Rüyada bileğime güneş çizilmesi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Merhaba GMPP üyeleri :)
Öncelikle bu pazar olan Ygs sınavı için bana iyi enerjiler yollamanızı rica ediyorum, şimdiden hepinize teşekkürler. Bir kaç gün önce rüyamda babam " Kızım sana hep nazar değiyor " diyor sonra bende evet baba falan diyorum. Bana bi bıçak ver diyo veriyorum sol ayak bileğime bi şekil çizeceğini söylüyor bende bıçakla çizersen canım acır diyorum oda çok acımaz diyo. Bıçağı hafif sürterek bi güneş çiziyor. Artık nazar değmez mi diyorum Allah'ın izniyle değmez diyor. Etkisinde kaldım ve ben rüyalarımı hatırlamam çok az sayılı rüyam vardır yıllar geçmesine rağmen hepsi aklımda. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim ???

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Sadece çok iyi şeyler hissettirdi diyebilirim. Yorumlayamadım ama bence çok aydınlık bir yaşam sizi bekliyor ve babanız hep sizin yolunuza ışık tutan kişi olacak. Allah hayra çıkartsın.

İnşallah bilmiyorum ama bende bu rüyanın sabahına gerçekten mutlu uyandım . Sanki içimde yanlış giden birşeyler vardı ve düzeltildi gibi

güneş0

Kayıtlı Üye
beni çağırmışsın tanışmamız içinmiş :D şaka bir yana da başarılar sınavda bende giricem

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
beni çağırmışsın tanışmamız içinmiş :D şaka bir yana da başarılar sınavda bende giricem

İsmin ne güzelmiş senin gel buraya kaderimsin bak rüyada çıktı işte demek ? dermişim. Teşekkür ederim sanada başarılar ?

Umut06

Banlı Kullanıcı
benim anladığım kadarıyla üniversite sınavına gireceksiniz ve istediğiniz mesleği seçebilecek bir sonuca erişeceksiniz.
Fakat anladığım kadarıyla seçeceğiniz meslek bütün hayatınız boyunca size bir taraftan fayda sağlarken diğer taraftan sosyal yaşantınızı ve diğer bütün hayatınızı bir yere yada bir işe bağımlı olarak geçireceğinizi anlıyorum yani bir nevi özgürlüğünüzü kısıtlayacak
İnşallah hayırlara vesile olur.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Babanıza karşı hoş ve olumlu bakıyorsunuz ancak içinizde ondan beklediğniz bazı şeyler var. Babanız sizin hayatınızda yanınızda olacak ve yardımını esirgemeyecek. Güneş sembolizmi yeni bir başlangıç ve bilinci temsil eder. Yeni ve olumlu şeyler hayatınza gelebilir. Babanızda bunlarla bağlantılı olabilir. Ayrıca kalktıktan sonra mutlu hissetmeniz güzel bir şey :) Benim yorumum bu Rüyanız hayrolsun...

Hissiyatlarım da ygs den başarılı bir sonuç elde edeceğinizi en azından kendinize güvendiğinizi söylüyor :) Başarılar dilerim

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
benim anladığım kadarıyla üniversite sınavına gireceksiniz ve istediğiniz mesleği seçebilecek bir sonuca erişeceksiniz.
Fakat anladığım kadarıyla seçeceğiniz meslek bütün hayatınız boyunca size bir taraftan fayda sağlarken diğer taraftan sosyal yaşantınızı ve diğer bütün hayatınızı bir yere yada bir işe bağımlı olarak geçireceğinizi anlıyorum yani bir nevi özgürlüğünüzü kısıtlayacak
İnşallah hayırlara vesile olur.

İnşaat mühendisliği istiyorum kızlara göre biraz zor belkide ondan ama meslek aşkından gözüm görmez hiç bir zorluğu :) teşekkür ederim ??

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Babanıza karşı hoş ve olumlu bakıyorsunuz ancak içinizde ondan beklediğniz bazı şeyler var. Babanız sizin hayatınızda yanınızda olacak ve yardımını esirgemeyecek. Güneş sembolizmi yeni bir başlangıç ve bilinci temsil eder. Yeni ve olumlu şeyler hayatınza gelebilir. Babanızda bunlarla bağlantılı olabilir. Ayrıca kalktıktan sonra mutlu hissetmeniz güzel bir şey :) Benim yorumum bu Rüyanız hayrolsun...

Hissiyatlarım da ygs den başarılı bir sonuç elde edeceğinizi en azından kendinize güvendiğinizi söylüyor :) Başarılar dilerim

Babamdan tek istediğim bana her zaman bugüne kadar olduğu gibi güvenle içten sarılması ve beni desteklemesi yaptığınız yorum yüzümü gülümsetti gerçekten çok mutlu oldum ??

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Babamdan tek istediğim bana her zaman bugüne kadar olduğu gibi güvenle içten sarılması ve beni desteklemesi yaptığınız yorum yüzümü gülümsetti gerçekten çok mutlu oldum ������������

Mutlu olmanız da beni mutlu etti :)

hasan06

Kayıtlı Üye
güneş büyük ferahlıktır. ben açık öğretim sınavında arkadaslara çıkıcak soruları söyledim ancak kulak asmamışlardı matematikten 5 fen den ( kimya - fizik - biyolojiden ) 6 soru birebir aynısı çıktı. şimdi de benden medet bekliyorlar ama tren kaçtı. ben bu siteye 5-6 sene önce kaydolmuşdum hatta birilerine uzaktan yardım etmiştim diye üyeliğim iptal edilmişti. br daha yardım etmedim zaten :) yani eskiden burda çok güzel paylaşımlar yapıyorduk. :) ah eski gizlimabet ah o enerji dolu arkadaslar şimdi yok. kimisi wiccan kimisi wodoo cu ama gerçekleri :) uzaman arkadaslardı :)

hasan06

Kayıtlı Üye
gördüğün cinleri tarif edebilirmisin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...