Varlık Fotoğrafı

elaruz

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Değerli forum üyeleri ben arada sırada bilgimi arttırmak ve merakımdan dolayı foruma girip ilgimi çeken konuları okuyorum bunlar bilimsel, okült, hermetik ve üyelerin yaşadığı deneyimler oluyor genelde. Başlığım sizi yanılttıysam özür dilerim ama ne yazsam diye düşündüm sadece bu başlık uygun geldi. Ben sizlerden merakımı gidermek adına varlık fotoğrafı var mıdır (bu fotoğraflar tesadüfi değilde, bilinçli olarak çekilmiş) ? Var ise nasıl bir teknikle çekiliyor (varlığın hür iradesi doğrultusu ile mi ? değilse varlığının olduğu öngörülen yerlerde özel teknikler ile mi ? ) ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi amacım sadece bilgi edinmek herhangi bir uygulama yapmak ve benzeri durumlardan kaynaklanan sebepler değil. Hepinize teşekkür ederim. Saygılar.

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
elaruz arkadaşım genelde o çekilen fotoğraflar photoshop[FONT=arial, sans-serif][/FONT]henüz hiç kimse gerçek varlık fotoğrafı çekememiştir . bende görüp çekmeyi çok isterdim fotoğraf makinasının objektifinde biz çıplak gözle görsek de onlar görünürler mi resimlerde

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı
Şahsen bedensiz varlıkların fotorafının çekileceğini sanmıyorum ayrıca çekilse bile paylaşılacağını sanmam.. webte dolaşan görüntüler sahte olduğunu hatırlatmak isterim :)

elaruz

Kayıtlı Üye
Web te bulunan görüntülerden tek inandığım yaklaşık 100 yıl önce çekilmiş ektoplazma fotoğraflarıdır. Dediğiniz gibi hepsi photoshop umarım forum üyelerinden gerçek bir fotoğraf çıkar en azından gözleri ile gördüklerini illüstre edebilirler. Cevaplarınız için teşekkür ederim sayın CapellaİsBig ve sayın
lanet olsun aşka

Makyavel

Kayıtlı Üye
Herhangi bir makinede silüet şeklinde çekilebiliyor. Farkında olmadan. Fotoğraf makinelerin de enerji olarak görülebilir. Onun dışın da termal kameralar ile bir göremediğiniz ama varlık olduğu bölgede ısı şeklinde belirginlikte gösterebiliyor. Genel de kirlian fotoğrafçılığı ile çekilebirler diye düşünüyorum. Onun dışın da özel teknik ekipmanlar da yardımcı olabilir.

elaruz

Kayıtlı Üye
1,5 senedir aktif olarak taktik teröal ve kızıl ötesi görüş kullanıyorum baktığım yer vadi ve ortada akarsu geçiyor hiç denk gelemedim :(

fako

Kayıtlı Üye
Kurban bayramında gömülmeyen et ve kemiklerin atıldığı çöplüklere gidin bayram bittikten bir kaç gün sonra bir hafta boyunca gözlemleyin o alanı belki işe yarar bir şeyler ile karşılaşabilirsiniz büyük dedem hep anlatırmış anneme bayramlardan sonraki günlerde gömülmeyen hayvanların etleri ve kemiklerinin atıldığı yerlerden geçmemesi gerektiğini ne yalan söyleyebilirim henüz denemeye cesaretim olmadı

AJA

Elit Üye
Arkadaşımın evinde vardılar ve telefonunla tesadüfen olduklarını duşundüğü köşeyi çekmişti,fotoğrafta görmüştüm şeffaf hatlı çizgilerle belirliydiler..Kısa boylular 1 mt gibi, karı kocaydı yanyana idiler, büyük ağızlı ve gözlü burun yok gibi küçük kadının başında salaş bağlanmış başörtü vardı.Asla unutmam o fotoğrafı..Yani bazen basit makinalarla da yakalanabiliyor.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Herhangi bir makinede silüet şeklinde çekilebiliyor. Farkında olmadan. Fotoğraf makinelerin de enerji olarak görülebilir. Onun dışın da termal kameralar ile bir göremediğiniz ama varlık olduğu bölgede ısı şeklinde belirginlikte gösterebiliyor. Genel de kirlian fotoğrafçılığı ile çekilebirler diye düşünüyorum. Onun dışın da özel teknik ekipmanlar da yardımcı olabilir.

evet termal kamera lar ile görüne bileceklerine bizat kendim gördüm bir kaç defa, oda ısıya duyarlı makinalar olduğundan kaynaklı dır sanırım, foroğraf olurmu bilemem

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Aslında Shadow People ile alakalı pek çok görsel ortaya atılmıştı. Aralarında Stephen Hawkingin de bulunduğu bir grup bilim adamı bu görseller üzerinde çalıştılar. Bununla alakalı bir de belgesel mevcut dilerseniz linkini paylaşabilirim.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Çizim yetenekleri kuvvetli insanlar gördükleri an çizebiliyorlar ama hiç paylaşanı görmedin bende. Çekilebileceğini düşünüyorum ama özel kameralarla olabilir. Oda tamamen olmasada silüet şeklinde konunun tamamını okumadım. Mümkündür bencede.

hasan06

Kayıtlı Üye
bazı varlıklar kendilerini bize gösterme özellliği vardır. bazıların ise yoktur. ama dünyamızda milyonlarca açılan boyutlardan en çok konuşulanı ve bilineni tabiki cinlerin boyutudur. elbetteki cinler diye geçmemek lazım.

elaruz

Kayıtlı Üye
evet bahsettiğiniz belgeseli izledim. Ama ben daha çok sizin illüstrasyonlarınızı merak ediyorum umarım araştırmanızı bir an önce tamamlarsınız sayın horlack