Hayati bir durum lütfen en azından bir bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mynameisemotion

Kayıtlı Üye
Her zaman kendini öldürmeye çalıştıklarını görüyor ve sürekli gördüğü insanlar o bahsettiğim kadın ve ailesi başka kimseyi görmüyor.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Hayallerden bisey cıkmaz cok gercekci olur ama hayalden öte biseydegildir

mynameisemotion

Kayıtlı Üye
Yalnız bunlar hayal gibi değil hocada söylemiş cin kanına girmiş resmen diye. Uyanıkken oluyor bunlar aniden ordan biri geçti diyor ürperiyor bizde başta psikolojik zannediyorduk ama öyle olmadığı aşikar maalesef

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Sen bayılıyo diyon uyanikken ne görüyo

mynameisemotion

Kayıtlı Üye
Yani uyanık kendinde ama bayılıp gözlerini kapatıyor garip hal alıyor bende belki tam ifade edemedim. 10 dk boyunca gözlerini açmadan çırpınıyor

Umut06

Banlı Kullanıcı
cinler kişinin beynine ve bedenine hükmedebilir. Uyku ile uyanıklık arası bir halde herşeyi görmesi mümkün. o süre boyunca başka bir boyutta yaşar. Yaşadıkları hayal değildir cinlerin boyutunda yaşar o sürede

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ama hayal çok gerçekcidir peki siz görüyonuzmu bunu

luci_luci

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun. Çözüm bulamazsanız bir süre herhangi bir Yasin kitabini açın "cinleri ve şeytanlari kahreden dua"var o sayfasi açık bir şekilde sürekli odanızda tutun derim. Bir de arkadaşınıza zihnini sakinleştirmesi için her gün meditasyon yapmasını öneririm..

Makyavel

Kayıtlı Üye
Furkan rukye var. Bir gösterin. Rukye tedavisi belki yardımcı olabilir. Kur'an da rukye duaları var. Onunla tedavi edilebilir. Kur'an her şeyi çözer.

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
Büyü etkisi gibi duruyor. Cin işi değil bence. Büyü çözmekte deneyimli birini bulup yardım almakta fayda olabilir.

shado

Banlı Kullanıcı
Benim bir tanıdığıma da olmuştu bilmiyorum şimdi nasıldır bayılıp bayılıp düşüyordu.Çok geçmiş olsun.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Belki sadece oğlunun evlenmek istediği kızla evlenmemesi için, dikkat çekmek için başladı ve işin içinden çıkamıyor..
(Sadece olasılık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...