Gittiğimiz Hoca Muska verdi (muska resimleri var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ynskvk

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7914
arkadaşlar gittigimiz hoca bu muskaları verdi pek anlamadık bilen birileri yardımcı olabilirmi
Ekli dosyayı görüntüle 7915
bu el şekli kendi elim bi arapca kitap vardı onun üzerine elimi koydum anne adımı sordu sonra bende büyü oldugunu niye daha önce gelmediğimi başıma gelen olayları bildi hepsini söyledi sonra birinin canını yakıp yakmadıgmı söyledi ve bu kagıdı muska olarak yaptı içine tuz koyup 7 defa başımda çevirip tuzu yemek yapıp yememi sonra adımın sayısı kadar nohutu muskanın içine koyup ağaç dibine gömmemi istedi yardımcı olursanız başka kağıtlarda war esmaül hüsnadan isim ya şafi sonra ya rezzak bunuda okuyup suya üflememi istedi

mythereina

Kayıtlı Üye
Tabii ki bilgili forum üyeleri yorum yapacaktır ama bence biraz atmasyon geldi bu zatın verdiği kağıt. Hadi kağıttakiler gerçek diyelim fakat forumda da birçok konuda bahsedilmişti mürekkebi vs özel olmadıkça etkisi olmaz diye. Bizim oralarda da böyle bir zat varmış muska diye verdiğinin içinden wwww yazan kağıt çıktı sadece. Güvenilir ve konusunda bilgili kişileri tercih etmek gerekir. Bu kişi de zannımca şarlatan gibi geldi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunun muska olmadığı sizcede bariz değil mi? Bir dahaya küçük kuzeninize karalatın bari sevinsin paranızda boşa gitmesin.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Gelişi güzel karalanmış, özensiz... Bende üzerimde koruma muskası taşıyorum ve size verilene oranla cidden harika hazırlanmış üzerimde ki. Şimdi daha iyi anladım. Muska hazırlamaktan hiç anlamam fakat işe yarayacak bir şeye benzetemedim şahsen :(

Ori

Kayıtlı Üye
Istemsız guldum kusura bakmayın. Bu denlı uckagıtcılara karsı boyle oluyor. Gıdın para verdıysenız gerı alın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bunun muska olmadığı sizcede bariz değil mi? Bir dahaya küçük kuzeninize karalatın bari sevinsin paranızda boşa gitmesin.
Ahhhaaaaaaa;).Sinirlerim bozuldu.Konu sahibi lütfen üstünüze alınmayın.Siz tamamen mağdursunuz.Hangi vicdansız yapar bunu ya?İnsanların caresizliklerinden nasılda faydalanıyorlar.Para aldı tabi değil mi..

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bu kadar özensiz bir çalışma olamaz, bildiğiniz paçavra bu.Mağdur olan üye bence para verdiyse geri almalı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Karalama yapmış. Hiç bir anlamı enerjisi olmayan bir şey çöpe atabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...