Ruhsal Varlıkla İletişim.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle karanlıkta yapmanız daha uygundur bunu. Karanlıkta görüşümüz azaldığından farklı şeyleri görmek daha kolay olacaktır. Gözlerinizi ister kapatın ister açın ve karanlığa odaklanın. Karanlığa iyice odaklandıktan ve rahatladıktan sonra (yaklaşık 30 dk) konuşmak istediğiniz varlığa seslenin. Mesela rehberinizle konuşmak istiyorsunuz “rehberim seninle konuşmak istiyorum” diye seslenebilirsiniz. Size hemen cevap gelmesini beklemeyin iyi bir dinleyici olun her şey bir cevap olabilir. İlk denemelerde içinize doğan hisler olacaktır. Doğan his derken bunu da seçmeli kendi hislerinizden ayırmalısınız. (genelde bu hisler bir anda gelir)
Bunda geliştikten sonra sesleri duymaya başlarsınız sesleri duyma aşamasına gelince artık görme vakti gelmiş demektir. Şimdi tekrar varlığa seslenin. (rehber için) “rehberim seni görmek istiyorum” diyin. Etrafınıza dikkatli bakın ve bir aura gibi çizgiyle görünecektir varlık. Fark edilmeyecek derecede. (aurayı göremeyenler zorlanabilir). Daha sonra farkındalığınız arttıkça net görmeye de başlayacaksınız.

Alıntı.

Bunu ruhname'nin sorusuna hitaben paylaşıyorum. Şahsi olarak demedim ama deneyen bir arkadaşım var. İşe yaradıgını soyledı tabı ne kadar dogru bılmıyorum.

Hopee

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer ori öncelikle teşekkürler. Bir kaç sorum olacak, bu bahsettiğiniz rehber varlık her hangi bir şey midir? Örneğin cin, iblis, melek? Bunlardan her hangi biri olabilir mi yoksa tek bir tür mü vardır? Ve bana zarar verme ihtimali nedir? Ona göre denemeyi planlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yine ori yine güzel bir konu :) Ori, peki ya gelen varlık bizim baş edemeyeceğimiz güçte bir varlık olursa? Korkutman beniii

asterix

Kayıtlı Üye
Evet karanlığa attığımız bu oltaya köpekbalığıda gelebilir.

fox07

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer ori öncelikle teşekkürler. Bir kaç sorum olacak, bu bahsettiğiniz rehber varlık her hangi bir şey midir? Örneğin cin, iblis, melek? Bunlardan her hangi biri olabilir mi yoksa tek bir tür mü vardır? Ve bana zarar verme ihtimali nedir? Ona göre denemeyi planlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Gecenlerde tepetaklak olmakla alakalı bu basligi acip,
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=47532

Sonrasinda boyle bir soru sormak da enteresan. "Yeteri kadar tepetaklak olmadim, biraz daha sansimi denemek istiyorum" demek sanırım bu.

Hopee

Kayıtlı Üye
Gecenlerde tepetaklak olmakla alakalı bu basligi acip,
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=47532

Sonrasinda boyle bir soru sormak da enteresan. "Yeteri kadar tepetaklak olmadim, biraz daha sansimi denemek istiyorum" demek sanırım bu.

Bunu yazdıysan demek ki konuyu yeterli derece okumamışsın. Öncelikle benim yaşadıklarımda iletişim kurduğum varlıklar Sayın origanum'un da bahsettiği gibi parazitlerdi ve bana verdiği zararları yine konuyu ve yorumları detaylıca okuyunca anlayacaksınız.
Bu yüzden "zarar verebilir mi" diye soruyorum, bu durumu tekrar yaşamak istemediğimden. Aynı zamanda ben aynı anda birden fazla canlıyla muhattap oldum. Bu olayı yapacaksam kontrollü bir şekilde yapmak istiyorum. O yüzden bu soruları sormanın gerekli olacağını düşündüm.
Fikir beyân edeceğin konu hakkında yorum yapmadan önce gerekli araştırmayı yapmanı ve akıl tartından geçirmeni diliyorum ilerideki hayatında. Esenlikler dilerim.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Valla arkadaşlar cesaretinize hayranım, ben hissettiğim şeylere tahammül edemiyorum siz konuşmaya çalışıyorsunuz

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu benim şahsi uyguladığım bir yöntem değildir. Öncelikle bunu hatırlatayım.
NEyin geleceği konusunda da işiniz sevgili asterix'in dediği gibi oltanın neye takıldığına bağlı desek daha doğru olur.

Hopee

Kayıtlı Üye
Haklısın üstad. Ben şu saatten sonra zararsız melek iletişimlerine dalayım en iyisi :D
Sanal olmayan bir güne uyanmak dileğiyle, iyi geceler :)

Ori

Kayıtlı Üye
Haklısın üstad. Ben şu saatten sonra zararsız melek iletişimlerine dalayım en iyisi :D

İşin ehli olmasam da size tavsiyem uzak durmanız :) Sİzede iyi geceler :)

ruhname

Kayıtlı Üye
senin bana bi türlü söylemediğin de bu nevi bir şey mi yoksa daha farklı mı ? :D

ruhname

Kayıtlı Üye
Merakdan öldürdün beni ya soylesen ne olacak hoş deneyecek değilim ki :(

ruhname

Kayıtlı Üye
Konular da sürekli bir davet, varlıklarla iletişim uygulaması peşinde koşuyorsunuz. Eski üyelerden birisiniz, mesaj yoluyla ya da konularda davet uygulaması istemesinin yasak olduğunu bilmeniz gerekiyor.

eski üyeyim ancak yasak olduğunu ilk kez duydum..

origanum

Yönetici
Pes diye bağırsam kaç km uzaktan duyulur merak içindeyim şu an.

Nunutte

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu yöntem ile herhangi bir varlık mı gelir?
Yani demek istediğim, söylenene göre bende 4 adet varlık varmış. Onlarla mı iletişime geçerim? Bir soru daha sormak istiyorum. Sadece konuşmak istesek görmek istemesek olur mu?

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Merhaba,
Bu yöntem ile herhangi bir varlık mı gelir?
Yani demek istediğim, söylenene göre bende 4 adet varlık varmış. Onlarla mı iletişime geçerim? Bir soru daha sormak istiyorum. Sadece konuşmak istesek görmek istemesek olur mu?

valla hoca bana da dedi sende koruyucular var diye ama nasıl iletişim kurabilirim dediğim zaman bişey öğrenemedim, benim dedemin de hüddamı varmış belki ondan falan kaldırlar diye düşündüm iletişime geçmek istedim ama bu konuda etkili bir yöntem elde edemedim maalesef, zaten ben ulvilerle görüşmek istediğim için sıradan davetlerle uğraşmıyorum, bu konuda çok seçiciyim, şeytanilerle uğraşmak istemiyorum, bunun için bazı isimlerin ve ayetlerin davetlerini okuyum hüddamlarıyla iletişim kurulmasını sağlayan, bu şekilde perdenin açılabileceğini düşünüyorum, ama biraz sabırlı olmak lazım bu işte, bu tür çalışmalarda varlıkların geldiğini hissediyorsun bir takım işaretler oluyor ama direk iletişim kurmak çok zor gibi, heleki müslümanlarından güçlü olanlarıyla görüşmek bizim gibi bu işin acemisi olanlar için neredeyse imkansıza yakın gibi olsa da benim yine de umudum var, sabrediyorum, belki cenabı hak ilerde nasip eder, sabırla çalışmalarıma devam ediyorum.

bir de bu işle uğraşan arkadaşlara tavsiyem iletişim kurmak istiyorsanız bu işi yaparken mutlaka ud kokusuyla buhurlanın ama koku hakiki olsun çakmalardan netice elde edemezsiniz, ben hakiki ud ağacını bulamadım ama esans şeklinde satılanını aldım onunla kokulanıyorum, yukarda da söyledim görüşemiyorum ama geldiklerini hissedebiliyorum, heleki kokuyu sürünce etki kat be kat artıyor, bunu hissedebiliyorsun, bu işi gerçekten isteyip netice elde etmek isteyen birisinin bu koku olayını ihmal etmesi bence düşünülemez, bu konuda türkiye'de neredeyse en meşhurlardan olan bir hoca'dan işittiğime göre davetlerde ud kokusuna anında icabet ediyorlarmış, kendisi tabiki bunu dikkatli olunması için söylüyor ama bu işle ilgilenenler için bilinmesi gereken hayati bir husus bence....

zAchriell

Kayıtlı Üye

gelecek olan varlık sen neysen senın soyundan gelicek iyi birisisen iyi birisindir kötüyse kötü birisisindir ama her sekılde senın rehberin gelicegi için korkmaya gerek yok ama göreceklerin karsısında sasıra bilirsin korkman normal sonucta ne oldugunu bilmiyorsun