye
Hava karardıktan sonra deil hava kararırken ortam loşlaşırken. Nedenini bilmiyorum, onlar için daha uygun bir ortam olabilir. Zaten o saatlerde uyuyup uyanan insanlarda zeka geriliği oluyomuş diye duydum bu işin içinden çıkılmaz :D enerji çalişmasi yapan bir uzmana danışmak lazım..

gerçekçi.hayalperest

Kayıtlı Üye
İş
Super Hero
Bu tür varlık görme vakalarında anlamadığım tek şey neden kendilerini bize gösterdikleri. Yani amaç ne? Mesela atıyorum sizin hava kararırken gördüğünüz o varlık neden o anda oradaydı ve kendini size gösterdi? Amacı neydi? Gösteriş yapmak mı, yoksa sizi korkutmak mı? Yani madem bu tür varlıklar yaşıyor peki amaçları ne, hayatlarını nasıl geçiriyorlar, ne yapıyorlar?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu tür varlık görme vakalarında anlamadığım tek şey neden kendilerini bize gösterdikleri. Yani amaç ne? Mesela atıyorum sizin hava kararırken gördüğünüz o varlık neden o anda oradaydı ve kendini size gösterdi? Amacı neydi? Gösteriş yapmak mı, yoksa sizi korkutmak mı? Yani madem bu tür varlıklar yaşıyor peki amaçları ne, hayatlarını nasıl geçiriyorlar, ne yapıyorlar?

Belki de onlar size kendilerini göstermiyordur, siz onları görüyorsunuzdur :)

fako

Kayıtlı Üye
Kafa yorduğum konularda biri gelip pat diye mantıklı bir cevap veriyor ya hani, işte o an bir iki dakikalığına dilim tutuluyor sonra da kendime kızıyorum.

shado

Banlı Kullanıcı
Neden her seyin mantikli bir cevabi olmasi gerekiyor ?