1 haftadır garip rüyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Son 1 haftadır garip rüyalar görüyorum hep cinli rüyalar gece düşünmüyorum hiçbirşey film filan izlediğimde yok devamlı rahatsızlık veriyorlar boğazıma sarıldılar tam boğulacakken uyanıyorum uyandıktan sonra tekrar yatınca o rüya devam ediyor etraf karanlık etrafım sarılı siyah kıyafetli tam belli olmuyorlarlar yüzlerini tam göremiyorum konuşmuyorlar üzerime geliyorlar en son ne alaka ise kırmızı kanlamı yazılı deccal yazan isim gördüm etrafta yazılar vardı bunu bu gece gördüm diğer günler hep gelip boğazıma sarılıyor veya kaçmaya çalışıyorum en son sevdiğim ölü kişi olarak göründü sen öldün dedim bir anda boğazıma sarılıp gene tam boğulacakken duvara vurur gibi oldu uyandım hiç konuşmuyorlar ama benle çok ilgiliyim bu işlere başıma işmi aldım ?

enesuynk

Kayıtlı Üye
Başka birisinin anısını anlatır gibi yazmışsın.

Umut06

Banlı Kullanıcı
devamlı işlemekte olduğunuz alışkanlık haline getirdiğiniz bir günah var ise bu günahı işlemekten vazgeçmezseniz bu durum düzelmez.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Anlattigin ruyalari gormezden once cinlerle ilgili konu ve hikayelerle ugrasmissan bilincaltina korku yerlesmis olabilir ve ruyada bilincaltin korkuyu tetiklemis,bilincaltinin dogasinda var insani korkulariyla yuzlestirmek ve bunu size ruyayla yapiyordur muhtemelen..sevgi ve saygilarimla..

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Anlattigin ruyalari gormezden once cinlerle ilgili konu ve hikayelerle ugrasmissan bilincaltina korku yerlesmis olabilir ve ruyada bilincaltin korkuyu tetiklemis,bilincaltinin dogasinda var insani korkulariyla yuzlestirmek ve bunu size ruyayla yapiyordur muhtemelen..sevgi ve saygilarimla..

Teşekkürler cevaplar için. Aslında gece hiç aklıma gelmedi başka birşey düşünüp odaklanıyorum ama banamısın demiyor umarım bu gece sıkıntı olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...