Bağlantı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopee

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese kucak dolusu sevgiler

Aslında ilgi alanım telekinezi kendimi bu alanda geliştirmeye çalışıyorum lâkin dün gece başıma gelenler kafamda ufak tefek soru işaretleri yarattı.
Günlük telekinezi çalışmamı bitirmiştim kendimi yorgun hissettim öğleden sonra 5-6 civarı uykuya daldım. Yaklaşık 7-8 tane farklı rüya gördüğümü hatırlıyorum hepsi net değil ama bir sahneyi çok net hatırlıyorum. Bir şekilde (Nasıl olduğunu inanın bilmiyorum) rüyada olduğumun farkına vardım ve rüyamda aklımdan birinin gözünün içine bakmadığım sürece rüyanın devam edeceğini geçiriyordum, insanlarla göz göze gelmemem gerektiğini düşünüyordum. Odada tektim bu düşünceyi kafamdan geçirirken biri aniden iki eliyle kollarımdan tuttu ve beni kendine doğru çevirdi aramızda 2-3 santim vardı ve doğrudan gözlerimin içine bakıyordu. Gözlerinin kopkoyu bir kahve olduğunu ve kusursuz olduklarını hatırlıyorum. Lâkin 2-3 saniye gözgöze geldikten sonra uyandım. Lucid hakkında detaylı bir bilgim yok o yüzden soruyorum bu gördüğüm lucid rüya mıydı? Çalışmadan lucid yapabilmem telekineziyle uğraşmamla alakalı mı? Rüya farkındalığına girmek için ortalama (kişiden kişiye değişeceğini tahmin ediyorum) ne kadar zaman gerekir?

Beni aydınlatmanızı rica edeceğim sevgili dostlar.
Sevgi ve ışıkla kalın..

Ori

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz lucid tabi ama bunun telekınezıyle bır ılıskısı yoktur. BEn boyle bılıyorum. Bende lucıd ruya gordugumde herhangı bır calısma bıle yapmamıstım. Yanı bu olagandır her ınsanın basına gelebılır. Kabus gordukten sonra bıle ruyada oldugunuzun farkına varmak mumkun. SIz bır sekılde beynınızı ınandırıp ve sonradan gozlerı konu alan bır durum yasamıssınız olan bu. BU dogal bırsey gıbı gorundu gozume. Yanı demem o kı lucıdın telekınezıyle bır ılgısı oldugunu dusunmuyorum.

Hopee

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz lucid tabi ama bunun telekınezıyle bır ılıskısı yoktur. BEn boyle bılıyorum. Bende lucıd ruya gordugumde herhangı bır calısma bıle yapmamıstım. Yanı bu olagandır her ınsanın basına gelebılır. Kabus gordukten sonra bıle ruyada oldugunuzun farkına varmak mumkun. SIz bır sekılde beynınızı ınandırıp ve sonradan gozlerı konu alan bır durum yasamıssınız olan bu. BU dogal bırsey gıbı gorundu gozume. Yanı demem o kı lucıdın telekınezıyle bır ılgısı oldugunu dusunmuyorum.

Bencede haklısın ama teyit etmeliydim son bir kaç ayda ihtimal vermediğim çok şey oldu emin olamıyorum artık :D ellerine sağlık dostum teşekkür ederim :)

Ori

Kayıtlı Üye
Bencede haklısın ama teyit etmeliydim son bir kaç ayda ihtimal vermediğim çok şey oldu emin olamıyorum artık :D ellerine sağlık dostum teşekkür ederim :)

İnsan arada karmaşaya düşebilir sormaktan çekinme sen. :) Elimden gelsede daha çok bilgilendirsem ama bende yaşadığım olgulara gore yorumladım. :)

hasan06

Kayıtlı Üye
telekinezi pek çok kişinin yapamadığı bir özelliktir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...