Garip rüyam

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Son 1 haftadır garip rüyalar görüyorum hep cinli rüyalar gece düşünmüyorum hiçbirşey film filan izlediğimde yok devamlı rahatsızlık veriyorlar boğazıma sarıldılar tam boğulacakken uyanıyorum uyandıktan sonra tekrar yatınca o rüya devam ediyor etraf karanlık etrafım sarılı siyah kıyafetli tam belli olmuyorlarlar yüzlerini tam göremiyorum konuşmuyorlar üzerime geliyorlar en son ne alaka ise kırmızı kanlamı yazılı deccal yazan isim gördüm etrafta yazılar vardı bunu bu gece gördüm diğer günler hep gelip boğazıma sarılıyor veya kaçmaya çalışıyorum en son sevdiğim ölü kişi olarak göründü sen öldün dedim bir anda boğazıma sarılıp gene tam boğulacakken duvara vurur gibi oldu uyandım hiç konuşmuyorlar ama benle çok ilgiliyim bu işlere başıma işmi aldım ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnancınızı bilmiyorum ama aynı inancta isek uyumadan önce felak,nas ve ayetül kürsi okuyun.Hatta bir bardak suya okuyup içerseniz daha da iyi olur.
Ancak ilginizden dolayı farklı çalışmalar yaparak olayı tetiklediyseniz bişey diyemem.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Yakın zamanda çoğu kişinin böyle sabredin ve korunma çalışmaları yapın.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
İnancınızı bilmiyorum ama aynı inancta isek uyumadan önce felak,nas ve ayetül kürsi okuyun.Hatta bir bardak suya okuyup içerseniz daha da iyi olur.
Ancak ilginizden dolayı farklı çalışmalar yaparak olayı tetiklediyseniz bişey diyemem.

Müslümanım 1 haftadır gece uyumaya korkuyorum desem yeridir kişileri 2 kişi olarak görüyorum ikincisi bana bakıp gülüyo diğeri yanımdan geçiyor sesleniyorum sesime kendim uyanıyorum apartmanda görüyorsam apartmandan çıkamıyorum dün geceki az daha kötü idi arapça harfler gözümün önüne geldiğini hatırlıyorum başıma bela aldım anlaşılan hiç böyle rüyalar görmezdim elimde birşey vardı cine saldırmaya çalıştım ama o sırada uyandım.

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bu konular ile ilgili pek bilgim yok ama bu tarz şeyler ile uğraşmayacaksınız Allah korusun ya mazaallah kötü sonuçlar olur...Bol bol Kur'an-ı kerim okuyun...korku namazı kılın...ve ıviv angeles in dediği gibi felak nas ayetel kursi okuyun....

kan

Kayıtlı Üye
Başındaki olay iyiye benzemiyor , Yakınındaki kişilere iyi dikkat et yediğine içtiğine de , Müslümanmışsın felak vs. bunları her zaman oku , imkanın varsa sabah ezanından sonra uyumayı seç . Ve ayrıca namaz , Kuran-ı kerim bunlara sıkı yapışmayı dene , Ama bir önemli husus daha hocalar , büyücüler vs. bir yardım al. Benim tahminim geçici bu bir şeyin sebep olduğu görüşündeyim ama bu gibi rüyalar görenlerin ileride ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldığını çok kez gördüm . Lütfen dikkat edin kendinize sizin için endişelendim