Uyumlama kontrolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeaGLeX

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Bundan yaklaşık 6-7 sene önce İstanbul'da bir eğitmenden (ismini vermek istemedim yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için) reiki 1 uyumlaması aldım. Uyumlama esnasında hiç bir şey hissetmedim. Ellerde sıcaklık, kalp atışları vs. 21 günlük ödev verdi. Bende ödevimi harfiyen yerine getirdim. Ödevimi yaparken de sadece ellerimi başımın üstüne koyduğunumda biraz sıcaklık artışı hissediyordum ama bunun da kan dolaşımı ile ilgisi olduğunu düşünüyordum. Bir kaç ay geçtikten sonra ablamın baş ağrısı tuttu ve ilaç almasına rağmen geçmedi bende reiki uyguladım ve şaşırtıcı bir şekilde baş ağrısı geçti. Bu durum beni çok sevindirdi. Öğrencilik hayatımın bitmesi iş hayatının yoğunluğu derken ben reiki ile çalışmayı bıraktım. Bilgisayar programcısıyım. Çocukluğumdan beridir odaklanma problemi yaşıyorum. Bu durum dolayısıyla iş hayatımı engelliyor. Bir Projeyi 3-4 ayda bitirmem gerekirken yaptığım basit hatalarla uğraşmaktan 6-8 aya çıkıyor projenin bitimi. Bu tarz problemler insanın 3.göz çakrasıyla ilgili olduğundan yine İstanbul'dan başka bir eğitmenden Reiki 2 ve Golden Triangle uyumlaması aldım. Tabii bütün bunların parasını verdim. Ne altın üçgen ne 3. göz ne de herhangi bir duyumda gelişme olmadı. (Bana göre) Merak ettiğim yöntemlerin mi işe yaramadığı yoksa kandırıldığım mı? Bu işlerin ehli olan biri bana bakıp sen reiki uyumlaması evet almışsın yada yok sen kandırılmışsın diye yorum yapabilir mi ? Yani bu uyumlamaların bir sağlanması var mı ? Eğer kandırıldıysam bu yola düzgün ve dürüst birilerini bulup onlarla devam etmek istiyorum. Eğer uyumlamalar gerçek ve sonuçlar kötüyse sorunu kendimde arayıp, kendimi düzeltmeye çalışacağım.

İnançlı bir insanım ve reiki yada bu tarz enerji uyumlamalarını hep islam ile birleştiririm. Eğitimlerimi niyetlerimi hep bu şekilde yaptım. Şu an 28 yaşındayım. Hala Bilgisayar programcısıyım. Hala odaklanma problemi çekiyorum. :)
3.göz aktivasyonu gerçekten çok istiyorum. Nedenini anlayamadığım bir şekilde çok istiyorum. Bu konular da bana ne tavsiye verebilirsiniz ?

Foruma uzun zamandan beridir girip okuyordum fakat ilk defa bir şeyler yazma cesaretim oldu. İnşallah yanlış bir yere yanlış şeyler yazmamışımdır.

Teşekkürler...

Mithra

Kayıtlı Üye
Uyumlama aldığınız kişinin soyağacı kontrol edebilirsiniz böylece kimin öğrencisi belli olur veya varsa sertifikasınada bakabilirsiniz.Bazı kişiler enerjiyi hissetmeyebilir olağandır enerjiye alıştıkça değişecektir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şimdi anlamadığım kısım neden reiki ikiyi de aynı eğitmenden almadınız ? Kişide reiki veya diğer bir enerji sisteminin aktif olup olmadığını görmenin bir yolu var mı pek bilmiyorum.Eğer şüpheleriniz eğitmenin güvenilirliği ile ilgiliyse yapacak bir şey yok ancak sadece hissedip hissedememe kısmına takıldıysanız ben istikrarlı ve sabırlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmenizi tavsiye edebilirim.Hissetmek zorunda değilsiniz, insanda bir tek bu duyu yok.Şifanın görülebileni de duyulabileni de var.Yani dediğim şifa varsa elbet öyle yada böyle işe yarayacaktır.

DeaGLeX

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Zikir çalışmalarına inceleyeceğim. H atta bugün başlayarım.

Reiki 2'yi aynı eğitmenden almak istedim fakat uygun bir durum olmadı.
Enerjiyi hissetme konusuda da reiki ye olan inancım bir kaç ayda kaybolmadı ama şu an da anladığım kadarıyla istikrarla devam etmem gerekiyormuş. :)
Forumda da güzel çalışmalar mevcut. Bu yolda yürümeye devam edeceğim inşallah.

Aklıma takılan başka bir soru var bu soru benimle alakalı değil sadece meraktan soruyorum. İnsanın üzerinde büyü varsa reiki uyumlaması alabilir mi ? Reiki pozitif olarak etkiler mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...