lütfen yardımcı olun .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir12

Kayıtlı Üye
selam gizli ailem hocam ben 2 yıllık kız arkadaşımdan ayrıldım bi gecede değişdi kız saçma bişe yüzünden bi sürü olay falan çıkardı bende bitirdim tamamen ama acı çekiorum bi bilseniz halimi çok sıkıntıdayım bi yöntem yok mu şu kızı aklımdan gönlümden atayım şimdiden teşekkür ederim hepinize. bu forumu ve sizi seviorum

origanum

Yönetici
İnsanların ayrılması birbirlerinden farklı tekamül seviyesine ulaşması yüzündendir. Bu yüzden hayatta değişiklikler yaşanır. Farklı okullar, işler, ilişkiler, şehirler olur kişinin hayatında. Eskinin bitmesi yeniye yelken açılması oradakilerle artık ruhsal açıdan aynı seviyede olunmadığından dolayıdır. Zamanla unutuluyor zaten, farklı uğraşlarla meşgul olunca, eskiyi düşünmeye fırsat kalmayınca, ona ayrılan zaman yerine başka şeylerle ilgilenince vs. Ama bekleyemeyenler bunu hipnoz, nlp gibi kişisel gelişim yöntemleri ile hızlandırabilirler. Büyü ile de olur ancak bunun için iyi bir maddi durum gerekir.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Daha çok yeni o yüzden aklınızdan bir çırpıda atamazsınız. Bu süreçlerden herkesin belirli dönemlerde geçtiği unutmayın. Yani şuan bile tek değilsiniz. Kendimden örnek verecek olursam ciddi bir ilişkimi ben bitirdim. İşimi arkadaş çevremi eskiyle olan bütün detayları tek tek bitirdim, hayatımdan hepsini çıkardım. Her gün düşündüm ama haklı olan bendim. Başka biri hayatınıza girince değişiyor herşey. Şuan bakıyorum kimin için, neden üzülmüşüm diye.. Çünkü bir kapı kapanıyorsa belki daha iyisi açılacak diyedir. Herşeyi değiştirme için yeterli değilse koşullar başka ilgi odakları bulun. Bitmesine değiyor bazı ilişkiler. Benim bu süreci bitirmem üzüntü vs iki ay sürdü. Şuan mutluyum ve şükrediyorumki bitti. Bazı insanlarla ömür geçmez bile bile uzatmayada değmiyor. Değişimler yapın

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Eft duygusal ozgurlestirme teknigi ni denemelisin

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
İhtiyacınız olan şey zaman. İnternette görmüştüm insan eski sevgilisini 2 yıl gibi biz sürede tamamen unutabiliyormuş. Alternatif olark: sitede 'bağ kesme meditasyon çalışması ' var. Oldukça etkili. Tavsiye ederim.

Ori

Kayıtlı Üye
Kafanız meşgul oldukça gunluk hayatta zaten yavas yavas aklınızdan siliniyor. SAdece bu değil herşey. Zamana bırakın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hakikaten zaman herşeyin ilacı.En unutamam dediğimiz şeyleri zaman mucizevî şekilde siliyor.Yıllar önce acısından uyuyamadığım şey işte ancak böyle konularda aklıma geliyor.Zaman böyle etkili,sadece sabır.

emir12

Kayıtlı Üye
hepinize cok teşekkür ederim şu cevapları almak bile yeterince rahatlatıoy beni hepsini okudum dikkate alıcam çok saolun

aynen ömür geçermi geçmezmi bilmiorumda canımı acıttı yani hissedebiliyorum şu an için

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Unutmaya çalışmayın. Her acı insana yeni birşeyler katar. 5 yıl platonik sevmiştim. Unutmak için elimden gelen herşeyi yaptım. Yavaş yavaş silindi. Ancak yeni birisiyle tanıştığımda tamamen unuttum. İnanın kaderinizde yazılı olan insanı bulduğunuzda ne gecmiş kalıyor, ne bir acı, ne de bir anı! :) Ve inanın şimdi lanet okuduğunuz, neden size bu acıları yaşattığını düşündüğünüz insana ileri de belki teşekkür etmek isteyeceksiniz. Çünkü herşey zamanında güzel aslında. O insan sonuçta size birşeyler kattı. Benim için en iyi yanı beni küçük yaşta olgunlaştırmış olmasıydı. Ayrılık acısına bile katlanamayan bu hayatta başka zorluklara katlanabilir mi? Bırakın üzülmeyi, güçlü kalın.

emir12

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim güçlü kalmaya çalışıorum sadece uzun zaman geçirmişdik alışkanlık gibiydi biraz bi hafta oldu ne o aradı ne ben şimdilik iyiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...