Şekil değiştirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Düzenli olarak çalışmalarımı sürdürüyorum, bazen insanların etrafında sanki dalgalanmalar oluyormuş gibi görüyorum, hava sıcakken dalgalanma görürsünüz aynı o şekilde ve bazı insanlarda bu dalgalanmalar renkli oluyor sanırım. Bu onların enerjilerini temsil ediyor tabi ki, gördüğüm on insanda sadece üçünün enerjisi görülebilecek düzeyde oluyor ama en garipsediğim ise küçük bir çocuğun enerjisi oldu. Sanki sırtından kanatlar çıkmış gibiydi, bir nevi o enerji onu tamamen sarıp sarmalamıştı ve resmen kanat şeklindeydi, çocuğun kanatlarının olduğunu bile düşündüm bir anlığına. Enerji belirli şekillere girebiliyorsa insan bunun üstünde kontrolünü sağlayabilir mi, kendi isteği ile enerjisine şekil verebilir mi? Aynı şekilde başka bir kadının enerjisi etrafını sarmalamıştı ve şekli vardıi tıpatıp boğa gibiydi, boynuzları vardı, onu kıyafet gibi kaplamıştı. Sorum ise şu; kendi enerjimize nasıl şekil veririz, o enerjimiz bizim kişiliğimizle örtüşen bir hayvanı mı simgeliyor ya da ruh halimizi mi?

Admin notu: Neden noktalama işaretlerini kullanmıyorsunuz?

Bpit

Kayıtlı Üye
Enerji ve şekillerini nasıl görüyorsunuz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Güzel bir yetenek. Enerjimize şekil verebiliriz çalışmalarla. Bu kendini dönüştürmekle alakalı. Biraz uzun ve meşakkatli olabilir. O gördükleriniz insanların zamanla yoğrulan öz enerji temsilleri. Aslında siz bir sembol olarak görüyorsunuz.

Bpit

Kayıtlı Üye
Kullana bilmek ve geliştirmek için neler yapa bilirim tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Ben de parmaklarımdan duman çıktığını görüyorum sürekli olarak. sıcakta ki dalgalanmaya benziyor. Aynısı diyebilirim.

fako

Kayıtlı Üye
Güzel bir yetenek. Enerjimize şekil verebiliriz çalışmalarla. Bu kendini dönüştürmekle alakalı. Biraz uzun ve meşakkatli olabilir. O gördükleriniz insanların zamanla yoğrulan öz enerji temsilleri. Aslında siz bir sembol olarak görüyorsunuz.
Önere bileceğiniz bir çalışma varmı enerjimize şekil vermemiz için

acid

Kayıtlı Üye
Bazı insanların diğerlerinin kişiliklerini ya da bazı manevi durumlarını onların üzerinde hayvan sembolleriyle gördüğünü duymuştum.

Bpit

Kayıtlı Üye
Peki bu enerji alemini görme ve gelistirme gibi şeyleri yapmak için hangi çalışmalar yapmalıyız

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
bordolevo;338083o enerjimiz bizim kişiliğimizle örtüşen bir hayvanı mı simgeliyor ya da ruh halimizi mi? [COLOR=#FF0000' Alıntı:
Admin notu: Neden noktalama işaretlerini kullanmıyorsunuz?[/COLOR]
sorunuzun bu kısmına cevap vereyim kendimce.gördüğünüz dimgeler kişilerin farkındalık seviyelerinin birer işareti gibidir.kişi kendi farkındalık seviyesini geliştirip değiştirdikçe enerjiside bu değişime uyumlu olarak kademe atlayacaktır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende bazen elimi dikkatle baktığım zaman hareket ettirirken dalgalanıyormuş gibi görüyorum ama hiç sembol olarak düşünmemiştim ilginç yetenek ;)

Furking

Kayıtlı Üye
Düzenli olarak çalışmalarımı sürdürüyorum, bazen insanların etrafında sanki dalgalanmalar oluyormuş gibi görüyorum, hava sıcakken dalgalanma görürsünüz aynı o şekilde ve bazı insanlarda bu dalgalanmalar renkli oluyor sanırım. Bu onların enerjilerini temsil ediyor tabi ki, gördüğüm on insanda sadece üçünün enerjisi görülebilecek düzeyde oluyor ama en garipsediğim ise küçük bir çocuğun enerjisi oldu. Sanki sırtından kanatlar çıkmış gibiydi, bir nevi o enerji onu tamamen sarıp sarmalamıştı ve resmen kanat şeklindeydi, çocuğun kanatlarının olduğunu bile düşündüm bir anlığına. Enerji belirli şekillere girebiliyorsa insan bunun üstünde kontrolünü sağlayabilir mi, kendi isteği ile enerjisine şekil verebilir mi? Aynı şekilde başka bir kadının enerjisi etrafını sarmalamıştı ve şekli vardıi tıpatıp boğa gibiydi, boynuzları vardı, onu kıyafet gibi kaplamıştı. Sorum ise şu; kendi enerjimize nasıl şekil veririz, o enerjimiz bizim kişiliğimizle örtüşen bir hayvanı mı simgeliyor ya da ruh halimizi mi?

Admin notu: Neden noktalama işaretlerini kullanmıyorsunuz?

Sayın bordolevo. Nasıl çalışmalar yapıyorsunuz? Biraz bahseder misiniz ? Şahsen böyle bir yeteneğim de olmasını isterim. :)

fako

Kayıtlı Üye
Sayın bordolevo. Nasıl çalışmalar yapıyorsunuz? Biraz bahseder misiniz ? Şahsen böyle bir yeteneğim de olmasını isterim. :)
Boş verin benim çalışmamı :). Bu konu üzerine daha fazla ilerlemek pek hayırlı sonuçlar doğurmadı. İlerlemeyi geçtim bahsetmek bile ayrı bir risk. Kendi tekniğinizi yapın size en uygun gelen, aklınıza yatan çalışmayı kendiniz oluşturun. Şahsen ben yanlış yolu seçtiğimi fark ettim sizi de bu yola sokmak saçma. Eğer ilerleyecekseniz benzeri konularda, aman aman sakın kolay yolları seçmeyin.

fako

Kayıtlı Üye
Boşuna dememiş değil mi eskiler; ağır giden yol alır, hızlı giden yolda kalır.

Hiç bir ilimde daha doğrusu işte kolaya kaçmak, aceleci olmak sanıldığı gibi hayır, fayda getirmez. :)
Kesinlikle haklılarmış :). Bu sözü tecrübe ile 2.kez sabitlemiş oldum bir üçüncüsün den sağlam çıkamamaktan korkuyor insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...