Konsantrasyon ilacı ve astral seyehat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hola

Kayıtlı Üye
merhabalar. 1. buçuk yıldır konsantrasyon ilacı kullanıyorum. ve bu ilacı kullanıp yattığımda zihnim açık bi şekilde rüya görebiliyordum. En son bu ilacı içip müzik eşliğinde astral denemesi için tekrar yattım. Kendimi hayal etmeye çalıştım. önce göğsümden kırmızı bi ışık çıktığını düşündüm birden kasık bölgemde mavi bi ışık gördüm. ayaklarımdan başlayan büyük bi, ağırlıuk ellerim uyuştu üşüdüm. kalbim çok hızlı atıyodu. oluyor dedim kendi kendime. gözlerim kapalıyken kendi görüntüm gitti ve beyaz bi ışık gözüme tutuluyormuş gibi hissettim. birden salonda havadaydım rahatsız eden tek şey bedenim çok kasılmıştı ama rüyadan uyanmak istemedim ısrarla. yere inmeye çalıştım inemedim.kedime baktım hemen sallananan sandalyede yatıyodu. duvara uzandım tutunarak aşşaya indim. dokunma hissi yoktu. odaya girmek istemedim kendimi görmekten korktum. bedenim çok rahatsızzdı heryerim ağrıyodu zihnim acayip yorulmuştu. dayanamadım ve aniden uyanmak zorunda kaldım.korkunç bi yorgunluktu. rahatlama hissetmedim bu esnada. yaklaşık 50 dakika sürmüştü. salona gidip kediye baktığımda gördüğüm şekilde yatıyordu.Hatta bi an gerçeklikle rüya arasında kaldım. onların rüya asıl bunun astral seyehat olduğunu falan düşündüm. hayır uyanmıştım. daha sonra üzerine bu yorgunlukla 9 saat daha uyudum gün içinde. bunların tamamen bir rüya mı yoksa denersem ilerleme kaydedebileceğim bişey mi olduğu konusunda sizden yardım istiyorum. çünkü gördüklerimi kontrol ettiğimi bilsemde zihnim bir şekilde gerçek olmadığını iddia ediyor. arada kaldım ????

gsser

Kayıtlı Üye
Keşke bende bu kadar kokay astral seyahat edebilsem, birçok uğraşa rağmen o dediğiniz son noktalardan el kol uyuşması vücuta ağırlık çökmesi soğuması kalp atışı hızlanmasından sonra kayış kopuyor aklıma birşey giriyor ve birdaha odaklanamıyorum anca 2 3 gün sonra yine buraya kadar gelebiliyorum

hola

Kayıtlı Üye
Keşke bende bu kadar kokay astral seyahat edebilsem, birçok uğraşa rağmen o dediğiniz son noktalardan el kol uyuşması vücuta ağırlık çökmesi soğuması kalp atışı hızlanmasından sonra kayış kopuyor aklıma birşey giriyor ve birdaha odaklanamıyorum anca 2 3 gün sonra yine buraya kadar gelebiliyorum
bunun bir astral seyehat olduğunu düşünmüyorum açıkcası. rüya kontrolünde bi seviye diye düşünüyorum. o yüzden sormuştum

altena

Kayıtlı Üye
Konsantrasyon ilacı derken kastettiğiniz kırmızı reçete uyarıcıdır tahminim.
Piyasadaki konsantrasyon ilaçları dopamin geri alım inhibitörüdür, yani sadece konsantrasyonu değil, yaşam enerjini, motivasyonunu, hayallerini, bakış açılarını, bilinç düzeyini bile etkiler. Yani bunlar için masumane uyuşturucu denilebilir. Hatta dozaşımında bu bahsettiğim etkiler kontrolden çıkabilir, halusinasyon, düşünce bozukluğu, anksiyete ve hezeyanlara sebebiyet verebilir.

Size tavsiyem konsantrasyon ya da uyarıcı maddelerle bu tür denemelere kalkışmayın. Yaşadıklarınızın gerçekliği üzerine garanti veremem, ama maddi manevi her yönden kendinize zarar verebilirsiniz. Zira psikotrop maddeler insanın psişik yeteneklerini güçlendirebilir, hatta kontrolden çıkarabilir ve sanrılar da eşlik edebilir. Yani son derece etkili birer katalizör olmasının yanısıra insanın ruh sağlığını bozabilir.

birkul

Kayıtlı Üye
bahsettiğin ap ilk seferde bunu başarabildiysen çok çabuk öğrenirsin bende dün denedim müziği açtım yorgundum tam kayışın koptuğu esnada pat diye bir demir sesi ile başladı vucudum kalkacak gibi oluyor gözlerim kapalı etraf siyah beyaz arası renk ama çok kasıyordum kendimi çok yorulmuştum çünkü hastayım bir haftadan beri bu grip bi geçsin dediğim gibi kesin ap ve ilerleme kaydedersin

hola

Kayıtlı Üye
bu ilaçlar doz aşımındsa dahi halüsünajik etki yapmıyorlar maalesef. o yüzden reçeteli uyuşturucular. evet diğer etkileri yapıyo fakat uyku halinde ya da rüyada olup olmicanı karıştırmıyosun ilaçlarla. bu ilaçla denememiştim aslında uzun süredir deniyorum ve belirli bi süredir rüya kontrolüm vardı. sadece bilinçli olarak ilk defa bu ilacı içip denicem diyip yaşadığım bir olaydı. bu zaten dikkat bozukluğundan dolayıda hergün kullanmam gereken bir ilaç. yinede teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...