bedensiz varlıklarla sorunum olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratc17

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm öncelikle.
Ben bir kaç senedir sürekli bi agresiflik,unutkanlık,herşeye ani tepkiler verme gibi sıkıntılar yaşadım.Bazen sinirli olduğum zamanlar yaptığımı bile hatırlamıyordum.Psikolojik deyip psikoloğa gittim ilaç verdi düzenli olarak kullanmama rağmen bi etkisini göremedim.İşler iyice çığrından çıkmaya başladı bi defasında kollarımı bıçakla kesmişim ama hatırlamıyorum kendime geldiğimde heryerim kan içinde her neyse uzatmıyayım.
Bizimkiler hocalık bi iş var diyip hocaya götürdüler beni.
Sonrasında ne olduysa ordan sonra oldu zaten.Ben o gün hocada iki tane siyah duman gibi bir şey gördüm ve bana oradan uzaklaşmamı istediler.Hoca elinde bıçakla koltuğa ve bana sürtüp birşeyler okuyordu.Onlar ise bana kaç hoca seni kesicek deli bu kadın falan dediler.Ben çok korktum zaten kadın bıçağı yaklaştırdıkça titremeye başladım.Ama kaçamadım olduğum yerden kıpırdayamıyordum.Sonrasında sorduğumda sana bi sınır çektim bu bıçakla onlar geliceklerdi ama sana yaklaşamıcaklardı sende kıpırdayamazdın dedi.
Herneyse bana 6 tane muska yazmış taşımam için ben tabi taşımam dedim bizimkilere çok fazla diye.Annemde yastığımın içine koydu.
O günden sonra evde sürekli o ikisini görmeye başladım benimle konuşuyolar bazı şeyler hakkında bilgi veriyorlardı.Fakat geceleri beni uyutmuyorlar;yorganımı çekiyolar saçımı çekiyolar yattığım yatak duvara dayalı sürekli duvara vuruyorlardı.Bi gece hatta yattım rüya gibi bişeydi karanlık bir köye gittik beraber bir dere vardı karşı tarafında büyük bir taş ve o taşın hemen yanında büyük bir çarpı işareti(X).Etrafta hiç ışık lamba sadece ayın aydınlığı.Herneyse işte ben iyice rahatsız olmaya başladım.Bir gece çok fazla yüklenmeye başladılar bana 3 gün uyumadım uyumak istiyodum gözlerim şişmişti uyuyamıyodum annemleri uyandırdım yanlarında yatmak için.Annem abdest almamı söyledi aldım.Birlikte 7 kere Ayetel Kürsi okuyalım dedi.Tamam dedim.Tam besmele çekiyorum başlıyorum nefesim kesiliyo.Tekrar tekrar zorladım yutkunamıyorum ya da Türkçe mealinden okuduğum halde sürekli yanlış okuyorum.Zar zor 7yi tamamladık.Babam desen odama birşeyler okudu.O gece bizimkilerle aynı odada yattım.
O günden sonrada odamda yatamıyorum şuan hala oturma odasında tv izlerken falan uyuyakalıyorum.İnternetten araştırdım biraz falan sonra zaten korkmamaya başladım.Ben hayatımda hiç fal bakmamış insanım benden fal bakmamı istediler sana yardım edicez falan dediler.Anneme fal baktım denemek için neredeyse hepsi tuttu.Fakat o gece oturma odasında dahi beni rahatsız ettiler ve bana bebek haberi falan söylediler.1-2 hafta sonra bebek haberi de aldık.Ben artık dünyadan kopmuş duruma geldim ve yeterse yeter size bi arkadaş çağırayım deyip internetten cin çağırmayı araştırdım.Çağırdığımda hiçbir şey gelmedi fakat ertesi gün beyaz saçlı uzun boylu belik örgülü mavi gözlü krem elbiseli yaşlıca bir dede geldi yanıma.Benden namaz kılmaya başlamamı istiyor.İyilik yapmamı istiyor.Diğerlerinden farklı beni ne zaman istersen yanında olurum beni düşün yeter dedi.Geceleri birlikte oturuyoruz bizimkilere çaktırmıyorum boş bir koltuğa oturuyor.Bu dede varken diğer 2 si yaklaşamıyor bile.Bi defa yine gelmişlerdi rahatsız ediyolardı bu arada daha sonra ben bu ikisini görememeye başladım sadece hissediyordum.Ben Dedeyi çağırdım tekrar ve rahatsız ettiklerini söyledim 1-2 dk sonra çığlık sesleri duyduk annemde duydu yanımdaydı.Biz geceleri Dedeyle beraber sohbet ediyoruz ve ben bilgisayardan falan Yasin açıyorum beraber dinliyoruz.Anneme anlattığımda ise oda kötüdür iyi polis kötü polis oynuyorlar sana diyor ama ben inanmıyorum bu konuda bir fikriniz varsa yardım edermisiniz ne yapmam gerekiyor?

origanum

Yönetici
Anlatmayla olmaz en doğru ve kesin yol bakım yaptırmaktır. Varsa ki öyle bir ihtimal var arınma ve temizlik yaptırmanız gerekir arkasından da psikolojinizi düzeltmeniz için tedavi (medikal veya geleneksel) görmeniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...