Musallat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cmrnz

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar yazıp yazmamakta tereddüt edip sonunda yazmaya karar verdim. Ben ara ara bazı olaylar yaşıyorum , bazen düzeliyor birkaç ay sonra tekrar başlıyor önce hafif korkmaya başlıyorum gitgide şiddeti artıyor geceler kabusa dönüyor. Geçen yaz biri beni izliyor hissine kapıldım ilk başta sonra gece uykudan uyandığımda tavanda örümcek ağları gördüm hiç temizlenmemiş uZun süre girilmemiş bir yer gibi yada tek bir örümcek ağıyla yatağın üzerine kadar geliyor eşimi uyandırana kadar devam ediyor bunu görmem, bazen oda içerisinde anlamlandıramadığım çizgiler oluyordu zamanla yataktan çığlık atarak kaçmaya başladım neredeyse her gece çığlıkla uyanıp ağlıyordum bazen bu gördüklerim yüzünden bazen ne olduğunu bilmeden kendimi yatak odasının dışında buluyordum sonra bikaç hoca bulduk hepsi musallat dedi hocalar ne derece güvenilir bilemedim ama caresiz ne dedilerse yaptım okunmuş su içtim muska taktım hocaya gittiğimin gecesi en kötü gecemi yaşadım uyandım içeride hiçbi eşya görmedim eşimi göremedim çığlık çığlığa odadan kaçtım duvara çarptım şiddetle omuzum bir ay ağrıdı ve korkum birden ogün kesikmişti. 1 ay önce bir gece tekrar içime bi ürperti geldi bir gölge gördüm korkmadığım için gece oturabiliyordum hemen tv yi kapatıp koşarak eşimi uyandırdım uyudum o geceden sonra tekrar yavas yavas basladı bir rüya gördüm rüyamda evde sesler duyuyordum eşime gel bak diyorum eşim değil yanındaki arkadaşı geliyor şüphe edip balkondan bakıyorum aynı arkadaşı eşiöin yanında (rüyada) anlıyorum gelen başka birşey hemen besmele çekmeye çalışıyorum dilim dönmüyor karşımdaki gülümsüyor tekrar tekrar derken çekemiyorum , Ayetel Kürsiyi okumaya çalışıyorum üçüncü seferde okuyorum kayboluyor her gece böyle rüyalar görmeye başladım yanımda biri varmış gibi delirmek üzereyim dün gece oğlum kılığında gördüm rüyamda uykudan uyanıyoeum salondan ses geliyor içeri giriyorum oğlumu görüyorum (2.5 yaşında) eşime odasına bakalım o değiş diyoeum bi balıyprum odasında uyuyor oğlum diğer kişi gelip bacaklarıma yapışıyor felak suresini okuyorum uyanıyorum eşimi uyandırdım cok korktum yatak odasında çıtırtı geldi o sırada parkeye basışınca cıkan sesten eşim de duydu kusura bakmayın cok uzun oldu sinirlerim yıprandı ağlayarak yazıyprum eve gündüz bile artık tek girmiyoeum o evden tasınıcam nefret ettim evden kim hangi hocayı söylese gidiyoruM çözüm bulamadım hepsi musallat dedi bir değil bir ordu kadar diyorlar gitmezler kolay kolay diyen hoca bişe oldu en son konuş onlarla dedi hoca ben konusamam deliririm görsem duysam kesinlikle istemiyorum Allah yardımcım olsun dualarınızı eksik etmeyin

Bir rüyamı daha anlatatmamışım bikaçkişi beni yüz üstü yatırıp bıçakla sırtıma şekiller çiziyorlar seni tarikatımıza aldık diyorlar uyanıp eşimi uyandırmaya çalıştım ama uyanmadı yalvardım kalk korkuyorum diye basını cevirdi uykusu cok hafiftir herşeye kalkar normalde ama o gece uyandıramadım sabah kalfırmaya çalıştığımı anımsıyor ama kalkamadım söylediklerini hatırlamıyorum sadece uyandırdığını hatırlıyprum dedi

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Bunu en iyi sitedekiler bilir çözümünü. Geçmiş olsun. Size tavsiyem , musluman iseniz hiç vaktini şaşmadan kalben namaz kılmaktır.

Sonra benim tavsiyem bir rukye gibi kuran ve din ile tedavi eden dünya kadar para istemeyen birde Muska falan vermeyen bir yere gitmenizdir.

İman ile BANA GÖRE düzelir. Ama burdaki sitedeki üyeler çok daha bilgiler bu soylediklerim yalnız benim görüşüm bir de denedigim bir yöntemdir.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Bir ara namaza başlamıştım ama tek kılamıyordum arkamdaki his daha kuvvetleniyordu konsantre olamayıp kalbim ağzımda kılıyordum malesef bıraktım

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Bir ara namaza başlamıştım ama tek kılamıyordum arkamdaki his daha kuvvetleniyordu konsantre olamayıp kalbim ağzımda kılıyordum malesef bıraktım
Yalnız siz bu şekil pes ederseniz amaçlarına ulaşmış oluyorlar inanın yanınızda biti olduğunda kalkıp o size bisey yapacakmış hissi oluyor yanınızda biri varken de. Yani bu vesveseler bir türlü bitmiyor."Şüphesiz namaz, dinin direğidir. Kim onu dosdoğru kılarsa dinini ayakta tutmuş ve kim onu terk ederse dinini yıkmış olur.Allah Rasulü Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyurdular ki : Hiçbir farz namazını kasten terk etme. Kim namazı kasten terkederse, ilahi koruma ve teminattan mahrum kalır. (İbni Mace, Fiten 23)

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Doğru söylüyorsunuz

Bana bir hoca çok kalabalıklar dedi müslümanı da hristiyanl da var dedi peki bhnların hepsi benim evimdemi yaşıyor nasıl oluyor anlamadım bukadar kalabalık ve farklı dinden olup bana hepsinin musallat olması ne derece doğrudur sizce bunu 2 hoca söyledi ikisi de göndermek için birley yapmadı sadece korkutmasınlar diye dua yazdılar

Sorunum devam ediyor dün gece içeriden tak tak diye sesler duydum 6 defa yaklasık oğlum çığlık ataak kalktı zor sakinleştirdim

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Birkaç gündür korkmuyorum, korkmuyorum dediysem evde hala tek kalamıyorum ama en azından gölgeler yok. Uyumadan Ayet-el Kürsi'yi okuyup korumaya alıyorum kendimi, şimdi de rüyalarımda kulağıma bana bişeyler anlatan biri oluyor görmüyorum ne söylediğini de hatırlamıyorum en azından korkutmuyor. Daha önce de bi hocaya gitmiştim korkularım birkaç ay geçmişti yine o kadına gittim sadece dua ediyor ve bana zaten onları gönderemem çok fazla sadece korkmaman için seni okuyabilirim demişti belki de ondandır korkmamam. Ya da çok erken bunları konuşmak için zaten eşim şuan beni hiç yalnız bırakmıyor bilemiyorum sonucun ne olacağını zaman göstericek ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

A5WYJu.jpg

Bir hoca bunu yazdı (karaladı) sizce gerçekten korunmam için mi?

bilgengen

Banlı Kullanıcı
bence evinizi değiştirin ya da bi kaç gece baska yerde kalın evden mi kaynaklanıyor anlamış olursunuz

Cmrnz

Kayıtlı Üye
3 ya da 4 gündür gece yatınca gözümü kapattığım an herşey beyaz oluyor, başım dönmeye başlayınca gözümü açıyorum düzeliyor, gündüz olmuyor bu nedir korkunç rüyalarım geçti çok şükür, uzun xamandır eve tek girmiyordum dün gittim, yemek yaparken içerideki odadan kedi miyavlaması geldi ama dalga geçer gibi aynen şöyle '' miyav da miyav'' bu birkaç kez tekrar edilince kendimi balkona kapatıp eşimi aradım gel diye çok saçma böyle bir ses sanki biri benimle dalga grçiyormuş gibi.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarı ile göz kapalı iken oluşan renkler Vs. Maneviyatı temsil eder
Sanırım sizinle iletişime geçmek isteyen biri var diye düşünüyorum ben

raptorr254

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun , tavsiyem felak nas ayetel kürsiyi aklına geldikçe okumaya çalış.günde 1-2 saat ayırıp kuran dinlemeye çalış veya okuyabiliyosan oku.
Unutmaki o yapışan varlık beynini etkiliyo.sesler görüntüler görmeye başlıyosun , kısaca olay beyinde bitiyo.Korkmamaya çalış dicem ama insanın elinde olmuyo biliyorum.
Allah yardımcın olsun , forumdaki uzmanlardanda mutlaka yardım iste.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Urum a yazdım müsait olunca cevap verir inşallah. Ayetel Kürsi en sevdiğim devamlı okuduğum dualar arasındadır, en azından şimdilik kabusum bitti ama ara dönemde zaten rahatlayıp bir süre sonra yine başlıycak biliyorum. Size anlatmadığım birşey aklıma geldi onu pek önemseyemedim ama son zamanlarda acaba ilgisi varmı diye düşünmüyor değilim. Birgün bir yakınımın çalıştığı ofiste oturuyordum (hukuk bürosu) avukat da ablamız gibiydi lise zamanımdı, avukat evde hep bişeyler görüp korktuğunu anlatırdı bize . Birgün büroya genç birisi geldi, avukatı sordu onunla konuşmam gerekiyor dedi ablam sayılan avukatın yardımcısıydı, şuan burada değil dedik o genç adam bize avukatınız evde böyle böyle olaylar yaşıyor ona yardım etmek için geldim dedi biz şok olduk, onda musallat var dedi yaşadığı şeyleri anlattı benim cinlerim var arkadaşlarım onlar dedi biz şaşırmış olsak da inanmadık neyse sonra gitti. Aradan günler geçti ben dışarı çıktım bir baktım karşımda dikiliyor, dedim senin ne işin var budada nasıl buldun evimi dedim ben bulurum dedi sonra ben sana inanmıyprum dedim madem öyle görmek istiyorum anlattıklarını dedim ( bende de ne cesaret) bir ofise görürdü beni cadde üzeri normal bir dükkan işlek bir yer olduğu için girdim emlak ofisiydi sanırım aradan uzun yıllar gectiği için net değil. Dedim burda kimse yok onlar suan cumada dedi ozaman bekliyorum cumanın bitmesini eğer yine gösteremezsen bidaha yanıma gelme sana inanmıuprum dedim. Cuma bitti yine kimse yok, dedi sen görmüyorsun madem ispatlayamıycaktın niye oyaladın beni dedim ogünden sonra bidaha görmedim karsıma cıktı yolumu değiştirdim yani toplamda 3 defa gördüm, avukatta ben görüşmem öyle biriyle dedi sende kesinlikle görüşmüyceksin dedi tamam dedim bu olayo geçmişi düşününce hatırladım, bir ilgisi varmı yaşadıklarımla sahtekarmıydı neydi hiçbizaman bilemiycem adını biliyorum sadece başka bilgi yok. Zaten birdaha da görmedim

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Urum a yazdım müsait olunca cevap verir inşallah. Ayetel Kürsi en sevdiğim devamlı okuduğum dualar arasındadır, en azından şimdilik kabusum bitti ama ara dönemde zaten rahatlayıp bir süre sonra yine başlıycak biliyorum. Size anlatmadığım birşey aklıma geldi onu pek önemseyemedim ama son zamanlarda acaba ilgisi varmı diye düşünmüyor değilim. Birgün bir yakınımın çalıştığı ofiste oturuyordum (hukuk bürosu) avukat da ablamız gibiydi lise zamanımdı, avukat evde hep bişeyler görüp korktuğunu anlatırdı bize . Birgün büroya genç birisi geldi, avukatı sordu onunla konuşmam gerekiyor dedi ablam sayılan avukatın yardımcısıydı, şuan burada değil dedik o genç adam bize avukatınız evde böyle böyle olaylar yaşıyor ona yardım etmek için geldim dedi biz şok olduk, onda musallat var dedi yaşadığı şeyleri anlattı benim cinlerim var arkadaşlarım onlar dedi biz şaşırmış olsak da inanmadık neyse sonra gitti. Aradan günler geçti ben dışarı çıktım bir baktım karşımda dikiliyor, dedim senin ne işin var budada nasıl buldun evimi dedim ben bulurum dedi sonra ben sana inanmıyprum dedim madem öyle görmek istiyorum anlattıklarını dedim ( bende de ne cesaret) bir ofise görürdü beni cadde üzeri normal bir dükkan işlek bir yer olduğu için girdim emlak ofisiydi sanırım aradan uzun yıllar gectiği için net değil. Dedim burda kimse yok onlar suan cumada dedi ozaman bekliyorum cumanın bitmesini eğer yine gösteremezsen bidaha yanıma gelme sana inanmıuprum dedim. Cuma bitti yine kimse yok, dedi sen görmüyorsun madem ispatlayamıycaktın niye oyaladın beni dedim ogünden sonra bidaha görmedim karsıma cıktı yolumu değiştirdim yani toplamda 3 defa gördüm, avukatta ben görüşmem öyle biriyle dedi sende kesinlikle görüşmüyceksin dedi tamam dedim bu olayo geçmişi düşününce hatırladım, bir ilgisi varmı yaşadıklarımla sahtekarmıydı neydi hiçbizaman bilemiycem adını biliyorum sadece başka bilgi yok. Zaten birdaha da görmedim

Son durumunuz nedir? Her şey yolunda mı?

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Çok şükür iyiyim. Herşey düzeldi birden, korkmuyorum kabus görmüyorum hatta ilk defa gecen hafta evde eşim olmadan kalıp uyudum. İnşallah birdaha yaşamam böyle şeyler, bu arada evimi değiştirdim yeni evimde huzurluyum eski evim kabus gibiydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...