Full Spectrum Healing

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Full Spectrum Healing Sistem, tüm şifa
frekanslarını kapsar ve bu yüzden tüm
seviyelerde etkilidir.
Reiki sadece yeşil katmana (yeşil ışın)
ulaşabilir.
Bir gökkuşağı hayal edin: Yeşil bölüm
Reiki ve gökkuşağı da Full Spectrum Healing
Sistem. Bu yüzden, bazen Reiki’nin
iyileştiremediği yerlerde Full Spectrum
Healing Sistem çok daha yüksek bir başarı
oranına sahip olacaktır. Kişisel iyileştirmenin
başarı seviyesini de arttıracaktır.
FSH’yi aynen Reiki gibi kullanabilirsiniz.
Yine de, Ole Gabrielsen’in kullandığı ve
önerdiği sekilde sadece alicinin ellerini
tutarak enerji aktariminda bulunabilirsiniz..
FSH yi baska enerjilerle birlestirip
kullanabilirsiniz...
Full Spectrum Healing Sistem:
Full Spectrum Healing -1 , 3
inisiyasyon icerir.
Full Spectrum Healing -2, 3
inisiyasyon icerir.
Bu sistemle ögrenecekleriniz:
*Geçmişinizin kötü etkilerini
temizleyebileceğiniz bir metot
öğreneceksiniz.
*İsterseniz Full Spectrum Healing melekleri
ile calisabileceksiniz
*Kendi iyileşmenizi daha güçlü yapacağınızı
öğreneceksiniz.
*Uzak mesafeli iyileştirme yapabileceksiniz.
*6 uyumlama alacaksınız...Alinti...

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uyumlayan olsa da uyumlansak...

aztekefe

Kayıtlı Üye
Bu konulara benimde merakım var mabette bu uyumlamayı yapan varmı acaba ?

asterix

Kayıtlı Üye
Bu full şifa kanser dahil her şeyi iyileştirebiliyormu ? Böyle bir şey olabilirmi ? mümkün değil .Bendeki vitiligoyu iyileştirsin göreyim dünyadaki hiç bir şifa sisteminin gücü yetmiyor maalesef üstelik de basit bir rahatsızlık.

Mithra

Kayıtlı Üye
Uyamlama belli dönemlerde yapılmakta zaman için birşey diyemeceğim.Şifa sistemleri elbette ki tıpın yerini almaz yanında tamamlayıcı veya tedavi sırasında rastlanan yan etkileri azaltır.Yaygın görüş hastalıklar başlamadan önce aurada başlarmış bunun yanında kök salmış düşüncelerde var.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayrı konu açmak istemedim, bir soru sormak istiyorum umarım bilgili kişiler görür.
Kişi herhangi bir uyumlama aldığında, doğuştan kendisinde bulunan bir tür koruma kalkaninın etkisiz hale gelmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Her insanda doğuştan olan bir kalkandan bahsediyorum, herhangi bir dış müdahaleden koruyan, gerek varlıklar, gerek psişik saldırı olsun. Uyumlamada bunun için niyet edilip bu kalkandan geçiş izni verilip o şekilde mi uyumlanıyor? Ve bu geçiş bir kere olduktan sonra artık varlıklara ve ya herhangi bir telkine maruz kalınırsa geçerliliğini yitirir mi?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ayrı konu açmak istemedim, bir soru sormak istiyorum umarım bilgili kişiler görür.
Kişi herhangi bir uyumlama aldığında, doğuştan kendisinde bulunan bir tür koruma kalkaninın etkisiz hale gelmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Her insanda doğuştan olan bir kalkandan bahsediyorum, herhangi bir dış müdahaleden koruyan, gerek varlıklar, gerek psişik saldırı olsun. Uyumlamada bunun için niyet edilip bu kalkandan geçiş izni verilip o şekilde mi uyumlanıyor? Ve bu geçiş bir kere olduktan sonra artık varlıklara ve ya herhangi bir telkine maruz kalınırsa geçerliliğini yitirir mi?

Hayır.Niyet ederken kişi kendimi sağdan soldan gelecek her türlü enerjiye açıyorum demiyor.Şundan şundan benim için gönderilen enerjiyi almaya niyet ediyorum diyor.Eğer öyle bir kalkan varsa ki ben ilk defa duydum, yine niyetle kontrol ediliyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şifanın inisiyasyon tekeline alınmasına bir örnek daha. Binlerce yıllık el verme kültürü, batının her zamanki gibi bir şeyleri kolaylaştırma ve pazarlama tekniğiyle buluşunca normal gerçi. İşe yarar yaramaz, gerçektir değildiriyle ilgilenmiyorum.