Fekacin mahmet duası hakkında , bilgisi olanlar lütfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mumine

Kayıtlı Üye
hayırlı geceler. .. yaklaşık bir haftadır fekacin mahmet duasını okuyorum ilk üç gün 3 er defa okudum sonra ki günler aralıklı saatler olmakla beraber 7 şer defa okudum. şöyle ki okumaya ilk başladığım an da korkuyorum biraz ama okurken rahatlama oluyor sonrasında uçuşan bir şeyler yani bir enerji hissediyorum bulunduğum yer de ancak anlam vermediğim şey dilek kısmını söylerken karşımda yatay uzun çizgiler görüyorum bunun anlamı ne olabilir? dilek okunan yere de 6- 7 tane çok istediğim şeyleri allaha allaha hamd ederek diliyorum bu şekil doğru mudur ? tesir etmesi negibi olaylara isaret eder neler olur yani tecrübelerinizi belirtir misiniz ve muhabbet celb için okusam bir terslik olur mu ? ve rüyalarım hep çıkıyor ama bu yaptığım zikirlerden de olabilir bilemiyorum namazlarımı da aksatmadan kılıyorum.bunu da belirtmiş olayım ve tam pazar günü de başlamamış
tım tesirinde bir sapma olur mu ? izin tecrübelerinizi öğrenebilir miyim ? ve şu gördüğüm çizgileri yorumlarınız sevinirim...

sibel1991

Kayıtlı Üye
Bu bir davet duası diye biliyorum mabette daha önce paylaşılmış geldiklerini hissedenler var nasıl yapılacağını da anlatmışlar bi araştırın

Babillll

Kayıtlı Üye
Bununla ilgili forumda iki kere konu açılmışti ve çok fazla da yorum, soru cevap,bilgi alışverişi yapılmıştı.Onları bulup okumani tavsiye ediyorum.Ama bu bir davet duası.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Etkileri gücünüzün yeterek görmek istiyosanız oruçla buna devam edin.. Ne demek istediğimi 3cü günden sonra anlıcaksınız..

ruhname

Kayıtlı Üye
Oruca birde riyazet eklerin mi tesiri aliyyül âlâ olur :))

Babillll

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın sakıncalı ve sıkıntı verebilecek bir uygulama olduğuna dair çok şey okudum fakat bu uygulamayı yapıp çok memnun kaldığını belirten de çok şey okudum.Ben de bu uygulamaya başlayıp başlamamà konusunda kararsızım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...