Enerjiyle yönlendirmek istiyorum ne yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Birisine pozitif enerji göndermek istiyorum. Özür dilemesi pişman olması veya benimle bi konuşması için. Tavsiye verir misiniz?

shado

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ozaman buradan sorayım sizlere yapacak birşey yok. Birisine pozitif enerji göndermek istiyorum. Özür dilemesi pişman olması veya benimle bi konuşması için. Tavsiye verir misiniz?

Pişman olmasını pozitif enerjiyle sağlayabilir misiniz bilemedim.

shado

Banlı Kullanıcı
Yani ne bileyim en azından o tarz birşeyler işle. Ama kesinlikte kötü niyetle değil

Kötü niyetli olmadığınızı anladım ama pozitif enerji olmaz o bence ayrıca sandığınız kadar da kolay olmaz. Sanırım pek bi bilginiz de yok bu konuda ne yazik ki benimde bir fikrim yok:)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Arkadaşlar ozaman buradan sorayım sizlere yapacak birşey yok. Birisine pozitif enerji göndermek istiyorum. Özür dilemesi pişman olması veya benimle bi konuşması için. Tavsiye verir misiniz?

Eh bunun bir çok cevabı varda, yapabilcek düzeyde misiniz bilmem.Buna her ne kadar pozitif derseniz diyin karşı tarafın iradesine bir müdahale söz konusu.İsterse ona milyon tane kimsesiz çocuğa yardım etmesi için enerji gönderin.Bu onu istiyor mu ? Hayır.
Ancak kişilerin ve ondan da öte -bütünün- en yüksek hayrına olmak üzere iki kişi arasındaki karmik bağa şifa enerjisi gönderilebilir.Ama bu barışacağınız veya özür dileyeceği anlamına gelmez.Çünkü önemli olan bütünün hayrı.

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Eh bunun bir çok cevabı varda, yapabilcek düzeyde misiniz bilmem.Buna her ne kadar pozitif derseniz diyin karşı tarafın iradesine bir müdahale söz konusu.İsterse ona milyon tane kimsesiz çocuğa yardım etmesi için enerji gönderin.Bu onu istiyor mu ? Hayır.
Ancak kişilerin ve ondan da öte -bütünün- en yüksek hayrına olmak üzere iki kişi arasındaki karmik bağa şifa enerjisi gönderilebilir.Ama bu barışacağınız veya özür dileyeceği anlamına gelmez.Çünkü önemli olan bütünün hayrı.
yardımı olur musunuz

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Sevgili cakabeyi peki siz denediniz mi konuşmayı...bazen özür dilenmesini beklememeliyiz belki çok geç olabilir ve bu geçen zamanda daha çok üzülebilirsiniz beklediğiniz için...bence gidin siz konuşun konuşmadı iseniz...

ptaah

Kayıtlı Üye
Allah'la aramı düzeltince insanlardan çok güzel iltifatlar alıyorum.İnsanlar vesile tabi.Yapan Allah.Sende Allah'la aranı düzelt.Günahtan sakın ve yaratılmışlara olan sevgin ,Allah sevginden daha çok olmasın.

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Sevgili cakabeyi peki siz denediniz mi konuşmayı...bazen özür dilenmesini beklememeliyiz belki çok geç olabilir ve bu geçen zamanda daha çok üzülebilirsiniz beklediğiniz için...bence gidin siz konuşun konuşmadı iseniz...
Maalesef bir çok kere konuştum fakat hep haksızlık gördüm. O yüzden

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Allah'la aramı düzeltince insanlardan çok güzel iltifatlar alıyorum.İnsanlar vesile tabi.Yapan Allah.Sende Allah'la aranı düzelt.Günahtan sakın ve yaratılmışlara olan sevgin ,Allah sevginden daha çok olmasın.
Çok haklısın biliyor musun. Gece yatarken 3 gulhû bir elham okumak dışında sadece onun için dua ediyorum. Bazen günah işlediğimi düşünüyorum

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Ben hakkın bu dünya da bi şekilde yerini bulacağına inanıyorum ama zaman gerekir tabi.Bu ikili ilişkilerde zaman vermek gerekir bazen.
bende çok bekledim o yüzden. 4 5 senedir hak yerini bulur diyordum ama yok yani

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Cakabeyi bu konuşmasını istediğiniz kişi sizin için çok önemli değilse boş verin bırakın...Önemli biri ise de madem konuşmuşsunuz olmuyor o zaman zamana bırakın bazen de en iyisi budur...Yani bu pozitif enerji filan hiç bu tarz şeylere girmeye gerek yok bence...Ama siz bilirsiniz tabiki de...

ptaah

Kayıtlı Üye
İnsan olmadan yaşamak zor ama atabiliyorsan at kalbinden insanları.Onlardan beklenti içine girme.Yaşadığımız olaylar iç dünyamızın dışa yansıması veya kendi ellerimizle yaptıklarımız.Tasavvuf kitapları sana yol gösterecektir.

Bossmod

Banlı Kullanıcı
Bazen oyundaymış gibi hissediyorum. Kurgusu belli montajı belli sonu beni kahraman belli. Kafamda deli sorularr :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...